Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser25475

Guest
Sziasztok!
Tegnap regisztráltam a játékba. Nagyon tetszik. Csak sok dolgot nem értek még (nyiván... :) ).
Ami talán a legjobban izgat, hogy mivel Grepolison nőttem fel, ez is olyan játék, mint a Grepolis, hogy el tudják foglalni a városom? Tehát ha jót akarok magamnak lépjek be egy céhbe, mert különben sec pec alatt majd elfoglalnak...? Köszi a segítséget. üdvözlettel
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok!
Tegnap regisztráltam a játékba. Nagyon tetszik. Csak sok dolgot nem értek még (nyiván... :) ).
Ami talán a legjobban izgat, hogy mivel Grepolison nőttem fel, ez is olyan játék, mint a Grepolis, hogy el tudják foglalni a városom? Tehát ha jót akarok magamnak lépjek be egy céhbe, mert különben sec pec alatt majd elfoglalnak...? Köszi a segítséget. üdvözlettel

- Nem tudják elfoglalni a városod.
- Ettől még igen, ha jót akarsz magadnak, lépj be egy céhbe. ;)
 

DeletedUser24708

Guest
Sziasztok,
Régóta szerettem volna megépíteni az Atomium nevű nevezetest, és sikerült! De sok örömöm nincs benne... Látszólag hiába száll fel a kor termékeiből annyi, amennyi, úgy tűnik az tényleg elszáll az égbe, mert a raktáramban mégsem jelentkezik. :( Próbáltam asztali gépen és alkalmazásban is, pont ugyanaz a végeredmény..
Van ötletetek, hogy mi lehet a baj és hová fordulhatok ezzel? A supporttal még sosem vettem fel a kapcsolatot, ők tudnak segíteni ilyen esetben?
Köszönöm,
axima
 
Sziasztok,
Régóta szerettem volna megépíteni az Atomium nevű nevezetest, és sikerült! De sok örömöm nincs benne... Látszólag hiába száll fel a kor termékeiből annyi, amennyi, úgy tűnik az tényleg elszáll az égbe, mert a raktáramban mégsem jelentkezik. :( Próbáltam asztali gépen és alkalmazásban is, pont ugyanaz a végeredmény..
Van ötletetek, hogy mi lehet a baj és hová fordulhatok ezzel? A supporttal még sosem vettem fel a kapcsolatot, ők tudnak segíteni ilyen esetben?
Köszönöm,
axima

Te is abba a hibába estel, amibe sokak... :) nekem is sokszor kellett elolvasnom, mire felfedeztem a különbséget. Ezek a termékek mind a cehed kincstaraba kerülnek. Épp úgy, mint az obszervatórium esetében...
 

DeletedUser24708

Guest
Te is abba a hibába estel, amibe sokak... :) nekem is sokszor kellett elolvasnom, mire felfedeztem a különbséget. Ezek a termékek mind a cehed kincstaraba kerülnek. Épp úgy, mint az obszervatórium esetében...
Aha.. Köszi.
Most mást nem írnék... Azt hiszem, megválok az épülettől... :(
 

Csiliz

Aktív tag
A barátsággal és a kocsmával kapcsolatban:
Ha elfogadok egy barátságot, akkor miért nem tudok mindjárt beülni az illető kocsmájába csak 24 óra elteltével, és miért azt írja ki ilyenkor a program, hogy már meglátogattam a kocsmát a mai napon, holott nem igaz?
 
A barátsággal és a kocsmával kapcsolatban:
Ha elfogadok egy barátságot, akkor miért nem tudok mindjárt beülni az illető kocsmájába csak 24 óra elteltével, és miért azt írja ki ilyenkor a program, hogy már meglátogattam a kocsmát a mai napon, holott nem igaz?

A visszaélések miatt. Amikor betan behozzák a kocsmát, akkor egy nap alatt kimaxoltak a kocsmát azzal, h barátságot elfogadtak, beültek és megszakították. A chat ezzel volt tele... és ezért bevezettek ezt a limitaciot.
 

Csiliz

Aktív tag
Aha.. Köszi.
Most mást nem írnék... Azt hiszem, megválok az épülettől... :(
Én a helyedben nem válnék meg tőle, ha már felépítetted, mert az igaz, hogy nem a te raktáradba termel, hanem a céhes raktárba, de ezekre a termékekre is szükség lehet (pl. céhexpedíció szintjeinek feloldása,...).
 

Csiliz

Aktív tag
A visszaélések miatt. Amikor betan behozzák a kocsmát, akkor egy nap alatt kimaxoltak a kocsmát azzal, h barátságot elfogadtak, beültek és megszakították. A chat ezzel volt tele... és ezért bevezettek ezt a limitaciot.
Köszi a választ. Azt hittem, hogy ez valamilyen hiba, de ezek szerint nem. Ennek ellenére az ilyen esetekre a megjelenő infoszöveget azért megváltoztathatnák.
 

DeletedUser25449

Guest
Sziasztok! Van olyan játékos, akinek válaszolt már a support valamire?
 

EmyLin

Tag
Sziasztok! Én csak kíváncsiskodom, érdekelne, tud-e valaki infót, mikor kezdődik a napi kihívás? (Daily Challenge) Várom már, a bétán megy, és tetszik. :)
 

DeletedUser25555

Guest
Sziasztok!
Még új vagyok a játékban és a fórumon. Szóval keresgéltem a forumon erről infót, de nem találtam (lehet nem voltam elég kitartó...). A lakótársamnak megjelent a "Napi kihívás" és tök jó ajándekokat tud szerezni naponta, 7 sikeres nap után is nagy nyeremény jár. Ő később kezdte, mint én, és neki megjelent ez Vaskorszak, Polgárőrség fejlesztésnél. Nekem azonban sehol sincs megjelölve, hogy mikor szerezhetném meg.
Vagy ez nincs mindenkinek? Hogy lehet aktiválni ezeket?
Köszi előre is a választ!
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok!
Még új vagyok a játékban és a fórumon. Szóval keresgéltem a forumon erről infót, de nem találtam (lehet nem voltam elég kitartó...). A lakótársamnak megjelent a "Napi kihívás" és tök jó ajándekokat tud szerezni naponta, 7 sikeres nap után is nagy nyeremény jár. Ő később kezdte, mint én, és neki megjelent ez Vaskorszak, Polgárőrség fejlesztésnél. Nekem azonban sehol sincs megjelölve, hogy mikor szerezhetném meg.
Vagy ez nincs mindenkinek? Hogy lehet aktiválni ezeket?
Köszi előre is a választ!

Szia!
Valszeg a napi kihívás néhány játékosnal teszt (?) célból megy. Később majd mindenkinél bekapcsolják.
Vaskorszak a fejlesztés során jelenik meg, ott lesz a Polgárőrség is.
 

DeletedUser25555

Guest
Szia!
Valszeg a napi kihívás néhány játékosnal teszt (?) célból megy. Később majd mindenkinél bekapcsolják.
Vaskorszak a fejlesztés során jelenik meg, ott lesz a Polgárőrség is.

Köszi a választ!
Amúgy eléggé inkorrekt ez így, egy csomó forge pontot meg különleges épületet szereznek páran... míg a többiek...
 

DeletedUser25492

Guest
Lehet, hogy buta lesz a kérdésem, de azt hol tudom megnézni, hogy hányas szintű vagyok?
Mert mindenhol más értéket/pontszámot mutat.
A világranglistán 13244-es vagyok, ahol a barátaim meg a szomszédaim vannak ott 51 634-es és igy tovább.
De azt mi mutatja, hogy hányas szintnél járok?

Választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser23560

Guest
Ilyen értelemben itt nincsenek szintek. Fejlettségedet kb az jelzi, melyik korban vagy épp...
 

fulopjeno

Új tag
Sziasztok!
Ma a napi kihívások között van egy olyan, hogy aktiváljak két bónuszt a kocsmában. Van kocsmám, de lövésem sincs hogyan csináljam.
 

DeletedUser25576

Guest
Sziasztok!
Hogy lehet tárgyat mozgatni, vagy eladni? Nekem nincs olyan jelem, mint ami az ismertetőben van (dollár vagy kereszt), sehol sem találom.
 
Fent