Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem az volt a kérdés, hogy a végén mennyi presz pontot kap majd a céh.
Hanem, hogy jelen pill. mennyi a céh MMR pontja.
Eddig (és még egy darabig) ez nem volt nyilvános adat. Minden számolhatót, ami a játékban van, azt a játék úgy számolja, ahogy a megálmodói akarták, akarják. Ezen kár rágódni, meg kár osztani a semmit. Amit közzétesznek hivatalosan, az nyilvános, amit nem, az nem. (Ami meg kiszivárog pletykaszinten, az lehet igaz is meg hamis is.) Pont!

Mint fentebb már említették, hamarosan látható és tudható infó lesz a céhek csatatéri pontja (League Point). Egyuttal az is látható lesz a csatatéri infóknál, hogy az adott helyezés „eredményeképpen” menyi lesz hozzáadva vagy levonva a hadjárat lezárásakor.
 

Vanek ur

Aktív tag
Eddig (és még egy darabig) ez nem volt nyilvános adat. Minden számolhatót, ami a játékban van, azt a játék úgy számolja, ahogy a megálmodói akarták, akarják. Ezen kár rágódni, meg kár osztani a semmit. Amit közzétesznek hivatalosan, az nyilvános, amit nem, az nem. (Ami meg kiszivárog pletykaszinten, az lehet igaz is meg hamis is.) Pont!

Mint fentebb már említették, hamarosan látható és tudható infó lesz a céhek csatatéri pontja (League Point). Egyuttal az is látható lesz a csatatéri infóknál, hogy az adott helyezés „eredményeképpen” menyi lesz hozzáadva vagy levonva a hadjárat lezárásakor.
Ez messzemenően nem igaz. Az 'alap' értékek kiszámolása (az első GBG kezdetén) volt egy kicsit bonyolult, azóta viszont folyamatosan lehet követni, hogy a 10 nap végén mennyi pontot lehet szerezni. Ezt feljebb már sokszor leírták, még egyetemi diploma sem kellett hozzá. A változás most annyi lesz, hogy mindenkinek egyértelmű lesz, nem csak azoknak, akik követték a pontváltozásokat.
 
Sziasztok, a következő lenne a kérdésem: eddig 24 óránként kaptam 4 forge pontot a várásházán, mostantól pedig egyet sem..Ennek mi az oka?
Köszönöm a választ!
 
sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lehet egyszerre több kultúrális települést is csinálni? Most a Vikinget csinálom. Köszönöm a választ.
 
Még egy kérdés:) Nyertem egy sötét tornyot, de azt irja, hogy -260 boldogságba kerül amikor megépítem...ez egyszeri költség, vagy ahányszor motiválva van annyiszor vonódik le? Köszönöm a választ.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok, a következő lenne a kérdésem: eddig 24 óránként kaptam 4 forge pontot a várásházán, mostantól pedig egyet sem..Ennek mi az oka?
Köszönöm a választ!

A céhed miatt kaptad a forge pontokat. Ha kiléptél belőle, akkor már nem kapod.

sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lehet egyszerre több kultúrális települést is csinálni? Most a Vikinget csinálom. Köszönöm a választ.

Nem futhat egyszerre több település. Miután végeztél vele kiválaszthatod, hogy mi legyen a következő.

Még egy kérdés:) Nyertem egy sötét tornyot, de azt irja, hogy -260 boldogságba kerül amikor megépítem...ez egyszeri költség, vagy ahányszor motiválva van annyiszor vonódik le? Köszönöm a választ.

Egyszer vonódik le, és addig levonva marad, amíg el nem adod az épületet.
 
A céhed miatt kaptad a forge pontokat. Ha kiléptél belőle, akkor már nem kapod.



Nem futhat egyszerre több település. Miután végeztél vele kiválaszthatod, hogy mi legyen a következő.



Egyszer vonódik le, és addig levonva marad, amíg el nem adod az épületet.

Köszönöm a választ, sokat segítettél :)
 
A céhed miatt kaptad a forge pontokat. Ha kiléptél belőle, akkor már nem kapod.



Nem futhat egyszerre több település. Miután végeztél vele kiválaszthatod, hogy mi legyen a következő.



Egyszer vonódik le, és addig levonva marad, amíg el nem adod az épületet.


Közben újabb kérdés:) Van egy zászlóvivő táborom a raktárba, van értelme megépítenem? illetve ha a raktárból építek meg dolgokat, és van raktározó készletem, akkor vissza tudom rakni vele és esetleg utána el tudom adni? Köszönöm a választ!
 

DeletedUser26807

Guest
Sziasztok! kihagytam egy jó pár hetet és most nem tudom hogyan tudnék telefonnal gyémántot venni. Sajnos sehogy sem sikerül. Ha esetleg tud valaki segíteni kérem segítsen
Előre is köszönöm. Jutka
 
vagy feltöltöd az apple pay-ben vagy bankkártya adatok megadásával, vagy ha be van állítva a kártyád a telefonodra akkor azzal, de azt tapasztaltam, hogy ha telefonon vásárolsz akkor kicsit többe kerül mint ha pc-n keresztül és bankkártyával...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Közben újabb kérdés:) Van egy zászlóvivő táborom a raktárba, van értelme megépítenem? illetve ha a raktárból építek meg dolgokat, és van raktározó készletem, akkor vissza tudom rakni vele és esetleg utána el tudom adni? Köszönöm a választ!

Szerintem nincs sok értelme. De próbaképpen megépítheted, majd épületraktározással visszateheted a raktáradba és onnan el is adhatod.
 

DeletedUser26807

Guest
Köszi a válasz. De biztos azért kérdeztem a telefont mert nem szeretek kártyával interneten vásárolni. Ha nem lehet telefonon akkor miért van feltüntetve. Máshol egyből megy de itt sajna nem. Ennek az lesz a vége, hogy törlöm a játékom.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Köszi a válasz. De biztos azért kérdeztem a telefont mert nem szeretek kártyával interneten vásárolni. Ha nem lehet telefonon akkor miért van feltüntetve. Máshol egyből megy de itt sajna nem. Ennek az lesz a vége, hogy törlöm a játékom.

Ne töröld!
Ingyen is lehet játszani.
Én még soha nem költöttem rá pénzt, mégis jelenleg a 61. vagyok a rangsorban.
 

DeletedUser26807

Guest
Már ezer bocsánat, de a telefonodon mivel és hogyan vásárolsz?
Ráteszed a pénzt és benyeli?
Hát szerintem te nem sokat értesz hozzá mivel 1 telefon számot kellene hívni de sajna nem jön össze. Ha admin vagy neked azért illene tudni hogy hoygan megy a telefonos vásárlás. Bocs.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Hát szerintem te nem sokat értesz hozzá mivel 1 telefon számot kellene hívni de sajna nem jön össze. Ha admin vagy neked azért illene tudni hogy hoygan megy a telefonos vásárlás. Bocs.
Hála az égnek, én a telefonomat csak telefonálni használom. :-D

A PC-n van olyan gyémántvásárlási lehetőség, hogy SMS-küldés. Az okostéglán használható játékot nem ismerem és nem is követelmény, hogy ismerjem.

Ha a játékban valami nem működik, akkor a supportnak kell jelezni. Itt is van rá esély, hogy egy illetékes olvassa, de ez olyan mint a kutya vacsorája.
 
Köszi a válasz. De biztos azért kérdeztem a telefont mert nem szeretek kártyával interneten vásárolni. Ha nem lehet telefonon akkor miért van feltüntetve. Máshol egyből megy de itt sajna nem. Ennek az lesz a vége, hogy törlöm a játékom.
lehet telefonon is, csak többe kerül valamivel ...a telefonos fizetés minden telefonon más és más...de ha iphone, akkor menj bele az apple storeba és ott van egy kis fej ikon arra klikk és felajánl egy csomó lehetőséget, hogy mivel és hogyan tudsz fizetni..

csak próbálunk segíteni Neked...ezt kérlek vedd figyelembe:)
 
Fent