Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

helen

Nagyon aktív tag
Tudom hogy lehet drágakövet szerezni!!!
Akkor másképpen fogalmazok!
Kedves játszótársak, javaslom, hogy lehessen drágakövet is vásárolni!
Jó lenne, igen vagy nem? Szavazzunk!
A szavazásodra a válasz : NEM :p Túl sok mindent lehet már venni így is. Lassan már nem is kell taktikázni a játékban, elég ha pénzed van, és mindenhez hozzá tudsz jutni.. :p Nem mondom hogy nem kell az hogy lehessen venni ezt-meg azt, de nem kéne vele túlzásokba esni. Kéne még néhány dolog amiért meg kéne "dolgozni" a játékban, kicsit taktikázni, gondolkodni kéne rajta, és nem lehetne kiváltani azzal, hogy kinyitom a pénztárcámat. Ha 100%-ban minden megvehető, akkor hol marad a játék élvezete?
 
A szavazásodra a válasz : NEM :p Túl sok mindent lehet már venni így is. Lassan már nem is kell taktikázni a játékban, elég ha pénzed van, és mindenhez hozzá tudsz jutni.. :p Nem mondom hogy nem kell az hogy lehessen venni ezt-meg azt, de nem kéne vele túlzásokba esni. Kéne még néhány dolog amiért meg kéne "dolgozni" a játékban, kicsit taktikázni, gondolkodni kéne rajta, és nem lehetne kiváltani azzal, hogy kinyitom a pénztárcámat. Ha 100%-ban minden megvehető, akkor hol marad a játék élvezete?
Szerintem pedig hagyni kellene, h a vásárló kedvűek elkölthessék a pénzüket ott ahol akarják. Ebből van bevétel és ebből fizetik a fejlesztoket, üzemeltetőjét és a szerver számláit.
Szoval fura, h pont ezt kihagytak a lehetőségek közül.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Ha tényleg mindent meg lehetne venni, utána még volna értelme játszaniuk azoknak, akik megtették?

Hányan vennének fullos techfát 5 millióért? :)
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Szerencsére itt pénzért nagyjából minden megvehető, én örülök neki! :)
Így azok a játékosok, akik türelmetlenebbek, később kezdték és/vagy gyorsabban szeretnének fejlődni, mint mondjuk az átlag (én speciel pont nem ilyen, hanem inkább mondjuk úgy, hogy a lassú víz partot mos esett vagyok) forgésok, akkor nekik nem kell végig "szenvedniük" a korok lassú fejlődését!
Támogatom a lehetőséget! Minél többet költenek, annál hamarabb fejezik be ezt a játékot! És az nekünk, egyszerűbb földi halandóknak, csak az előnyünkre válhat!
Egyik oldalról nézve, a befektetett pénz miatt lehetnek új világok, új korok, új feladatok és új épületek. A másik oldalról nézve pedig, az ilyen játékosok hamar kiégnek, nem lesz miért küzdeniük, hajtaniuk és szépen, lassan itt hagynak minket, lemorzsolódnak!
Tehát, kedves FoE, tessék csak megadni a lehetőséget, hogy a gavallér gamer-ek, hagy tolják azt a bizonyos szekeret :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Szerencsére itt pénzért nagyjából minden megvehető, én örülök neki! :)
Így azok a játékosok, akik türelmetlenebbek, később kezdték és/vagy gyorsabban szeretnének fejlődni, mint mondjuk az átlag (én speciel pont nem ilyen, hanem inkább mondjuk úgy, hogy a lassú víz partot mos esett vagyok) forgésok, akkor nekik nem kell végig "szenvedniük" a korok lassú fejlődését!
Támogatom a lehetőséget! Minél többet költenek, annál hamarabb fejezik be ezt a játékot! És az nekünk, egyszerűbb földi halandóknak, csak az előnyünkre válhat!
Egyik oldalról nézve, a befektetett pénz miatt lehetnek új világok, új korok, új feladatok és új épületek. A másik oldalról nézve pedig, az ilyen játékosok hamar kiégnek, nem lesz miért küzdeniük, hajtaniuk és szépen, lassan itt hagynak minket, lemorzsolódnak!
Tehát, kedves FoE, tessék csak megadni a lehetőséget, hogy a gavallér gamer-ek, hagy tolják azt a bizonyos szekeret :)
Erről az oldaláról nem is gondoltam végig a dolgot. :)
Én még ott tartok hogy az az előnyös ha a fizetős és nem fizetős opciók egyensúlyban vannak.. vagy ha a fizetős ki is tolódik, azért mégsem 100 % fizetős.
Csak azt néztem hogy mennyire veheti el a játék élvezetét, ha mindent azonnal meg tudsz szerezni pénzért. Mert így megszűnik a kihívás. Kiégnek a játékosok hamar. De valóban többet fizetne 1 gavallér ha tényleg pénzen mindent megvehet, és kiég hamar, és játszik pl. 1 évet max. ? Vagy akkor fizet többet ha vannak dolgok amiért a gavallérnak is meg kell küzdenie, így nem ég ki olyan hamar, több időt tölt a játékban, és ez alatt az idő alatt azért megveszi amit meg lehet ?
 

Cornus

Új tag
Akkor megállapítom, hogy a szavazás végeredménye: 3.5-0.5 az igen-re!
Nem akarok belemenni a játék filozófiájába, logikájába csak annyit amit már említettetek, hogy a programot a haszon (bevétel) miatt készítették!!!
A haladás és az unalom az két különböző téma!
 
Sziasztok! Ez hogy van, amikor kétkörös a csata? Az első kőrnél én nyerek, utána van egy második kör is, ahol a játék új katonákat hoz. Én miért nem hozhatok új katonákat? Ez mennyire igazságos?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok! Ez hogy van, amikor kétkörös a csata? Az első kőrnél én nyerek, utána van egy második kör is, ahol a játék új katonákat hoz. Én miért nem hozhatok új katonákat? Ez mennyire igazságos?
Azért van, mivel egy idő után már nem elég nagy kihívás egy kört leverni. Ráadásul, ha látod, hogy mivel jön a gép, akkor könnyedén tudsz olyan egységeket küldeni, amiknek bónuszuk van a gép katonái ellen, de ha a második körben már mások vannak, akkor ezt már nehezebb megtenni.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Mint a való életben is :)
Az első randira mindenki toppon érkezik, a legjobb formáját hozza :)
Aztán később (a második körben) derülnek ki a belső tulajdonságok (jön az úgynevezett, feketeleves), míg Te, persze nem változol, Te olyan vagy, mint az elején voltál :) Közben a csiszolódás következtében egy kicsit sérülsz itt, egy kicsit ott, de azért alapvetően az eredeti értékekkel felruházott emberke maradsz! Ha sikerül jobb belátásra bírnod delikvenst, és meg tudod győzni, hogy csatlakozzon hozzád és legyen a társad, akkor nyert ügyed van, de ha kudarcot vallasz, és az Ő akarata érvényesül, akkor elbuktál és kezdheted elölről az egészet!
Ellentétben a kinti világgal, itt a játékban, szerencsére ezt megteheted minden gond, fájdalom és lelki probléma nélkül :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Nálatok is laggol a játék, vagy az én gépem vacak már megint ?
Mondjuk furcsa hogy csak a játék laggol más meg nem..
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nálatok is laggol a játék, vagy az én gépem vacak már megint ?
Mondjuk furcsa hogy csak a játék laggol más meg nem..

Elég sok probléma van a Chrome böngészőt használóknál. Gyakorlatilag játszhatatlan a játék benne. Más böngészőkkel nincs, vagy csak kismértékben észlelhető a lassulás. Az illetékesek dolgoznak rajta, de úgy néz ki, hogy a Chrome háza táján is van probléma (ami független a játéktól).
 

helen

Nagyon aktív tag
Szia!
progresszív kortól felfelé lehet autóutakat építeni-kétsávos- techfán kifejleszted aztán építés menüből megépíted, mint minden más épületet.
 

krk1

Új tag
Sziasztok!

2 kérdésem lenne:
1. A városháza ->hírek ->eseménynapló ablakban (pc, de gondolom telefonon is hasonló) a felső részen láthatóak a torony (PvP) bajnokságok eredményei. Azt látom, hogy a hátralevő idő nem egyforma a különböző tornyoknál. Ez hogy lehetséges?
2. Vannak akik 80-as szint fölé építenek pár nevezetest, de a wiki csak 80-ig írja le a nevezeteseket. Lehet valahol találni arról leírást, hogy mik a jutalmak a különböző nevezeteseknél a 80-as szint után?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
1. Úgy, hogy minden toronyban az első teljesített csata ideje indítja el a számlálót.
2. Ebből a szempontból a Wiki elavult, és nincs hivatalos információ a további szintek „tulajdonságairól”.
 
Fent