Javaslatok (1.209-s verzió)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Amit ide le írtál,nagyon tömör és inkább követelőző,mint tanács
Nézd, ötleteket várnak, cserébe fizetős szolgáltatást nyújtanak..ez máshol is így megy. És mivel írtam, hogy céh szinten gyűjtöttem be, így nem minden fogalmazás az enyém, csak másoltam, mert vannak ott is jó ötletek.
plusz bele sem írtam, hogy minden egyes frissítés után a játék mobilról és wifiről katasztrófális használatot eredményez: lefagy, kidob, nem elérhető csataterek, belassul, ha nagy harc megy egy szektorért és nem időben frissít....és még sorolhatnám.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Nézd, ötleteket várnak, cserébe fizetős szolgáltatást nyújtanak..ez máshol is így megy. És mivel írtam, hogy céh szinten gyűjtöttem be, így nem minden fogalmazás az enyém, csak másoltam, mert vannak ott is jó ötletek.
plusz bele sem írtam, hogy minden egyes frissítés után a játék mobilról és wifiről katasztrófális használatot eredményez: lefagy, kidob, nem elérhető csataterek, belassul, ha nagy harc megy egy szektorért és nem időben frissít....és még sorolhatnám.
Igen, a másik ami nagyon idegesít, az az, hogyha mobil verzióban belépek a városba és ezt követően pár másodpercen belül belépek egyből a csatatérbe majd onnét később visszajövök a fő várostérképhez, akkor lefagy és a városon belül nem érzékeli a kattintásokat, azaz nem lehet épületeket aratni vagy belépni CE, GbG, fogadó vagy városházába. Ezt csak ki éj újra bejelentkezéssel lehet orvosolni, ami nagyon idegesítő.
 
1. Szomszédok jelölésének lehetősége: a szomszédok listájában az ikonok között hasznos lenne egy "csillag" - pl. mint a gmail-nél - ami 3-4-5 állapotú lehet, eltérő színnel, formával jelölve, és magam számára jelölhetem, mit tervezek a szomszédddal
2. Csatatéren sokat segítene, ha (akár csak a vezetőknek) az adott szektor fölé húzva az egeret megjelenne az az ablak, amiért most bele kell kattintani
3. Ez az ablak bővülhetne egy olyan funkcióval, ami megmutatná összesítve a környező szektorokban található védelmi elemeket (pl. ikonnal és rajta számmal: 3 OT)
4. A csatatéren segítene, ha a szektorra kattintva feljövő ablak (amiben harc/egyezkedés stb. közül lehet választani) kerete más-más színű lenne, függően attól, hogy az adott szektor ki van-e jelölve, vagy tiltó van rajta (lehetne pl piros keret ekkor)
5. A hadsereg irányítása könnyebb lenne, ha az ablakban lenne pl. 3 kombó, külön gombbal elérhetően, amit előzetesen össz lehetne válogatni, mint a városvédő sereget, és erre a gombra kattintva a kombónak megfelelő, legjobb állapotú katonák kerülnének a csat ablakba.
6. Jól használható lenne egy csoportos kijelölés azonos elemkre - például a kultúrális településen ki lehetne jelölni egy adott területen az összes azonos/hasonló épületet (pl. rúnák, pálmafák stb.) és nem kellene egyesével lebontani azokat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent