Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

DeletedUser13516

Guest
Mikor kapom vissza a városterület bővítése előtt egy deformált kis sarokra lerakott 4x4- es területemet, amikor már rakhatnám "rendesen" folytatólagosan is most olyan helyre ahol ér is valamit? ...
 
Mikor kapom vissza a városterület bővítése előtt egy deformált kis sarokra lerakott 4x4- es területemet, amikor már rakhatnám "rendesen" folytatólagosan is most olyan helyre ahol ér is valamit? ...
Ez egy érdekes kérdés, ezen én is elgondolkodtam.
Én "kényszerből" raktam oda, ahova, mert nem volt más terület. De most már máshova tenném őket, szabályos négyzet alakra törekedve, nem ilyen össze-vissza alakzatban.
 

DeletedUser20654

Guest
Miért lenne túlzás. Tudtam, hogy idővel bővíteni fogják a területet, így csak kivártam.
Más is megtehette volna
 

DeletedUser24487

Guest
Nem túlzás,más szó illene ide,de nem akarlak bántani:)
Szerintem teljesen mindegy merre épit valaki,mivel értelmesen be lehet épiteni mindenütt,előbb,utóbb úgyis minden terület tele lesz megint:)
a hajót olyan messzire rakták ,két napig nem vettem észre,hogy visszatért:)
 

DeletedUser23560

Guest
D-n megvan az összes térképes és medálos bővítésem, techfából is csak a jégkorosok hiányoznak. Igaz, gyémiért csak kb 3 területet vettem, de a beépíthető terület megnövelése előtt még vagy 30 választható hely volt. Ezért nem értettem, mi a probléma gyökere. No persze, aki gyémiért ennyivel többet vett, ott gond lehetett, hogy hova tegye az újabb területeit. :D:D:D
 

DeletedUser20654

Guest
Ha én is vettem volna gyémántért egy rakat TSZ-t, akkor én se tudtam volna nélkülözni. De így még szabad helyem is maradt úgy is, hogy nem raktam le a területeket :)
 

DeletedUser20654

Guest
Ez az ET elég random. Nekem pl. adott kb. 40 oázist. Tele van vele a raktár. :(
Tényleg mindenkinek más a játékstilusa. De ha megnézed, azért elég jól elboldogultam a területek nélkül is.
 
sziasztok,tudna valaki segíteni abban hol találok konkrét leírást a speciális épületekről?
konkrétan a "bazár" érdekelne. hogy lehet lerakni,ill. hozzá jutni.
köszi előre is a segítséget.
 

DeletedUser25044

Guest
Sziasztok, kérdezném, hogy a játék leírásban 79 a "szomszéd" játékosok száma, nálam csak 39, miért? Köszi
 

DeletedUser25044

Guest
Ráadásul a 39-ből fele barát a többitől szinte nincs mit motiválni, takarítani, kifosztani... inaktívak, így nem túl izgalmas a játék.
 

DeletedUser23004

Guest
Barátokat törölni hogy lehet? Úgy emlékszem régen volt rá egy gomb, de nem találom...
 

DeletedUser25016

Guest
A törlés gomb helyett lett a kocsma, de ha a nevére kattintasz, akkor a menüben ott a törlés.
 

DeletedUser24944

Guest
Egy kérdésem lenne a játék készítőihez és a magyar supporthoz.Miért kényszerít a játék arra ,hogy akaratom ellenére lépjek a következő korszakba mikor nem is akarok ?
Konkrétan miért rak be a játék Nálam 10-szer erősebb szomszédok mellé, és ha már odarak akkor miért engedi meg, hogy a Nálam 10-szer erősebb megtámadjon és kifosszon ? Lehetőleg ne azt a választ adjátok, hogy beszéljem meg vele és fejlődjek. Mert NEM AKAROK korszakot lépni./ Most még hanem termelni az adott korban./ Talán oda lehetne a játék készítőinek figyelni erre , mert szerintem nem csak Én vagyok így ezzel a problémával. Az már csak /szerintem/ etikai kérdéseket vet fel, hogy egy 2 milliós játékos megtámad egy százezrest , mert azt le tudja nyomni ./Szégyen lenne ha nem/.
 

DeletedUser

Guest
Egy kérdésem lenne a játék készítőihez és a magyar supporthoz.Miért kényszerít a játék arra ,hogy akaratom ellenére lépjek a következő korszakba mikor nem is akarok ?
Konkrétan miért rak be a játék Nálam 10-szer erősebb szomszédok mellé, és ha már odarak akkor miért engedi meg, hogy a Nálam 10-szer erősebb megtámadjon és kifosszon ? Lehetőleg ne azt a választ adjátok, hogy beszéljem meg vele és fejlődjek. Mert NEM AKAROK korszakot lépni./ Most még hanem termelni az adott korban./ Talán oda lehetne a játék készítőinek figyelni erre , mert szerintem nem csak Én vagyok így ezzel a problémával. Az már csak /szerintem/ etikai kérdéseket vet fel, hogy egy 2 milliós játékos megtámad egy százezrest , mert azt le tudja nyomni ./Szégyen lenne ha nem/.
Szia!
Kérlek nyiss jegyet a supporton.
 
Fent