javaslatok a játék fejlesztésére

  • Témaindító DeletedUser23393
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25449

Guest
Heeehh? És az mikortól van? Még sehol nem láttam, mindegy, úgysincs értelme, mire megszerzem a vazult az első 3% védelemmel, már 300%-osak lesznek a támadóim, azért kösz az infót, bár a véleményem így ugyan az marad, főleg azért mert ez az első játék, ahol az első 2 órában megtámadtak, kifosztottak, és így is telt az első hónapom fosztogatások közt. Mintha a játék arra akarna ösztönözni, hogy csináljak 5 várost, maradjak vaskorszakban, és csak fosztogassam az újoncokat, és fejlesszem a támadó nevezetes épületeket. Talán én értelmeztem rosszul a reklámot, amiben mintha a fejlődésről szólt volna a játék
 

DeletedUser25639

Guest
Ahogyan olvasgatom a problémákat,és meg nézem a hozzá tartozó dátumot,azt látom,hogy hiába írsz bármit ötletként,szerintem még el sem olvassák!Csak akkor nem kéne reklámozni a játék fórumát,mert olvastam pár jó ötletet javaslatot és nem tapasztaltam az eddigi játékom során,hogy ez ügyben lenne változás! :)
 

DeletedUser23523

Guest
Nem lehetne végre berakni a játékba egy olyan gombot amivel egyszerre támogatok mindenkit és egyszerre látogatom meg mindazok kocsmáját akikhez épp be lehet ülni? Évek óta játszom ezzel a játékkal és őszintén szólva baromira monoton, unalmas és idegesítő, hogy naponta majd 150 emberre kell rákattintanom egyenként. plusz megvárni az animációt minden egyes nap ahogy a portrém beül valakinek a kocsmájába.
 

Feneséges

Aktív tag
Nem lehetne végre berakni a játékba egy olyan gombot amivel egyszerre támogatok mindenkit és egyszerre látogatom meg mindazok kocsmáját akikhez épp be lehet ülni?
Ez bennem is felmerült. :D
Van termékbeszedés 5 gyémántért, talán majd megcsinálják egyszer hasonlóra. Vagy nem. Mert a készítőknek az lehet az érdekük, hogy minél több időt tölts el az oldalon.
 

DeletedUser25185

Guest
"Támogatás mindenkinek" gomb valóban nagyon kellene. 4 szerón játszok, ha csak a barátokat és szomszédokat támogatom akkor is bő 600 embert kellene naponta. Szó szerinte bele szokott fájdulni a csuklóm mire végére érek :(

Új nyeremény Exin: Amivel a fosztogatást érvényteleníteni lehetne. Sok kacat ősök arca helyett néha adhatna ilyent. Lehetne elég ritka persze. Persze úgy értem az érvénytelenítést, hogy a játékos begyűjthetné mintha nem fosztották volna ki, de a fosztónál nyilván megmaradna már a lopott cucc. (kecske is jóllakik káposzta is megmarad :) )
 

DeletedUser25756

Guest
Sokat javítana a játékon ha az inaktív játékosokat törölnék és mondjuk a 4 szerverből lehetne 2 öt csinálni kicsit lendítene a játékmeneten és a paic se lenne annyira halott
 

DeletedUser25092

Guest
Sokat javítana a játékon ha az inaktív játékosokat törölnék és mondjuk a 4 szerverből lehetne 2 öt csinálni kicsit lendítene a játékmeneten és a paic se lenne annyira halott
Szia! A piac azért halott mert mindenki megpróbál céhen belül piacozni a tisztességtelen ajánlatok miatt.
 

DeletedUser23560

Guest
Szia! A piac azért halott mert mindenki megpróbál céhen belül piacozni a tisztességtelen ajánlatok miatt.

El tudom képzelni, hogy elvetemültebb játékosok azért választják a céhes piacot, mert ott a kereskedésnek nincs forgevonzata. :)
 

DeletedUser25092

Guest
Honsu. Te biztos szívesen cserélsz egy az egybe vaskori terméket gyarmatosításira forge pontért. Bocs de én másképp látom a kereskedelmet. Nyilván a gyarmatosítási termék előállítása drágább. Az egy a kettőhöz még elmegy egy vaskori árura, de ne haragudj az egy az egyben gusztustalan. Forge pontért ráadásul.
 

DeletedUser23560

Guest
Honsu. Te biztos szívesen cserélsz egy az egybe vaskori terméket gyarmatosításira forge pontért. Bocs de én másképp látom a kereskedelmet. Nyilván a gyarmatosítási termék előállítása drágább. Az egy a kettőhöz még elmegy egy vaskori árura, de ne haragudj az egy az egyben gusztustalan. Forge pontért ráadásul.

Miért cserélnék?
1: nincs szükségem egyikre sem.
2. Ha volna, akkor is megvenném céhen belül.
3. Gyarmatos kori és vaskori között az elméleti váltószám /sokak szerint/ 1:16. De ilyet kitenni sem lehet. A kitehető 1:2-t meg épeszű ember nem fogadja el. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24469

Guest
Javaslatom a következő: örülök, hogy támadó bónuszt adó ajándékok vannak és szerezhetőek eventek alkalmával, de szerintem akkor lennének igazán értékesek és hasznosak, ha a támadó egységek védekezését is növelnék azzal a bizonyos százalékkal. :)
 

DeletedUser25092

Guest
Szia. Vannak védekezés növelő bónuszok is. Igaz azok a város védelmét erősítik nem a támadó seregét. Viszont egyszer észleltem azt, hogy a védelemre kijelölt sereggel támadtam, és a védelmi bónuszt kivitték a csatatérre.
 

DeletedUser25912

Guest
Város tervezéséhez szerintem remek ötlet lenne ha el lehetne forgatni az épületeket 90 fokban, így még jobban el lehetne rendezni a várost.
A raktában lévő forge pontokhoz is lenne egy javaslatom, mégpedig hogy fel lehessen őket váltani. Sokszor van olyan szituáció hogy nem akarok elhasználni 10 forge pontot, de már csak 10-es van a raktárban. Ha fel lehetne váltani pl. 5x2-be az király lenne :D
 

DeletedUser25092

Guest
Nekem pedig az a javaslatom, hogy a tíznél több nyert forge pontot el lehessen raktározni. Expedícióban nem ritka a húsz vagy száz forge. Viszont az így nyert pontokat azonnal el is kell költeni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent