Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Ha zöld a térkép, akkor mindent elfoglaltál.
Ami még így is ködben marad, az nem része a térképnek.
 

Saci989

Új tag
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy épületet lehet raktárba helyezni, pl: kocsmát, iskolát, házakat.. stb. ?? És ha igen, hogyan? Köszi a válaszokat!
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy épületet lehet raktárba helyezni, pl: kocsmát, iskolát, házakat.. stb. ?? És ha igen, hogyan? Köszi a válaszokat!

Illetve, ezeket sehogy sem lehet. A raktározó csak eseményépületekre használható.
 

Saci989

Új tag
Köszönöm a válaszokat! Akkor igazából ha nem kell, el is adhatom őket? Mert számomra csak foglalják a helyet!
 

Reliqius

Új tag
Sziasztok Tisztelt Fórumtársaim!
Akadt egy kérdésem a visszatérő küldikkel kapcsolatban!Hátha tudtok segíteni!
Kontinens térképen a gyarmati kornál 1 területem maradt!De techfában nem nyúltam a gyarmatihoz,késői közepes vagyok!Viszont eltűnt a visszaérő küldim pedig Frontiznék:)Helyette 2 bónuszküldetés van ami meg gyarmati kort igényel!
Egyik társam ma lépett korai középből-későibe egyből ,neki is eltűnt a visszatérő.
Kérdésem , hogy mennyi ideig nem lesz?Illetve feltétlen kell kort lépni hogy újra legyen visszatérő vagy visszajön valamikor??
Köszönöm ha válaszoltok:Tisztelettel Lord Reliqius:)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok Tisztelt Fórumtársaim!
Akadt egy kérdésem a visszatérő küldikkel kapcsolatban!Hátha tudtok segíteni!
Kontinens térképen a gyarmati kornál 1 területem maradt!De techfában nem nyúltam a gyarmatihoz,késői közepes vagyok!Viszont eltűnt a visszaérő küldim pedig Frontiznék:)Helyette 2 bónuszküldetés van ami meg gyarmati kort igényel!
Egyik társam ma lépett korai középből-későibe egyből ,neki is eltűnt a visszatérő.
Kérdésem , hogy mennyi ideig nem lesz?Illetve feltétlen kell kort lépni hogy újra legyen visszatérő vagy visszajön valamikor??
Köszönöm ha válaszoltok:Tisztelettel Lord Reliqius:)

Valószínű előrementetek a kontinenstérképen. Gondolom ipari térképen foglaltatok tartományt. Így amíg nem léptek fel ipari korba nem is lesz megint visszatérő.
De ez csak feltételezés. Mert korlépés után alapból eltűnik a visszatérő és helyette bejön a bónuszküldiből néhány.
 

Reliqius

Új tag
Valószínű előrementetek a kontinenstérképen. Gondolom ipari térképen foglaltatok tartományt. Így amíg nem léptek fel ipari korba nem is lesz megint visszatérő.
De ez csak feltételezés. Mert korlépés után alapból eltűnik a visszatérő és helyette bejön a bónuszküldiből néhány.
Szia PAco83!
Nekem van bónuszküldim!A társamnak mellék küldetései vannak vagy 10 db!Gondolom azt meg kell csinálni h legyen visszatérője újra!
 

Reliqius

Új tag
Köszi Paco!
Neki visszais jött avisszatérő ugy h átlépte a bónusz küldit!
Nekem viszont kényszerít h kort lépjek mert egyik sem szakítható meg sajnos!
 

Stussy

Új tag
Sziasztok!
Virágzó középkorban vagyok. Tudjátok, hogy lehet az, hogy nincs ijjász laktanyám kb 3 napja és az Alcatrazom mégis ad ijjászokat is? Pont azért töröltem, hogy az Alcatraz ne adjon többet...
Az Alcatraz wiki oldala szerint nem lehetne ilyen: " A játékos városában elhelyezett katonai épületek egységeiből termel egységeket 24 óránként. Az idő a céh toborzási bónuszával csökkenthető. "
 
Utoljára szerkesztve:

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Két lehetséges megoldás:
- mégis maradt lent íjászlaktanya,
- nem az Alcatraz adja őket.
 
Fent