Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

dani146

Nagyon aktív tag
Való igaz, hogy a PvP toronyban a szomszédaiddal tudsz harcolni, de csak akkor, ha ők is megszerezték a hozzáférést egy adott toronyhoz. A legfejlettebb egység határozza meg, hogy melyik PvP torony bajnoksághoz kapod a pontokat. Ergo, ha van teszem két jövős meg két jeges egység a seregedben és nyersz, akkor a pontok a jeges toronyba mennek. A lényeg - mint ahogy az a játékban is olvasható - csak akkor kapsz pontot egy adott toronyhoz, ha a torony korához tartozó egységgel nyersz csatát.

Ha te mondjuk kora közepes vagy és a szomszédai fele valószínűleg ugyanabban a korban van mint te, akkor vagy kora közepes egységekkel vagy egy, két korral kisebb egységekkel játszanak.
Így hát a nagyobb korhoz tartó tornyokban nem indul el a csata, mert olyan korban levő katonákkal a szomszédok nem üzekednek. És mint írták, az első teljesített csata ideje indítja el a számlálót.

:D
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Egyrészt aszteroidaövben vagyok, ahogy a szomszédaim is, tehát ennél nagyobb kor jelenleg nincs, és ebben a toronyban természetesen volt már csata, viszont a régebbi korokból nem mindegyikben játszottak a szomszédságban.
Másrészt nem hinném, hogy az első csata indítja a számlálót, mivel hétfő reggel 7-kor, amikor el lehet kezdeni harcolni a tornyokban, már akkor is eltérnek a visszaszámlálások tornyonként.
 

Odiron

Új tag
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni abban,hogy a játékban a történelmi küldetéseknél a térképben kiraktam a Dephi jósdát.
Lerakni nem tudtam a térkép elemek elvesztek. A küldetés megmaradt de annál a résznél 20 forge pont kell a fejlesztéshez. Pont hiába van meg fejleszteni nem lehet a térkép eltűnt csak gyémánttal lehetne újra megvenni az elemeket. A küldetést nem tudom törölni hogy adjon egy másikat.
Mit tegyek?
Válaszokat előre is köszönöm !
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni abban,hogy a játékban a történelmi küldetéseknél a térképben kiraktam a Dephi jósdát.
Lerakni nem tudtam a térkép elemek elvesztek. A küldetés megmaradt de annál a résznél 20 forge pont kell a fejlesztéshez. Pont hiába van meg fejleszteni nem lehet a térkép eltűnt csak gyémánttal lehetne újra megvenni az elemeket. A küldetést nem tudom törölni hogy adjon egy másikat.
Mit tegyek?
Válaszokat előre is köszönöm !
Szia!
Ha jól értettem amit írtál, valószínűleg leraktad a jósdádat, hisz a küldetésed tovább futott, és most a felépítését kéri, ami 20 fp.-be kerül. Ilyenkor a rajtárból eltűnnek a terv-részletek. Viszont a városodban még nem az épületet látod, hanem egy építési-gödröt. Ez az alap. Ebbe berakod a 20 fp.-t, és akkor fog a jósda felépülni, ekkor fogod látni úgy, ahogy a terven láttad. Tehát egy 3x3-as építési területet kéne látnod a városodban, és ha fölé -viszed az egered, ki is írja az épület nevét. Útra is szükséged lesz hozzá, hogy megépüljön. Tehát ebbe a "gödörbe" kell a 20 fp.-t beraknod. Szerencsés esetben nem törölted a gödröt, így tudod folytatni a küldetésedet. Ha véletlenül törölted, akkor.. háát.. akkor nem tudom mi van, mert ahhoz hogy végig vidd újra össze kell gyűjtened a terveit, azt meg csak úgy tudod ha mások jósdáját építed, viszont bronzkorban még csak a saját nevezetesedet építheted. Szóval a küldetésed addig állni fog, míg be nem fejezed azt. Ha más hiba történt, akkor nem tudom mi van, de remélem ez történt amit írtam.
 

Odiron

Új tag
Köszönöm a segítséget megnézem. Gödröt nem látok mert minden terület be van építve. Gondolom ha a helye ki lenne jelölve nem tudnék rakni semmit.
 
Utoljára szerkesztve:

ashea55

Nagyon aktív tag
Nos mivel nem látsz építési területet valószínűleg törölted a az épületet :( Így vagy újra össze gyűjtöd a rajzokat vagy írsz a Supportnak
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
1. Úgy, hogy minden toronyban az első teljesített csata ideje indítja el a számlálót.

Ez a magyarázat nem jött be.

Hétfő reggel 7:00-kor készült ez a kép, amikor el lehet kezdeni harcolni a tornyokban:
1606111355929.png
Látszik, hogy már ekkor eltérnek a számlálók.

Ha valamit nem tudsz, akkor nem kéne hasból beírni valamilyen választ, mert könnyen lebukhatsz.
Ezzel meg ezután már nem csak neked nem fognak többet elhinni semmit, hanem a többi admint is lejáratod.
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Valójában már előtte el lehet kezdeni harcolni, csak nem mutatja mindaddig az eredményeket, amíg "hivatalosan" el nem indul, de közben számolja a háttérben.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Valójában már előtte el lehet kezdeni harcolni, csak nem mutatja mindaddig az eredményeket, amíg "hivatalosan" el nem indul, de közben számolja a háttérben.
Ha előtte csatázol, a saját ranglista pontodba beszámolja, de a toronyban elért eredményedbe nem számít bele.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ez a magyarázat nem jött be.

Hétfő reggel 7:00-kor készült ez a kép, amikor el lehet kezdeni harcolni a tornyokban:
931 bővítmény megtekintése
Látszik, hogy már ekkor eltérnek a számlálók.

Ha valamit nem tudsz, akkor nem kéne hasból beírni valamilyen választ, mert könnyen lebukhatsz.
Ezzel meg ezután már nem csak neked nem fognak többet elhinni semmit, hanem a többi admint is lejáratod.
Ezen ne múljék. Akkor egy másik magyarázat: mivel a szervereket nagyon leterhelné, ha egyszerre kellene minden torony és minden játékos helyezését kiszámolnia, ezért eltérő időpontokban érnek véget az egyes tornyok bajnokságai.

(Én is szeretném tudni egy nappal a sorsolás előtt a lottószámokat, de sehogy sem jön össze, bárkit kérdezek is.)
 

Arazin

Új tag
Sziasztok!

Kérlek segítsetek, hogyan lehet elérni a kétsávos út építését? Milyen feltételt kell hozzá teljesíteni, mert nem találom.Előre is köszönöm.
Arazin
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok!

Kérlek segítsetek, hogyan lehet elérni a kétsávos út építését? Milyen feltételt kell hozzá teljesíteni, mert nem találom.Előre is köszönöm.
Arazin
Ha eléred a progresszív kort, akkor tudsz aszfaltos utat építeni, ami már kétsávos.
 
Sziasztok !

Tudjátok, hogy hogyan tudom a felhőben maradt tartományokat felfedni, ha már (például a jövő korban) minden tartományt elfoglaltam, de még mindig van néhány ?
Ezek a jövős tartományoktól keletre vannak, de van másik korban is ilyen nekem. Szerintem nektek is.
 
Fent