Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Csak egy kérdésem lenne fain a játék tegnap kezdtem el és kevés az arany, nem lehet valahogy az adót emelni hogy több legyen a dollár?
 

DeletedUser

Guest
Szevasztok egy kérdés az adó mint fogalom szerepel a játékben esetleg lehet emelni? kevés a dollárom de fain a játék
 

Vanek ur

Aktív tag
Elég lenne egyszer is kérdezni. :)
Ettől függetlenül adó emelés nincs; bár egy hasonló megoldás van: ha magas a boldogság, akkor a népek is többet adnak. Ha pedig egyre előrébb jutsz, akkor egyre több adót adó épülethez is hozzá fogsz tudni jutni, és akkor már rendesen fog dőlni a lé is (bár ehhez kell majd pár kor-szintlépés).
 

Csiliz

Aktív tag
Tudja valaki, hogy ez az új pontrendszer hogyan működik?! Van valamilyen összehasonlító táblázat a régi és az új között? Érdekelne, hogy mi és hogyan változott.
 
Utoljára szerkesztve:

Csiliz

Aktív tag
Hogyan működik az automata támogatás? Milyen kritériumok szerint dönti el a program, hogy mit fog támogatni?
 

Csiliz

Aktív tag
Próbálgatom megfejteni ezt az új pontszámítást. Építettem egy Szélturbinát amiért 1600 pontot adott. Ezután eladtam. A visszatérített pénz 900, az alapanyag pedig 1260 volt. Eladás után 1600-zal csökkent a pontom. Ez csak úgy lehetséges, hogy a visszatérített anyagokért vagy egyáltalán nem ad pontokat, vagy olyan keveset, hogy az ilyen mennyiségeknél ez 0.
Még kíváncsi leszek egy-két dologra, például, hogy a begyűjtött pénz vagy alapanyagokért ad-e pontokat és ha ad, mennyit. Régebben ezt azért észre lehetett venni, most viszont nem igen látom.
 

Csiliz

Aktív tag
Most mar nem jar pont a begyujtott aranyert es nyersanyagert. Ezert nem latsz pontvaltozast mindket esetben...
Sajnos, éppen az előbb állapítottam meg ezt én is. Eddig járt valamennyi pont a begyűjtött pénzért és alapanyagért, mostantól viszont nem. Akkor viszont mi befolyásolja a pontok számát, mert ha egy épületet felépítek és később le is bontom, azzal egyszerűen kinullázódik a pontszám!! Valaki korábban írta, hogy a csatákért sem jár pont. Ennek még nem néztem utána.

Ui: Most oldottam fel egy tachnológiát - Antigravitáció - és a feloldásra pontokat is adott, pontosan 13665! A régi számításban erre pontokat nem adott.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser24708

Guest
Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Van egy bónusz küldetésem, Myciena hercegnőtől, amiben az egyik feladat, hogy gyártsak 6 hordó sört. Megépítettem a sörfőzdét. A percesek nem hordók, az órástól kezdve kis-, sima -, néhány -, és sok söröshordót lehet termelni. Mindet kipróbáltam, egyiknél sem érvényesített semmit a küldetésben. :( :(
Mit csinálok rosszul?
Köszönöm!
axima
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Van egy bónusz küldetésem, Myciena hercegnőtől, amiben az egyik feladat, hogy gyártsak 6 hordó sört. Megépítettem a sörfőzdét. A percesek nem hordók, az órástól kezdve kis-, sima -, néhány -, és sok söröshordót lehet termelni. Mindet kipróbáltam, egyiknél sem érvényesített semmit a küldetésben. :( :(
Mit csinálok rosszul?
Köszönöm!
axima

Két általános tanácsot tudok adni az ilyen esetekre:
1. Meg kell nézni, hogy a küldetés kiírásánál a kis kérdőjeles ikon fölé húzva a kurzort mit ír ki, hogy milyen épület kell az adott dologhoz. Ha ez megvan, akkor érdemes megnézni a kis piktogramot, amit a küldetésnél szoktak mutatni; mert abban az adott épületben pont ilyen kis piktogramos verziót kell keresni a lehetőségek között.
2. Ha a fentiek megvannak, de mégsem hajlandó egy megoldást sem elfogadni a küldetésben; akkor viszont nem marad más, mint a support. A játékon belül jobb klikk, majd ott a supportra kattintva előjön egy új ablak, ahol feléjük tudod jelezni, hogy gond van, és majd ők elbírálják, illetve jóváírják a megoldott küldetéseket.
 

DeletedUser24612

Guest
Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Van egy bónusz küldetésem, Myciena hercegnőtől, amiben az egyik feladat, hogy gyártsak 6 hordó sört. Megépítettem a sörfőzdét. A percesek nem hordók, az órástól kezdve kis-, sima -, néhány -, és sok söröshordót lehet termelni. Mindet kipróbáltam, egyiknél sem érvényesített semmit a küldetésben. :( :(
Mit csinálok rosszul?
Köszönöm!
axima
Valami nem tetszik a leírásban, tuti sört kell termelni és nem hordót? Azt talán a bognárnál tudsz.
 

DeletedUser24940

Guest
Sziasztok!

Lenne pár kérdésem (új vagyok és tudatlan...)

Valahogy ki lehet cselezni az androidos verzióra ugrást.?
... szeretnék néha böngészőn át belépni (tableten), hogy a kincsvadászatban is részt tudjak vállalni.

Androidos verzióban is 24 óra áll rendelkezésre a kifosztásra? Hogyan tudom alkalmazni?

Köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24953

Guest
Sziasztok!

Lenne pár kérdésem (új vagyok és tudatlan...)

Valahogy ki lehet cselezni az androidos verzióra ugrást.?
... szeretnék néha böngészőn át belépni (tableten), hogy a kincsvadászatban is részt tudjak vállalni.

Androidos verzióban is 24 óra áll rendelkezésre a kifosztásra? Hogyan tudom alkalmazni?

Köszönöm
Szia!
Ha van Adobe Flash Player telepítve a tabletre, akkor egy Abobe-támogatott böngészővel tudsz. Legalábbis nekem régen müködött más játéknál is.
Photon Flash Player &
Browser. Ezzel müködik. A fosztás nem tudom, hogy van-e pedig én is androidot használok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24953

Guest
Sziasztok!
Az Alcatraz milyen kori katonákat ad? Mert azt írja, hogy amit te is termelhetsz a városodban. De egy progresszív kori játékos kaphat pl. sorkatonát, (attól függetlenül hogy nincs sorozóiroda kirakva), de ez esetben pl. lándzsást is?
 
Fent