Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok! :)
Érdeklődnék, hogy területfejlesztést meddig lehet vásárolni medálokkal? Kor vagy darabszám függő?
Modern korban vagyok, még 17 mezőt jelez ki a játék, hogy üres, de vásárlásra már régóta nem ad alkalmat.
Itt írnak a terjeszkedésről:
A medálokért vehető terjeszkedés nem kapcsolódik a korokhoz. Jelenleg 35, medálért megvehető terjeszkedés van.
 

DeletedUser26062

Guest
A tegnap óta a játék 1 percenként kidob, azt írja időtúllépés. Mit lehet tenni? Köszi.
 

Csiliz

Aktív tag
A Viking településsel kapcsolatban: Ez valami új, hogy a Nagykövetség épülete napi bónuszt ad? Tegnap még semmi ilyet nem tapasztaltam.
 

DeletedUser24748

Guest
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha a céhcsatatér ideje alatt átlépek egy másik céhbe, ott azonnal lehet-e csatázni a céhcsatatéren?
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot!

Látom a tavaszi esemény kezdete már megjelent. Mi van a húsvéti eseménnyel, elmarad, vagy majd pünkösdkor lesz?
 

DeletedUser26987

Guest
1. A Céh presztízséből kiszámolható az MMR. Mivel, mint azt már fentebb írtam, a Céh-csatatérért járó presztízs az MMR pont 18-szorosa.
2. MMR alapján kerülnek a céhek a különböző ligákba. Fentebb ezt is írtam:
Réz0-100
Ezüst101-350
Arany351-650
Platina651-900
Gyémánt901-1000
3. Az esemény után pedig így változik az MMR:
Helyezés8 céh7 céh6 céh5 céh
1.+175+150+125+100
2.+125+100+75+50
3.+75+50+250
4.+250-25-50
5.-25-50-75-100
6.-75-100-125-
7.-125-150--
8.-175---
Forrás:
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Guild_Battlegrounds
Üdv!
Ez engem is érdekelne.
Mert Mackó50-nek nem ez volt a kérdése és nem kapott rá választ.
És a céh jelenlegi presztizs pontját hiába osztom 18-al az nem adja meg a valós MMR pontot.
Teljesen fals adatok jönnek ki.

Így marad a kérdés hol vagy hogyan tudom megnézni mennyi a céhem jelenlegi valós MMR pontja?

Köszi.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem a céh jelenlegi presztízs pontját kell osztani 18-al, hanem csak a céh-csatatérért járót.
Ezen felül ad még a céh szintje is és a GVG is. Ezeket előbb le kell vonni, aztán osztani 18-al.
 

DeletedUser26987

Guest
Nem a céh jelenlegi presztízs pontját kell osztani 18-al, hanem csak a céh-csatatérért járót.
Ezen felül ad még a céh szintje is és a GVG is. Ezeket előbb le kell vonni, aztán osztani 18-al.
Köszi.

Mivel a kérdésre ujfent nem jött válasz, így maradjunk annyiban, hogy ez egy titkos adat és nincs ember aki ezt ki tudná számolni.
A gép meg számol ahogyan ő akar.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Hát pedig ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
És nálunk pontosan kijön az MMR, és mindig egyezik is a változása a helyezés alapján járó MMR-el.
Ezzel Mackó50 mindhárom kérdésére megadtam a választ.
 

Zsoo1

Aktív tag
hamarosan nálunk is látható lesz minden céhnél számolgatás nélkül
e6ttep7.png
 

DeletedUser26987

Guest
Nem az volt a kérdés, hogy a végén mennyi presz pontot kap majd a céh.
Hanem, hogy jelen pill. mennyi a céh MMR pontja.
 
Fent