javaslatok a játék fejlesztésére

  • Témaindító DeletedUser23393
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Sziasztok.

Az én javaslatom az lenne, hogy a medált mely egy idő után javarészt elveszti jelentőségét(ergo, ha a területek megvannak belőle, már csak céhexpre, minden korra jó), lehetne a medált akár az NPC kereskedőnél 1medál =100 alapanyag ill. arany formájában átváltani.
 

DeletedUser24612

Guest
Sziasztok.

Az én javaslatom az lenne, hogy a medált mely egy idő után javarészt elveszti jelentőségét(ergo, ha a területek megvannak belőle, már csak céhexpre, minden korra jó), lehetne a medált akár az NPC kereskedőnél 1medál =100 alapanyag ill. arany formájában átváltani.
Majd szólj ha nem tudsz venni területet medálért. Szerintem én sokkal jobban állok mint az átlag, de most is tudok: 340/171k, nem tudom van e többért is terület.
 
Majd szólj ha nem tudsz venni területet medálért. Szerintem én sokkal jobban állok mint az átlag, de most is tudok: 340/171k, nem tudom van e többért is terület.

Akkor most szólok, 400 k-ért van az utolsó terület, és már jó ideje a Milliós nagyságrendű medáljaimat nem tudom semmi értelmesre használni.
 

DeletedUser23560

Guest
Akkor most szólok, 400 k-ért van az utolsó terület, és már jó ideje a Milliós nagyságrendű medáljaimat nem tudom semmi értelmesre használni.

De ezt a Bárka elbénázott bónuszának köszönheted, gondolom...:p
 
De ezt a Bárka elbénázott bónuszának köszönheted, gondolom...:p

Igen, annak is, és a Frontenac elbénázott bónuszának is köszönhetem, és annak is,hogy nincs limit,hogy hány nevezetesből lehet díjat vinni(ergó sok medált lehet nyerni)..stb..az egész el van bénázva....ha a te elved alapján nézzük akkor szerinted az egész el van bénázva...csak akkor miért játszol még evvel ? :p

Mert szerintem jól meg van ez oldva.
 

DeletedUser23560

Guest
Igen, annak is, és a Frontenac elbénázott bónuszának is köszönhetem, és annak is,hogy nincs limit,hogy hány nevezetesből lehet díjat vinni(ergó sok medált lehet nyerni)..stb..az egész el van bénázva....ha a te elved alapján nézzük akkor szerinted az egész el van bénázva...csak akkor miért játszol még evvel ? :p

Mert szerintem jól meg van ez oldva.

Ha jól meg van oldva, miért te panaszkodsz, hogy nem tudsz mit kezdeni a medáljaiddal? XD
 
Csak iróniából mondtam magam, ill. a te gondolatmenetedet vezettem le eme játékról XD
És ha tudnál tovább olvasni mint 3 sor :), akkor látnád a külön kis bekezdésbe, hogy mit írtam .
 

DeletedUser23560

Guest
Csak iróniából mondtam magam, ill. a te gondolatmenetedet vezettem le eme játékról XD
És ha tudnál tovább olvasni mint 3 sor :), akkor látnád a külön kis bekezdésbe, hogy mit írtam .

Ha nem olvastam volna a külön sorocskádat, nem arra reagáltam volna.... :p
 

DeletedUser24612

Guest
2 világon is 3-400. hely között vagyok és nekem még nem probléma, ezért írtam hogy nem általános. Vannak ennél fontosabb dolgok is amivel nem törődnek. Egyébként nem kell Bárka, elég ha az ismétlődő küldetésig eljut valaki és csak azt fogadja el, hogy legyen 42 lakosa. Beállítja és minden 10. után bezsebeli a jutalmat, a többit meg feladja. Nem próbáltam hogy működik e, nem fogom tönkretenni a saját játékomat, de szerintem így korlátlan medál és termék szerezhető pár óra alatt.
 

DeletedUser23560

Guest
2 világon is 3-400. hely között vagyok és nekem még nem probléma, ezért írtam hogy nem általános. Vannak ennél fontosabb dolgok is amivel nem törődnek. Egyébként nem kell Bárka, elég ha az ismétlődő küldetésig eljut valaki és csak azt fogadja el, hogy legyen 42 lakosa. Beállítja és minden 10. után bezsebeli a jutalmat, a többit meg feladja. Nem próbáltam hogy működik e, nem fogom tönkretenni a saját játékomat, de szerintem így korlátlan medál és termék szerezhető pár óra alatt.

Ismétlődő küldik között ilyennel még nem találkoztam...o_O
 

DeletedUser23560

Guest
Csak akkor dobja fel a 42 lakosos küldetést, ha több, mint ezer lakosod van, ahogyan a több, mint 20K lakost kérő küldit is akkor dobja csak ha 15K-nál kevesebb van... Ha teljesülne automatikusan, vagy túl könnyen, akkor nem adja őket...

Akkor ez valami mélytengeris küldetés? Ha igen, akkor azért nem találkoztam még vele, mert abba a korba teljesen felesleges átlépnem... :)
 
Mélytengeri igen. Hogy mennyire felesleges nem tudom, a jégkor is teljesen az... Na nem mintha a gvg-nek még lenne bármi értelme, talán hamaosan törlik is a kincsvadászatot követően, de az utolsó kor a jövő aminek a termékeivel lehet még mit kezdeni... Jó, jégkorban az üvegház legalább ér valamit, arra még jó a jégkori termék, dehát az kb 2000. Egy nap alatt összejön küldikből aztán megint kuka az is... Nevezetes nem is lesz több egy jó darabig szerintem az utolsó bejelentés óta, szóval...

Alapjáraton egyetértek veled, + szerintem a jégkori termék még Céhexpes egyezkedésre jó és kellhet is(az üvegházon kívül)
 
Ezzel az erővel a mélytengeri is kellhet egyezkedni abban a korban. De ezzel én nem számolok, fő világban még soha egyet sem egyezkedtem, és nincs is tervben, inkább felhúzom még 10 szintet a 3 támadót, 99-re, üveget meg 100-ra, de már ez sem igazán indokolt, vihető így is...

Így van. Én csak reagáltam eme állításodra, hogy
"de az utolsó kor a jövő aminek a termékeivel lehet még mit kezdeni... Jó, jégkorban az üvegház legalább ér valamit, arra még jó a jégkori termék, dehát az kb 2000."

Pontosabb lett volna azt írnod,hogy csak számodra igaz ez a kijelentés, mert így ez általánosításnak hangzik, és én eme általánosításra hoztam egy ellenpéldát, hogy miért is kell a termék.
Nem kötözködésből írom, csak mások akik olvassák ezt, nehogy rossz következtetésre jussanak,hogy a jeges termék semmire nem jó üvegházon kívül....mert azon kívül mikor jegesbe egyezkedésre használják és mélytengeribe mennek és jegest kér majd ott is a céhexp egyezkedésre....nehogy hoppon járjanak
 

DeletedUser25339

Guest
A másik kérdés terűletett nem lehetne nyersanyagért venni? ha már gémántért lehet. Nem mindenkinek van pénze venni.
De ez az épületekre is vonatkozi pl: pékmühely 400 gyémánt = 2000,-ft :((
Nem fogják megcsinálni. A gyémántnak az a lényege, hogy sok dolgot csak abból lehet venni és közben pénzért adják. Ha valaki megcsinál egy ilyen programot mint ez a játék, akkor nem fogja ingyen adni. Ebbe sajnos bele kell törődni, a készítőknek is meg kell élnie valamiből.
 
Sziasztok.
A fogadónak van egy kereskedő opciója!
Ott jobb aránnyal lehet kereskedni!
Viszont, mire egyesével beváltanék mondjuk 100 anyagot az elég sok idő!
Nem lehetne hogy itt is ugyan úgy kereskedni mint a normál piacon!
Nem hiszem hogy sokan használnák a kereskedő opciót, és szerintem a fent leírtak is közrejátszanak!
 

DeletedUser25085

Guest
Javasolnám a nevezetes épületek térképeinek piacon való kereskedésének bevezetését. Rengeteg felesleges térképem van amit hasznosakra cserélnék.
 

DeletedUser25449

Guest
Csatlakoznék egy előttem szólóhoz védekezés ügyben, legyen már fejleszthető védekező bónusz, az egész játék csak a pvp rajongóknak kedvez, akik csak építgetnének, annak szarnak a fejére fejlesztők. Nem csak hogy szarnak ránk, még meg is csesznek hátulról, hogy minél kevésbé szeressük a játékot. Fájna, ha legalább egy nevezetes épületet fejleszthetnénk város védelemre?
 

DeletedUser25449

Guest
Javasolnám a nevezetes épületek térképeinek piacon való kereskedésének bevezetését. Rengeteg felesleges térképem van amit hasznosakra cserélnék.
úgy tudom 10es szint után minden szinthez újra ki kell gyűjteni a teljes tervrajzot,úgyhogy csak gyűjtsed, az első építéshez be tudod cserélgetni 2:1 arányban, ha már alig hiányzik
 

DeletedUser23560

Guest
Csatlakoznék egy előttem szólóhoz védekezés ügyben, legyen már fejleszthető védekező bónusz, az egész játék csak a pvp rajongóknak kedvez, akik csak építgetnének, annak szarnak a fejére fejlesztők. Nem csak hogy szarnak ránk, még meg is csesznek hátulról, hogy minél kevésbé szeressük a játékot. Fájna, ha legalább egy nevezetes épületet fejleszthetnénk város védelemre?

A kettő meglevő mellé kérnéd? o,o
 

DeletedUser25449

Guest
A kettő meglevő mellé kérnéd? o,o
Aham, igaz, a boldog vazul ad bónuszt, most hogy nézem, csak lassan a gyarmatosításban vagyok,és még nincs meg az összes darab tervrajz, mire meglesz, még 1 korszakot lépek, és mikorra lesz abból még rendes védelem?, De én egyébként csak a boldog vazult látom, melyik ad még védelmet?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent