Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser25016

Guest
nem tudom más járt e már úgy hogy az fp. beépítése közben a techfán vagy egy nevibe, 1-1 fp. eltűnik nem íródik jóvá.már többször is előfordult nekem.bosszantó mikor szinte állandó fp. hiányban szenved a játékos.már négy alkalommal volt ilyen ésa mérgelődésen kívül mit lehet tenni?
valakinek ötlet? ha van megköszönöm.

Nálam akkor fordult elő, ha közvetlenül az után akartam elkölteni, hogy az utolsót megkaptam. Így most már figyelek rá, hogy legalább 1 perc teljen el. :(
 

DeletedUser25121

Guest
A fogadóban véletlenül védekező bónuszt állítottam be, holott támadót akartam. Lehetséges ezt leállítani mert a három nap az rohadt hosszú és nem akarom kivárni, kellene a támadó bónusz.
 

DeletedUser23004

Guest
Valaki (moderátorok, vagy adminok) elárulja nekem, hogy miért von le tőlem a játék teljesen random kb. mindenből?
Ma megcsináltam egy rakat provinciát a kontinenst térképen, de a jutalmakat nemhogy jóváírná, hanem levonja. És ez nem megjelenítési hiba, mert tényleg levonja...
Az FP hasonlóan megy. Lejárt az 1 óra, meg is kaptam a forge pontot, aztán mikor a kontinenstérképről visszaléptem városnézetbe, huss levonta.
Illetve, még mindig a térképen maradva, ha régebbi tartományt fedezek fel (mondjuk korai közepest), akkor annak rövidebb lesz az ideje, vagy ugyanolyan hosszú lenne mint egy progos?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25082

Guest
Sziasztok!

A király és a királynő szerepel a prioritási listán a motiválásnál?

Köszi
 

DeletedUser25141

Guest
Sziasztok!

Mondhatni még kezdő vagyok, a vaskorszak végénél tartok, de még a Kincsavadászat feladatot nem kaptam meg. Olvastam, hogy a földművelés fejlesztésénél lehet megszerezni, amin már nyilván túl vagyok. A kérdésem az lenne, hogy most már meg sem fogom kapni, vagy mit kell tegyek? A válaszokat előre is köszönöm! :)
 

DeletedUser23776

Guest
Kedves @Tünde75

Ez sajnos úgy tűnik egy játékhiba miatt nem jelenik meg, amin a fejlesztők jelenleg is dolgoznak. Addig is türelmedet kérjük a kellemetlenségek miatt.
 

DeletedUser23776

Guest
Kedves @Gyikoc

Inashu tartományál kezdődik a Modern kor.

SZERK: Előzőleg jól nem azt írtam le amit kellett volna, bocsánat.
 

DeletedUser23004

Guest
Most az (észak) Amcsiföldön vagyok. Ott melyik provinciáról megyek tovább másik kontinensre?
 

DeletedUser25139

Guest
Üdv mindenkinek!
Problémám van az üzenet központtal, még pedig nem tudom végig olvasni az üzenetet ha ir valaki csak ha küldök neki valamilyen üzenetet. Ezzel mit tudok csinálni vagy szolni kell a supportnak?
 

DeletedUser332

Guest
Hahó

A tippelős játék meghalt, vagy csak én nem látom ?
 

Pokojó

Új tag
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne,hogy vannak olyan szomszédaim,mikor támogatni akarom azt írja ki "Jelen pillanatban nem tudod támogatni ezen játékos épületeit".Holott a neve alatt narancssárga a gomb,tehát tudnám támogatni,és ráadásul a rákattintok a gépem nagyon belassul.
Köszönöm.
 
Szeretném megtudni, hogy hol vannak leírva a fosztogatás szabályai. A Gyik- ban nincsenek, az biztos. Ma délelőtt a Bazaaromat fosztották ki, pedig 8 órás termék gyártás volt elindítva. Én úgy tudtam, hogy csak elkészült épületet lehet.
 

Csiliz

Aktív tag
A mai nap meg akartam nézni, hogy milyen céhekkel sorsolt össze a játék a céhexpedícióban, de meglepetésre egy ablak fogadott, amelynek címe "A céhed nem csatlakozott céhbajnoksághoz". Az ablakban pedig az alábbi szöveg olvasható: "A céhed nem csatlakozhat az eheti céhbajnoksághoz. A részvételhez a céhed legalább 3 tagjának kell csatlakoznia az expedícióhoz, és legalább egy tagnak már az előző expedíción is részt kellett vennie."
Ez mit jelent???! A céhem eddig minden egyes bajnokságban résztvett. Most miért lett kizárva?!!! Vagy ez is egy újabb hiba a játékban?!:((
 
A mai nap meg akartam nézni, hogy milyen céhekkel sorsolt össze a játék a céhexpedícióban, de meglepetésre egy ablak fogadott, amelynek címe "A céhed nem csatlakozott céhbajnoksághoz". Az ablakban pedig az alábbi szöveg olvasható: "A céhed nem csatlakozhat az eheti céhbajnoksághoz. A részvételhez a céhed legalább 3 tagjának kell csatlakoznia az expedícióhoz, és legalább egy tagnak már az előző expedíción is részt kellett vennie."
Ez mit jelent???! A céhem eddig minden egyes bajnokságban résztvett. Most miért lett kizárva?!!! Vagy ez is egy újabb hiba a játékban?!:((

Hiba volt a rendszerben mindenkinél. Javítottak azóta...
 
mostanában vettem észre,(lehet hogy nem is új,csak nem tűnt fel) fosztogatáskor többször is pénzt,ill. terméket von le tőlem.(piros színű számok,mínusz előjellel)
erre tudna valaki valamilyen magyarázatot adni?
köszönöm előre is.
 
Fent