Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

sziaztok!
a fosztogatással kapcsolatban vannak kérdéseim:
- ha a fosztogatásra klikkeltem és sikerült betörnöm akkor azonnal tudok fosztani?
- automatikusan adja fel, hogy mit lehet fosztani vagy meg kell keresnem a városban mit lehet/akarok?
- ha még nem termelődött le az alapanyag/pénz/termék akkor ki kell várnom a befejezési idejét és akkor lehet rabolni, vagy előre rá lehet tenni a jelet és amikor kész van akkor vihetem?
- idő közben bemotiválható az épület?


Köszönöm a választ!
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
sziaztok!
a fosztogatással kapcsolatban vannak kérdéseim:
- ha a fosztogatásra klikkeltem és sikerült betörnöm akkor azonnal tudok fosztani?
- automatikusan adja fel, hogy mit lehet fosztani vagy meg kell keresnem a városban mit lehet/akarok?
- ha még nem termelődött le az alapanyag/pénz/termék akkor ki kell várnom a befejezési idejét és akkor lehet rabolni, vagy előre rá lehet tenni a jelet és amikor kész van akkor vihetem?
- idő közben bemotiválható az épület?


Köszönöm a választ!

- Ha van mit, akkor akár azonnal is foszthatsz.
- Ha belépsz a városba, látod mit foszthatsz éppen.
- Ha még nem termelődött le, akkor még nem tudod fosztani, se fosztásra megjelölni.
- Attól, hogy te sikeresen betámadtad a várost, még más tudja motiválni az épületeket, amik nincsenek lerabolva. Ez ettől teljesen független.
 

DeletedUser26807

Guest
Pepe a kereskedö
Köszönöm a válaszodat ami érthető módon tájékoztatott.
Meg értem én ,hogy segíteni próbáltok és hát figyelembe is veszem csak hát valahogy emberi módon kellene tenni és nem lekezelőn és arrogánsan mert sose lehet tudni ki van a kérdés mögött.
Neked még egyszer köszönöm a segítségedet.
 
- Ha van mit, akkor akár azonnal is foszthatsz.
- Ha belépsz a városba, látod mit foszthatsz éppen.
- Ha még nem termelődött le, akkor még nem tudod fosztani, se fosztásra megjelölni.
- Attól, hogy te sikeresen betámadtad a várost, még más tudja motiválni az épületeket, amik nincsenek lerabolva. Ez ettől teljesen független.
Köszönöm!
 
Pepe a kereskedö
Köszönöm a válaszodat ami érthető módon tájékoztatott.
Meg értem én ,hogy segíteni próbáltok és hát figyelembe is veszem csak hát valahogy emberi módon kellene tenni és nem lekezelőn és arrogánsan mert sose lehet tudni ki van a kérdés mögött.
Neked még egyszer köszönöm a segítségedet.
Szivesen, ha tudok segítek:) Nekem is tapasztalati tény volt a dolog. Ezért fizettem végül pc-n keresztül kártyával.
 

Pokojó

Új tag
Sziasztok. Nem tudok belépni a játékba, mi lehet a baj?Azt írja a zöld csíkon hogy "Nem sikerült betölteni: shared/gui/chat/chat
 

Galocka

Új tag
Sziasztok!
Elfoglaltam TYR összes tartományát, de még mindig azt jelzi, hogy egy hátra van. Tud valaki segíteni?
 

Kfutil

Új tag
Üdv!
"Történet"-ben azt kéri tőlem: Fizess 9 Drótot! A lehetséges árucikkek között csak Huzal van, Drót nincs?!?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Sziasztok,akerdesem azlenne miertnem tudok mas jatekost tamadni,parnapja jatszomapplikacion. Denemjelenik meg olyan ikon hogy tamadas vagy fosztogatas. Varos meglatogatasa van azon belul motivalas es kitakaritas de sem tamadastsem kifosztast nemtalalok. Mostertemel a vaskorszakot, a valaszt elore is koszonom!
Írtam a másik helyen. Attól hogy többször teszed fel ugyanazt a kérdést, nem lesz jobb, csak szaporítod a fórumbejegyzéseket.
 
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy nekem miért nincs "Visszatérő küldetésem"? Csak a történeti és a bónusz küldetés van. Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat :)
 
szia!
Köszönöm szépen a válaszodat. sajnos a bónusz küldetésben már nagyon előre vagyok :( ezek szerint még el fog telni egy jó idő, míg visszajön a visszatérő küldetés. Azért tényleg köszönöm ♥
További szép napot mindenkinek
 
Sziasztok!

Amikor elkezdődött az Űrkorszak - Aszteroidaöv kor, a városomban lévő különleges épületeket és a termelő épületeket (teraszos farm, törzsi főtér, bazár, stb.) felfejlesztettem az aktuális korra a felújító és a korfejlesztő készletekkel, mivel rengeteg anyagot igényelt a techfa és azokkal termeltem. Furcsa módon azt vettem észre, hogy egy idő után az egyik fajta termelő épületből fele épület visszaváltozott az előző korira. Érdeklődni szeretnék, szerintetek, hogy történhetett ez meg?
 
Fent