Javaslatok (1.209-s verzió)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Sziasztok
Én olyan épületet terveznék amely olyat funkcionálna a játékban hogy mi magunk döntenénk el milyen terméket gyártson adott kortól visszamenőleg. Ugy mint az Alcatraz. Ha nincs katonai tábor és zsivány van akkor csak zsiványt lehet beszerezni. Csak példaként ha modiban vagyok akkor lerakok aranytermelőt akkor az aranyat adjon. Nevezetesként min 3*3 és max 5*5-ös területet foglalna. Lehet nincs értelme de aki szeretné az ugyis megépiti :)
Előre is köszönöm az ötletelést :)
 

bithalver

Új tag
Hadsereg kezelese: zsivanyok kapjanak kulon kategoriat.
Hadsereg kezelese: jegyezze meg, milyen kor volt utoljara kijelolve.
Hadsereg kezelese: a mobil app-ban es a bongeszoben lehetnenek ugyanarra a korok (az egyiken lefele, a masikon felfele vannak).

Mobil chat: allando problema, hogy ki irt hamarabb (1.9 chat-ben elegge lenyeges). A chat frissitese folyamatosabb kell, legyen (mint a bongeszoben).

Tak/mot osszes barat / cehtars / szomszed gomb nagyon jol jonne.

Visszatero kuldetesek: miert kell atporgetni az osszes nem hasznaltat ? Miert nem az utoljara teljesitett jon fel megint ? A jatekososk 99%-a ugyanazt a kuldetest szeretne megint.
Visszatero kuldetesek: miert nem lehet veglegesen lekapcsolni olyan kuldeteseket, amiket SOHA nem akarok megcsinalni?

https: //www.facebook.com/ForgeOfEmpiresHU/posts/3391958794241295?comment_id=3399325040171337 -ben kerdeztem parat, azok meg aktualisak, lehet otleteket gyujteni. (space-t vedd ki a link-bol; igy nem formazza forummotor ;) )
 
Utoljára szerkesztve:

golzsal

Új tag
Tisztelt Foe csapat,

Jó lenne egy olyan funkció amivel a mot/tak ill. kocsmázás tömegesen elvégezhető lenne és ne kelljen játékosonként végignyomkodni a funkciót.
Jó lenne a nevezetes hozzájárulásokhoz szűrőt rakni h játékosra v épületekre szűrni lehessen és ne csak gőrgetéssel lehessen az összeset végignézni és keresni.

Köszönöm
 

draco313

Új tag
Hello!
Jó lett az, amikor termelés indításakor nem kell külön megnyitni minden épületet. Ez maradjon is így ha lehet.
Viszont az utolsó elindítása után nem nagyítson bele a városba, az nagyon tud zavarni, hogy utána vissza kell állítani, ez szerintem felesleges.
 
Nekem lenne egy ötletem. Piacnál mondjuk kirakok több száz üzletet piacra, jó lenne egy gomb, hogy az összes üzlet visszavonása. Mert mondjuk ha elrontom és nem céhesbe teszem ki, hanem sima kereskedésre, jó lenne ha egyszerre ki tudnám szedni mindegyik ajánlatot, és nem kellene több százat visszavonni egyessével.
 

Gróf úr

Aktív tag
Először is mások ötleteihez való csatlakozásaim:
„A tervrajz szerzés illetve a megépült nevezetesek ablakai, mivel fontos információt tartalmaznak, csak kimondottan bezáró elemre való koppintással legyenek eltüntethetőek, ablakon kívüli koppintással ne." (I. Kettyo)
„A visszatérő küldetéseknél ha ki lehetne kapcsolni azokat a feladatokat amiket amióta játszok még egyszer sem használtam" (Silent)
Ezt azzal a kiegészítéssel, hogy igény esetén visszakapcsolható legyen.

Amit én javaslok, illetve kérek:
– Jelenleg 80 barátságot kezdeményezhet minden játékos. Jó lenne, ha amikor ebből a nyolcvanból kiesik valaki (megszűnik a barátság), akkor ez a hely felszabadulna és a helyére más játékost meg tudnánk hívni, függetlenül attól, hogy ki szüntette meg a barátságot.
– Lehet, hogy ez nagyobb falat, így csak halkan… Épületek forgathatósága.
 

Szmeta

Új tag
Kedves FoE csapat!

Visszatérőzés: Jó lenne ha kicsit gyorsabb lenne mert ha a megszakításra nyomok akkor elég sokat gondolkodik és lassít nagyon,de a legjobb az lenne ha ki lehetne kapcsolni azokat a visszatérő küldetéseket amiket nem használok. Azaz testre szabhatnám a saját visszatérőimet.
Motiválás/Takaritás és Kocsma: Jó lenne ha lenne egy gombos megoldás. Rákatt majd akinél pl. van szabad hely a kocsmában beülök majd egy log ablakban kilistázza mennyi ezüst stb. jött be. Ugyanez a Tak/Mot-nál.
Teraszos farm zsugorító és terjeszkedés mert abból sose elég!

Hátha megvalósul belőle valami. Köszi előre is ;)
 

BTina

Új tag
Sziasztok!
A legjobb javaslatokat már leírták sokan, én az egyikre egy ellenjavaslatot tennék.. úgy gondolom ez nem facebook, hogy lehessen látni ki mikor volt vagy van fent. Maradjon meg játéknak lehetőleg. Ha valaki nem teljesít úgy is kirakják, felesleges tudni, hogy mikor volt fent.
 

csabeszka28

Új tag
Nekem az volna a következő ötleteim hogy amikor a barátok céhtagok szomszédok támogatás meg változna úgy hogy nem egyénkét kellene támogatni szere-szere hanem lenne egy lista hogy összes barát támogat és helyet foglalni a fogadóban ha szomszédoknál külön lenne az hogy támadd meg a játékost vagy támogatod
meg az hogy gazdaságépületben megváltoztatni hogy van az 5perces 15 perces 1oras 4oras 8oras 1nap termel ezek közül az volna a jobb ha volna olyan 12oras termel

Köszönöm hogy el olvassak az véleményem bocsánat ha valamit nem jól írtam
 
Sziasztok
Mobilra is be lehetne, tenni Medálos és Nevezetes Globális rang listát, mint számítógépen... Mert aki nem játszik PC-n a nyak is elérhetővé váljon
 

Valgyunk

Új tag
Esetleg lehetne a termelő épületek között ugyanazon a panelen akkor is váltani, ha épp termelnek, nem csak akkor, amikor nem termel.
 

Baldan

Új tag
Kulturális épületek (azték, viking stb.) alap v. fejlesztési egységei megvásárolhatók lehessenek a bazárban ill. más módon. Tévedésből törölt elrmekről van szó.
 

Ramocsa

Új tag
Szeretnék egy olyan lehetőséget hogy pl a teraszos farmot le lehessen fokozni :) ,hogy olyan kor árúit termelje ,amire a város tulajdonosa "beállítja"
Olyan lehetőséget nem lehet kifejleszteni,hogyha valaki megtámad és én pont itt vagyok,ne az automata védekezzen hanem a város tulajdonosa ?
 

Porthos1

Új tag
Bizonyára sokaknál van, hogy a Régiségkereskedőnél a gyémántok csak gyűlnek és gyülnek valami extra funkcióra lehetne használni őket mert egyenlőre sok értelmük nincs. pl automatikus licit, keresett tárgy felbukkanása esetén értesítés vagy bármi ami értelmes.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent