Javaslatok (1.209-s verzió)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

ashea55

Nagyon aktív tag
Akkor nézd vissza az utóbbi 1 év eventépületeit. Írtam fentebb, hogy 5db adott támadót a védőseregnek. És kb 3db adott támadó támadót.
Szóval egyáltalán nem aránytalan, legalábbis nem úgy, ahogy te mondod.
Nos kedves én 217 óta játszom és csak a te kedvedért össze írtam , Tehát 35 db támadó épület van ami a támadást segíti Ezzel szemben mindössze 11 épület van ami a város védelem támadó erejét segíti ! És még nálam nincs letéve a sakktábla valamint a téli kert ami szintén a támadó erőt képviseli ! Ezzel le zártam :)
 

Zsoo1

Aktív tag
Nos kedves én 217 óta játszom és csak a te kedvedért össze írtam , Tehát 35 db támadó épület van ami a támadást segíti Ezzel szemben mindössze 11 épület van ami a város védelem támadó erejét segíti ! És még nálam nincs letéve a sakktábla valamint a téli kert ami szintén a támadó erőt képviseli ! Ezzel le zártam :)
talán azért nincs mert a játékosok 99%-a nem rak le város védelmest..
ha naponta fosztanának is mennyitől esel el? 10 fp? sokkal többet nyersz ha mást teszel le
 
Sziasztok!
Itt lennenek az én ötleteim.:
- Jó lenne úgy képezni a katonai termelést mint a nyersanyagokat. Kevesebb kattintgatás kellene ami néha nagyon zavaró tud lenni.
- Lehetne egy olyan gomb a menüben ami kikapcsolna a gyors építést gyémánttal gombot, mert nagyon idegesítő amikor lepakolok 10szobrot és 10 masodpercig ott van a gyors építést 50 gyémántért gomb...
-Jó lenne ha a visszatérő küldetéseket valahogy lehetne szűrni mert szinte mindenki csak 2-3at hasznal a tobbit atugorja.

Ennyi lenne a kis projektek.
Nagyobb projektekben lehetne fejleszteni a ce-t mert mar nagyon unalmas...
-Csatatéren az erőviszonyok nagyon felvannak borulva a top céhektől semmi izgalom nincs a csatatéren ledarálnak mindenkit es játszni sem lehet tőlük.
 

Lifestyles

Új tag
Nem tudom volt-e már említve, de az üzenetközpontban, ha egy üzenet meg van nyitva és épp visszaolvassuk a korábbi üzeneteket, akkor ha új üzenet jön az adott beszélgetésben, ne ugorjon már a végére egyfolytában. Így rendkívül körülményes és idegesítő a visszaolvasás, főleg olyan topicban, ami nagyon pörög és percenként több új üzenet jön.
 

helen

Nagyon aktív tag
Nem tudom volt-e már említve, de az üzenetközpontban, ha egy üzenet meg van nyitva és épp visszaolvassuk a korábbi üzeneteket, akkor ha új üzenet jön az adott beszélgetésben, ne ugorjon már a végére egyfolytában. Így rendkívül körülményes és idegesítő a visszaolvasás, főleg olyan topicban, ami nagyon pörög és percenként több új üzenet jön.
Igen, jó lenne ezen kicsit módosítani, hogy mindent végig tudjunk olvasni, mert előfordulhat hogy fontos információról maradunk le, mert az üzenet mindig az új beírásra ugrik át. :(
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Itt lennenek az én ötleteim.:
- Jó lenne úgy képezni a katonai termelést mint a nyersanyagokat. Kevesebb kattintgatás kellene ami néha nagyon zavaró tud lenni.
- Lehetne egy olyan gomb a menüben ami kikapcsolna a gyors építést gyémánttal gombot, mert nagyon idegesítő amikor lepakolok 10szobrot és 10 masodpercig ott van a gyors építést 50 gyémántért gomb...
-Jó lenne ha a visszatérő küldetéseket valahogy lehetne szűrni mert szinte mindenki csak 2-3at hasznal a tobbit atugorja.

Ennyi lenne a kis projektek.
Nagyobb projektekben lehetne fejleszteni a ce-t mert mar nagyon unalmas...
-Csatatéren az erőviszonyok nagyon felvannak borulva a top céhektől semmi izgalom nincs a csatatéren ledarálnak mindenkit es játszni sem lehet tőlük.
Amíg a nyersanyagoknak minden korban illetve minden termelő-épület esetében azonos a termelési idejük, és a nyersanyag mennyisége a változó, addig a katonai egységek termelése, azaz a toborzási idő fajtánként, koronként eltérő, és több bónusz is módosítja, azaz gyorsítja. Vagyis nem lehet egységesíteni a toborzást. Ha úgy érzed nem elég gyors a katonáid újra-termelődése, akkor építs több laktanyát, használd ki a toborzás gyorsítását-fogadó- , vagy lépj magasabb szintű céhbe-céhbónusz a toborzásra- , illetve építs Alcatrazt, ami olyan katonai egységeket termel, amiknek a laktanyája lenn van a városodban.
 

Robin Hood

Új tag
A globális chatnél lehetne egy hirdetés, keres-kínál rész az alábbi témakörönként, elkerülve így a chat visszamenőleg történő olvasgatását.
- akik nevezetesekben fp cserét szeretnének,
- bárka, egyéb nevezetes szettet kínálnak, keresnek
- megbízható barátokat keres fogadózásra
- raktárjainkban lévő cuccokkal is lehetne kereskedni.
 

helen

Nagyon aktív tag
A globális chatnél lehetne egy hirdetés, keres-kínál rész az alábbi témakörönként, elkerülve így a chat visszamenőleg történő olvasgatását.
- akik nevezetesekben fp cserét szeretnének,
- bárka, egyéb nevezetes szettet kínálnak, keresnek
- megbízható barátokat keres fogadózásra
- raktárjainkban lévő cuccokkal is lehetne kereskedni.
szerintem fölösleges a csetnél külön hirdetés fül . ha régi a hirdetés, már többnyire nem is él amikorra olvasod..
 

Lef------

Nagyon aktív tag
a másolást azért megoldhatnák benne...
de a fülek helyett 2-3 formázási stílus (pl más háttérszín) nem lenne hatalmas probléma
 

helen

Nagyon aktív tag
Jó lenne megoldani azt is, hogy be lehessen állítani akarunk-e új barátot fogadni, vagy pedig nem.
Elég idegesítő hogy naponta 4-5 jelölést kapok random emberkéktől, akik nem hogy nem tudom kicsodák, de még csak arra sem képesek hogy rám írjanak mielőtt jelölnek.
Közben meg ha építés vagy kereskedelem miatt szükség lenne új kapcsolatokra, már nem tudok jelölni.
 

Ave Cezar

Új tag
Sziasztok.
Nem tudom hogy volt e felvetés?
De szerintem aki városi pajzsot használ az ne tudjon támadni se szomszédot se a csatatéren ill Ce-n tevékenykedni. Akár 1 napos akár 3 napos védelmet állított be.
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok.
Nem tudom hogy volt e felvetés?
De szerintem aki városi pajzsot használ az ne tudjon támadni se szomszédot se a csatatéren ill Ce-n tevékenykedni. Akár 1 napos akár 3 napos védelmet állított be.
Te most komolyan irigy vagy arra aki meg tudja fizetni, és használja a városi pajzsot ? Miért ne lehessen csatázni mellette ?? Különösen olyan területeken amikhez a szomszédoknak semmi köze ? Még ha azt írtad volna hogy ne támadhasson szomszédot akinek van városi védőpajzsa, valahol megérteném a kérésed.. bár akkor se lenne jó ötlet. De hogy se csatatéren se expedíción ne lehessen így támadni, az végképp kiveri a biztosítékot.

Ez a játék nagyrészt csatára épül. Vannak módszerek a városok megvédésére, amit bárki szabadon használhat, akár milyen beállítottságú. Miért kéne a csatásokat bármivel is büntetni ? Ezzel az erővel akár be is vezethetünk olyan dolgokat, amik meg a nem csatásokat büntetik. :p Én például büntetném azokat akik nem képesek városi védelmet beállítani, hanem csak 2-pálca van nekik benn. Mondjuk legyen az a büntetésük, hogy támadás nélkül lehessen náluk fosztogatni bármit, szabadon. Vagy hogy az ilyen védelem nélküli játékosokat ha valaki megtámadja és kifosztja, akkor a fosztott termék, vagy fp. stb. megduplázódna.. Na, hogy tetszik az ötletem ?
Szerintem jó lenne végre leszállni a csatásokról, és nem azon törni a kis buksikat, hogy milyen módszerrel büntessük őket, milyen módszerrel vegyük el a kedvüket a játék élvezetétől !!! S mielőtt rám sütné bárki is a bélyeget hogy agresszor vagyok, közlöm, engem 4 szerveren is fosztanak.. :p És akkor mi van ? Ez a játék velejárója. Ha gyenge vagyok vagy béna, az nem a szomszédom hibája.. :p Időnként használom a védőpajzsot, és mellette expizek meg céhcsatázok.. meg akár még gvg.-zek is.. :p
 

Keaira

Aktív tag
De szerintem aki városi pajzsot használ az ne tudjon támadni se szomszédot se a csatatéren ill Ce-n tevékenykedni. Akár 1 napos akár 3 napos védelmet állított be.
Ebből szerintem csak annyi elfogadható, hogy ő se támadhasson szomszédot, amíg érvényes a védőpajzsa.
 
Utoljára szerkesztve:

Ave Cezar

Új tag
Te most komolyan irigy vagy arra aki meg tudja fizetni, és használja a városi pajzsot ? Miért ne lehessen csatázni mellette ?? Különösen olyan területeken amikhez a szomszédoknak semmi köze ? Még ha azt írtad volna hogy ne támadhasson szomszédot akinek van városi védőpajzsa, valahol megérteném a kérésed.. bár akkor se lenne jó ötlet. De hogy se csatatéren se expedíción ne lehessen így támadni, az végképp kiveri a biztosítékot.

Ez a játék nagyrészt csatára épül. Vannak módszerek a városok megvédésére, amit bárki szabadon használhat, akár milyen beállítottságú. Miért kéne a csatásokat bármivel is büntetni ? Ezzel az erővel akár be is vezethetünk olyan dolgokat, amik meg a nem csatásokat büntetik. :p Én például büntetném azokat akik nem képesek városi védelmet beállítani, hanem csak 2-pálca van nekik benn. Mondjuk legyen az a büntetésük, hogy támadás nélkül lehessen náluk fosztogatni bármit, szabadon. Vagy hogy az ilyen védelem nélküli játékosokat ha valaki megtámadja és kifosztja, akkor a fosztott termék, vagy fp. stb. megduplázódna.. Na, hogy tetszik az ötletem ?
Szerintem jó lenne végre leszállni a csatásokról, és nem azon törni a kis buksikat, hogy milyen módszerrel büntessük őket, milyen módszerrel vegyük el a kedvüket a játék élvezetétől !!! S mielőtt rám sütné bárki is a bélyeget hogy agresszor vagyok, közlöm, engem 4 szerveren is fosztanak.. :p És akkor mi van ? Ez a játék velejárója. Ha gyenge vagyok vagy béna, az nem a szomszédom hibája.. :p Időnként használom a védőpajzsot, és mellette expizek meg céhcsatázok.. meg akár még gvg.-zek is.. :p
helen.
Nem vagyok irigy senkire. De kicsit unalmas hogy 700M ponttal 2 hétig míg szomszéd, azzal támad. Ha tud vinni vigyen, de ovis módszernek tartom hogy az aki ennyi ponttal azt használja. Ha van fogadói tallérja használja erre. De hogy ennyire beparázok hogy őt is megtámadják, megtámadhatják akkor ezzel járjon, hogy nincs támadási lehetősége.
 

helen

Nagyon aktív tag
helen.
Nem vagyok irigy senkire. De kicsit unalmas hogy 700M ponttal 2 hétig míg szomszéd, azzal támad. Ha tud vinni vigyen, de ovis módszernek tartom hogy az aki ennyi ponttal azt használja. Ha van fogadói tallérja használja erre. De hogy ennyire beparázok hogy őt is megtámadják, megtámadhatják akkor ezzel járjon, hogy nincs támadási lehetősége.
Cézár. Te nem csak a szomszédok felé történő támadást tiltanád el. Ez az egyik oldala. A másik oldala meg az, hogy bárki, ismétlem bárki szabadon használhatja a pajzsot. Te is !! Szóval ha unod hogy 700 M-es szomszédod mindig támad, akkor tegyél fel te is pajzsot, ennyire egyszerű a képlet ! S ezzel elejét veszed a szomszédod támadásának. Ennyire egyszerű. Azért találták ki a fejlesztők a városvédő pajzsot, hogy akiket sokszor kifosztanak, legyen lehetőségük használni. Nem sírni kell, nem hőbörögni, és nem a másik játékának az ellehetetlenítésén kell gondolkodni. Ott a teljes-körű védelem lehetősége a kezedben ! Használd !! Ha meg nem használod, ne hőbörögj arra, aki használja. Ennyike.. S ez minden hőbörgőnek, sírónak szól..
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Szép lassan csökken a fosztogatók száma is, mert
1. időrabló (2-3 csapás csatatéren, vagy egy nevezetes hely pakolása gyorsabb)
2. nem kecsegtet teljes sikerrel (galata, nincs mit fosztani vagy épp csali épület)
3. ahogy nő a város egyre kevesebb a fosztogató, mert nincs arra a kevés megszerezhető dologra ilyen áron szükség

Persze mindig lesz aki ebben leli örömét vagy épp valamiért befeszült és ott tesz keresztbe ahol csak tud (de ilyenkor jön a pajzsot fel :))
 

helen

Nagyon aktív tag
Sok évvel ezelőtt amikor a játékot kezdtem, még nem volt ennyi védelmi lehetőség. Nem voltak ezek a különleges épületek. Volt pár nevi, és ennyi. A szomszédok összeállítására sem figyeltek, össze- vissza korokból kerültek a szomszédok egybe, gyakori volt hogy a szomszédsor elején jóval nagyobb korú játékos állt, mint a szomszédsor közepén, és a végén meg esetleg teljesen kezdő, bronzkoros. Ebben az időben is sok sírás volt, de ez a korkülönbségek miatt volt. Egy bronzkoros játékosnak esélye sincs megvédenie magát egy késő-közepes játékossal szemben , stb. Aztán sok-sok kérésre, jó sok idő-évek- után, végre a szomszédsor összeállítása megváltozott, most végre a szomszédok azonos korból kerülnek ki. Szóval nem értem a "nagyobb játékos támad kicsit " problémát. Azonos kor, azonos katonai egységek. Az esélyek is közelebb kerültek egymáshoz. Hogy nagy a pontkülönbség? Istenem.. Az egyiknek 80.-as Bárkája van, a másiknak meg semmi. Az egyiknek ilyen-olyan nevezetese van, esetleg még jó magas szinten is, ami a másiknak nincs. Ez megnyomja a pontszámot. És még sok egyéb is megnyomja, ami a másiknak nincs.
Most több nevezetes van ami a védelmet erősíti, és ott vannak a különleges épületek, és ott van hogy bronzkoros-vaskoros játékosok nem támadhatóak-amíg a megfelelő technológiát fel nem oldják- és ott van a fogadó , ahol támadási bónuszt vagy védőbónuszt tudsz venni, és ott a városvédő pajzs, meg vannak gyógypotik, amikkel a különbségből le lehet faragni. Ott a Galata..
S még mindig megy a sírás a fosztások miatt.. :p
 
Amíg a nyersanyagoknak minden korban illetve minden termelő-épület esetében azonos a termelési idejük, és a nyersanyag mennyisége a változó, addig a katonai egységek termelése, azaz a toborzási idő fajtánként, koronként eltérő, és több bónusz is módosítja, azaz gyorsítja. Vagyis nem lehet egységesíteni a toborzást. Ha úgy érzed nem elég gyors a katonáid újra-termelődése, akkor építs több laktanyát, használd ki a toborzás gyorsítását-fogadó- , vagy lépj magasabb szintű céhbe-céhbónusz a toborzásra- , illetve építs Alcatrazt, ami olyan katonai egységeket termel, amiknek a laktanyája lenn van a városodban.
Igen ezt tesuem most is csak idegesítő 17db ugyan olyan katonainlaktanyat végig kattintgatni gondoltam ezt lehet egyszerűsíteni
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent