javaslatok a játék fejlesztésére

  • Témaindító DeletedUser23393
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20654

Guest
Ha úgy akarod megvenni, akkor meg is érdemled, hogy nyomogasd :)
 

Csiliz

Aktív tag
Javaslat/ötlet

Vannak épületek, melyek egy adott korból adnak termékeket a raktárba vagy a kincstárba. Nem lehetne ezeket az épületeket úgy módosítani, hogy be lehessen náluk állítani, hogy mely korból kérem a terméket? Általában az aktuális kor termékeiből ad, de nem mindig arra van szükség. Ha kort választok, akkor a változtatás kezdődően kezdené ismét számolni a következő kört.

A kétsávos utaknak miért nincs 1x2 illetve 2x1-es változatuk?
 

DeletedUser23560

Guest
A kincstárba termelőknél korrekt lenne.

Út meg azért nincs olyan, hogy kicsit gondolkozni is kelljen:)
 

DeletedUser1494

Guest
Üdv!

Javaslat/ötlet...
Furcsán fogom kezdeni -sorry érte előre is.

Időnként teli van a hócipőm a játékkal.
Pontosabban annak is a szomszéd sorsolási mechanizmusával.
Miért sorsol össze a szerver ilyen hatalmas pont (kor) különbséggel játékosokat mint ahogy teszi.
Nem írok neveket, szervert, a pontokat is felfelé kerekítem inkább.
A TOP 5 pontjai a szomszédságban+ a koruk amiben vannak:
1. 14 millió - A jövő
2. 13 millió - A távoli jégkorszak
3. 13 millió - A távoli jégkorszak
4. 12 millió - A jövő
5. 10 millió - A jövő
És a leghátsó szomszéd:
557 - Bronzkorszak

Hát gratulálok ehhez a sorsoláshoz!
Ha az utolsót csak az első 5 végig rabolja a két hétben akkor szerintem törli magát és egy életre elmegy a játéktól a kedve, hiszen így semmi értelme a játéknak! Egyszerűen képtelen fejlődni. Sajnos az a "duma" sem nyerő, hogy azért fosztalak, mert nincs bent védelmed! Ezek közt vannak olyanok (nem véletlen a többes szám) akik Csak fosztanak, mindegy nekik a védelem!

Javaslatom is van, hogy ne csak kritizáljak (mert azt a legkönnyebb :) )
1. ha ilyen hatalmas pont és kor különbséggel valaki foszt az kapjon valamilyen büntetést. pl pontszám levonás minden fosztás után
2. ha ilyen hatalmas pont és kor különbséggel valakit lefosztanak az kapjon valamilyen kompenzációt, hogy ne menjen el teljesen a kedve a játéktól

Volt olyan Céh társam aki inkább 2 hétig feléje se nézett inkább a játéknak. De ha meg 2 hét múlva sincs váltás akkor durván 1 hónapig "helyben járás" van!

Üdv szorgoska
 

DeletedUser1494

Guest
Bétán már igen régóta tesztelés alatt van az új szomszédkiosztási rendszer... Gyanítom hamarosan ide is behozzák, csak azonos kori szomszédok lesznek, ez pontszámbeli eltérést jelenthet igen komolyat, de korbélit nem.

Üdv!

Köszi ez jó ötletnek tűnik.
Nem vagyok Bétán, így erről a lehetőségről nem tudtam.
De jó lenne ha behoznák minden szerverre.
 

DeletedUser25041

Guest
Mobil verziónál megoldani a kincskeresést,nem csak én örülnék neki.
 

DeletedUser25049

Guest
Sziasztok!

Javasolnám új küldetések bevezetését. Ha már van fogadó és vannak az embernek barátai, akkor lehetne, hogy ...
.... gyűjts be X mennyiségű ezüstöt.
.... ülj be x számú barátod fogadójába.
 

DeletedUser25052

Guest
Javasolnám azoknak a nevezeteseknek amik szinte semmit nem adnak (pl kolosszeum)a módosítását legalább annyira,hogy kicsit érdemesebb legyen vele foglalkozni,és támogatókat hozzá találni.
 

danivagyok

Új tag
Énnekem az lenne a javaslatom,hogy az épületeket meg lehessen forgatni.például ha van egy 3x2-es helyem,de az épület amit oda akarok tenni az 2x3 akkor megfordítom és meg van oldva,mert így rengeteg hely odaveszik.
 

DeletedUser23560

Guest
Énnekem az lenne a javaslatom,hogy az épületeket meg lehessen forgatni.például ha van egy 3x2-es helyem,de az épület amit oda akarok tenni az 2x3 akkor megfordítom és meg van oldva,mert így rengeteg hely odaveszik.
Én akkor azt javasolnám, hogy legyen minden épület 2x2-es, oszt csá...;)
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem fognak ilyent csinálni. Többször leírták, hogy ez a játék nehézségéhez tartozik, így ezt így kell megszokni.
(Mellesleg könnyebb átméretezni egy épületet, mint több oldalát megtervezni, megrajzolni, ..... )
 

Cidra

Tag
Javaslom, hogy a kincstárba termelő nevezetesek a jégkorban ne jégkori terméket termeljenek, mert azok semmire sem jók, hanem medált, mert azok kellenek a céhcsatákhoz. Vagy ha ez nem járható, akkor lehessen a céhes kincstáron belül más termékekre váltani. És hogy a mammut-céhek ne kerüljenek még nagyobb fölénybe, kizárólag lefelé és 1:1 arányban.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser24612

Guest
Javaslom, hogy a kincstárba termelő nevezetesek a jégkorban ne jégkori terméket termeljenek, mert azok semmire sem jók, hanem medált, mert azok kellenek a céhcsatákhoz. Vagy ha ez nem járható, akkor lehessen a céhes kincstáron belül más termékekre váltani. És hogy a mammut-céhek ne kerüljenek még nagyobb fölénybe, kizárólag lefelé és 1:1 arányban.
Pont ma merült fel céhes fórumon, hogy "kicsit" sok a jelenes termék a nevezetesek miatt, azt sem ártana változtathatóvá tenni, természetesen csak lefelé. Akik egyből átmentek jégkorszakba és nagyok a terméket adó nevezeteseik több 10k jelenes terméke is lehet, amit persze sokan az irreális 1:2 -ért akarnak elcserélni. Az egész városra lehetne kiválasztani milyen kori terméket szeretnék és hetente lehetne módosítani.
 

DeletedUser25080

Guest
Sziasztok!
Azt lehet tudni mikor kerül be a kincsvadászat az androidos verzióba?
 

Csiliz

Aktív tag
Pl. van egy olyan visszatérő küldetés, hogy "Toborozz 2 robotkatonát, 2 felderítő támadó egységet és 2 harci erődítmény (0/6)". Ha ehhez az Alcatraz adja a katonákat, és a begyűjtés után azt fogom látni pl. (3/6), nem fogom tudni, hogy milyen 3 katonát kell még toboroznom, hogy a küldetés teljesítve legyen, azaz részteljesítéskor nem tudom, hogy melyik része van már teljesítve. Jó lenne ezen valami módon javítani.
 

DeletedUser25097

Guest
Kedves Staff csapat!

Lenne pár javító jellegű ötletem, amit szeretnék megosztani veletek:

- takarítás, motiválás, támogatás: ezt ugye napi szinten használják a játékosok egymás fejlesztésének segítésére. Az ajándék ezért mindig csak pénzjutalom, és a pénz mennyisége az aktuális korban elhelyezkedéstől függ.
Lehetne a jutalom random (pénz, alapanyag, esetleg medál), mivel a legtöbb épület megépítéséhez ( főleg termelők, utak, lakóházak) jóval több alapanyag kell, mint pénz.

Techfában: amikor megnyitok egy új feloldandó technológiát, mindig csak azt látom hogy 1fp vagy éppen amennyi aktuálisan felhalmozódott. mikor azt belenyomtam, utána nem tudok hozzáadni ott egyből ha van mondjuk a raktáramban. Szeretném kérni, hogy legyen egy olyan gomb az fp berakás mellett, mint a nevezetes épületeknél az a "kis sárga plusz jel", amivel hozzá tudok adni a raktáramból vagy pénzért, gyémántért vásárolni.
Nem nagy dolog de egyszerűbbé tenné a techfejlesztést.

Remélem hogy nem írtam le ugyanazt már újra, de ennyi fórumbejegyzést én sem tudok végigolvasni.

Ha már ez folyamatban van akkor tekintsék tárgytalannak, de nagyon jó lenne ha a következő frissítések valamelyike már tartalmazná ezt.

Köszönöm.
 

DeletedUser25097

Guest
Okés, a techfa rendben van, de a tak/mot jutalom még fejleszthető :)
 

DeletedUser24266

Guest
Pár szó a fogadóban kapható extrákról.
Először is, most, hogy kifejlesztettem mindent elkezdtem kipróbálgatni az extrákat. Háát.. használhatatlan az egész :/ pl. A 30% támadási bónusz nálam teljesen feleslegesnek bizonyult, ugyanis azok az egységek akik eddig két lövéstől pusztultak meg, a +30% -os sebzéstől (így már 136% a lövésem) , azok továbbra is igénylik a két lövést, azaz semmivel sem jutottam előbbre.
A +30% védelmi bónusz meg csak a várost védő seregre adja meg, más harcokra nem. Így (számomra) ez is teljesen használhatatlan, mivel 2-3 havonta egyszer támad meg valaki, akkor is teljesen felesleges védekezni, mert csak a támadót ösztönzöd ezzel, hogy pontot kapjon érte és jöjjön legközelebb is.
Egyszóval ha le lehetne dózerolni a fogadót, azonnal meg is tenném.
Nem ártan újragondolni az "extrákat" amit ad, mert így egy rakás sz.. az egész :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent