Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser25106

Guest
Szia Honsu!
Sajnálom, hogy megint írok, de az IGAMOTO területtel a kávét kaptam meg és nem a követ! :(
A kávét most bónuszosan tudnám előállítani (ezt az adott koromban nem tudtam). A követ meg nem engedi. Most innentől kezdve csak egy bónuszos terméket tudok majd termelni? Ha jól tudom koronként kettő bónuszos terméket gyárthatok. Ha valami hiba miatt csak egy bónuszos terméket tudok majd termelni a koromban ez így igen csak nehéz lesz! Vagy hagyjam abba a játékot? Bár sajnálnám a rengeteg pénzt amit beleöltem! :(
Szép napot!

Tisztelettel: Péter
 

DeletedUser23560

Guest
Valaki el tudja magyarázni, hogy a Prométiumgyűjtő hajó személyzetéből Kita, a tudós mit is csinál, és hol mutatkozik meg a hatása?
 

DeletedUser23560

Guest
"Kita, a tudós, megosztja a tapasztalatait a többi legénységi taggal, így azok több tapasztalatot szereznek az út alatt."
Idézet innen: fórum-link
Kb ezt a következtetést vontam le én is... bár jobb lett volna, ha megemeli a többiek képességét az út időtartamára... :))
Köszi a választ:)
 

DeletedUser25313

Guest
Sziasztok. Szeretném megtudni, szabályos-e, hogy a Maharadzsa palotámat kifosztották. Eddig senkitől sem hallottam, hogy event épületét kifisztották volna. A választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser25321

Guest
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az miért van, hogy egyes játékosoknak a térképén váratlanul megjelennek olyan tárgyak, amiket fel tud szedni, és extra bónuszokat kap érte? Nálam pedig semmi... rendszeresen böngészem, de semmi!

Köszi!
 

DeletedUser8485

Guest
Sziasztok,

Mozilla Firefox-ot használok a játékhoz, a mai 55.0-ás frissités óta akadozik a játék, a navigáláshoz lenyomott nyilakra 5-10 mp után reagál a játék. Már az animációkat is kikapcsoltam. Másik böngészőknél is fennáll ez a probléma. Tegnap este pedig érdekes módon semmi ilyet nem tapasztaltam.
Mi lehet a probléma?

A válaszokat és segítségeket előre is köszönöm.
 

Hapcibenő

Új tag
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az miért van, hogy egyes játékosoknak a térképén váratlanul megjelennek olyan tárgyak, amiket fel tud szedni, és extra bónuszokat kap érte? Nálam pedig semmi... rendszeresen böngészem, de semmi!

Köszi!
Ugyan ez a problémám. A válasz engem is érdekelne. Köszi
 

DeletedUser25339

Guest
Sziasztok,

Mozilla Firefox-ot használok a játékhoz, a mai 55.0-ás frissités óta akadozik a játék, a navigáláshoz lenyomott nyilakra 5-10 mp után reagál a játék. Már az animációkat is kikapcsoltam. Másik böngészőknél is fennáll ez a probléma. Tegnap este pedig érdekes módon semmi ilyet nem tapasztaltam.
Mi lehet a probléma?

A válaszokat és segítségeket előre is köszönöm.
Más böngészőn kell megnyitni a játékot, mert a firefox már letiltotta az adobe flesh playert! Hány embernek kell még megírnom?!
 

Hapcibenő

Új tag
Másik böngészőn nyisd meg a játékot, mert a firefox letiltotta az adobe flash playert!
Ezzel csak az a problémám, hogy nem Firefoxot használok, hanem Chromot friss flassel. Ráadásul a párom is játszik, néha ugyen ezen a gépen és hip-hop, neki működik. Ha körbejár, szinte mindig talál valamit...Neki mobilon is megy, nekem ott sem. Bocs, hogy nem részleteztem tegnap...Ja...kiváncsiságból most ő is fellépett. 55 medált kaszírozott. Annyit találtam erről az opcióról, hogy incidensnek hívják. Egyébként a párom fél évvel később kezdett el játszani, a meghívót én küldtem neki. Ő szólt, hogy midig talál valamit, ha csak körbejárja a területet. Én erről a lehetőségről addig nem is tudtam, de mostmár érdekelne, hogy miért is nem megy az én játékomban...üdv.
 
Ezzel csak az a problémám, hogy nem Firefoxot használok, hanem Chromot friss flassel. Ráadásul a párom is játszik, néha ugyen ezen a gépen és hip-hop, neki működik. Ha körbejár, szinte mindig talál valamit...Neki mobilon is megy, nekem ott sem. Bocs, hogy nem részleteztem tegnap...Ja...kiváncsiságból most ő is fellépett. 55 medált kaszírozott. Annyit találtam erről az opcióról, hogy incidensnek hívják. Egyébként a párom fél évvel később kezdett el játszani, a meghívót én küldtem neki. Ő szólt, hogy midig talál valamit, ha csak körbejárja a területet. Én erről a lehetőségről addig nem is tudtam, de mostmár érdekelne, hogy miért is nem megy az én játékomban...üdv.

Tesztelés alatt álló újdonság. Nem aktiv mindenkinél...
 

erika5503

Aktív tag
sikerült nagyon """Hatalmasat"""" alakítani az új nevezetes felülettel az épületben :( :D
így minden megtakarított forgékat le fogja nullázni a raktárból :(
 

DeletedUser24612

Guest
Más böngészőn kell megnyitni a játékot, mert a firefox már letiltotta az adobe flesh playert! Hány embernek kell még megírnom?!
Szólnál az én FF -nek is erről? Mert én az alól játszom. Jó, nem a legfrissebb, de kb. 2 hónapos. De szerintem lehet illetve kell engedélyezni a FF -nek is a Flasht. Chromeban is engedélyezni kell és igen egyszerű: A 20. almenü 12 opciójának kisbetűs része. Nem viccelek, úgy mondták meg nekem hol kell engedélyezni a flasht a Chromeban, pedig nem vagyok kezdő.
 

DeletedUser23004

Guest
Hogy tudom feloldani a Progos kontinenst a kontinenstérképen? (Európa)
 
Fent