Javaslatok (1.209-s verzió)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
a városi védő sereg TÁMADÓ értékének növelésére szolgáló nevezetest

Attól, hogy kiabálsz még nem lesz igazad. Több ilyen nevi és épület van. Szóval nem tiszta mit szeretne.


Erőszakos ellenállás
icon_great_building_bonus_fierce_resistance-fb5df4049.png
A védekező egységek támadó és védekezési értékeit növeli meg egy bizonyos százalékkal. Ezenfelül a céh támogatási összértékét is növeli.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Attól, hogy kiabálsz még nem lesz igazad. Több ilyen nevi és épület van. Szóval nem tiszta mit szeretne.

kiemelés != kiabálás

továbbra is a város VÉDELMÉT szeretné növelni több épülettel (az hogy van 2-3 nyomorult nevezetes, meg esetleg 1-2 esemény épület szemben a támadó sereget segítő tucattal nem old meg semmit)

mit nem lehet ezen érteni?!
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
kiemelés != kiabálás

továbbra is a város VÉDELMÉT szeretné növelni több épülettel (az hogy van 2-3 nyomorult nevezetes, meg esetleg 1-2 esemény épület szemben a támadó sereget segítő tucattal nem old meg semmit)

mit nem lehet ezen érteni?!

Ezt írta:

" Kellene egy olyan épület ami a város védelem támadó erejét növeli , mert ez már évek óta hiányzik a menüből ! "

Nem azt, hogy a meglévők mellé, vagy újabb, mert nem elég. Hanem kellene egy, mert hiányzik a játékból. De nem hiányzik, mert van több is.
 

helen

Nagyon aktív tag
Ezt írta:

" Kellene egy olyan épület ami a város védelem támadó erejét növeli , mert ez már évek óta hiányzik a menüből ! "

Nem azt, hogy a meglévők mellé, vagy újabb, mert nem elég. Hanem kellene egy, mert hiányzik a játékból. De nem hiányzik, mert van több is.
Mert már több helyen leírta, és ki is veséztük már, és most csak gyorsan beírta ide. - gondolom én..- és olyan épület tényleg kevés van ami a városi védősereg támadóerejét növeli- eseményépület-
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Mert már több helyen leírta, és ki is veséztük már, és most csak gyorsan beírta ide. - gondolom én..- és olyan épület tényleg kevés van ami a városi védősereg támadóerejét növeli- eseményépület-

2019 decembere óta játszom. Azóta 5 olyan eventépület volt ami a védőseregnek ad támadót. Szerintem az egyáltalán nem kevés.
Sőt tekintve a védelem teljesen felesleges voltát még sok is.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Szerintem az egyáltalán nem kevés.
Sőt tekintve a védelem teljesen felesleges voltát még sok is.

Ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni, de vannak olyanok akiknek sokkal fontosabb a védelem mint a támadás... szoval szerintem ezért próbálja áttolni :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni, de vannak olyanok akiknek sokkal fontosabb a védelem mint a támadás... szoval szerintem ezért próbálja áttolni :)

Értem, hogy fontos neki. De én még soha nem találkoztam olyan játékkal (vagy legalábbis nem emlékszem rá), ahol a védelmet előtérbe helyezték volna a támadóval szemben. És a jelenlegi játékmenetben tök felesleges. Ha sokat piszkálnak, akkor bekapcsolja az ember a városvédő pajzsot, amúgy meg időben arat és tök minden, hogy átjönnek a védelmen vagy sem.
Arról nem is beszélve, hogy mivel automata a városvédelem, akár egy alacsonyabb támadóval is simán beüthető.
Szóval akárhonnan nézem, teljesen felesleges foglalkozni vele.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Ezt már más topicba is írtad. De akkor se értették sokan.
Agyag, Boldog Vazul-székesegyház, Deal kastély segít ebben.
Tehát van, nem is egy, így nem tudja senki, hogy konkrétan mit is hiányolsz.
Pontosan azt ,hogy még a támadó erőt legalább egy tucat épület segíti addig a védelmet csak az a 3 , Óriási az aránytalanság !! Természetesen esemény épületekre gondolok , A csatatér előtti időben is aránytalan volt de mióta létre jött ez a "kakas porond " azóta még hatványozotabban csak a támadó erőket dominálják !!
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Pontosan azt ,hogy még a támadó erőt legalább egy tucat épület segíti addig a védelmet csak az a 3 , Óriási az aránytalanság !! Természetesen esemény épületekre gondolok , A csatatér előtti időben is aránytalan volt de mióta létre jött ez a "kakas porond " azóta még hatványozotabban csak a támadó erőket dominálják !!

Akkor nézd vissza az utóbbi 1 év eventépületeit. Írtam fentebb, hogy 5db adott támadót a védőseregnek. És kb 3db adott támadó támadót.
Szóval egyáltalán nem aránytalan, legalábbis nem úgy, ahogy te mondod.
 

Keaira

Aktív tag
Korábban már volt itt szó arról, hogy az fp-baron meg kellene növelni a 100-as limitet. Arra gondoltam, hogy az fp-báron csak az maradna, ami óránként termelődik, minden más forrásból származó fp mehetne egyenesen a raktárba. Minden ezzel kapcsolatos probléma megoldódna.
Ez mondjuk elég nagy változás lenne, valószínűleg ebbe a mostani akcióba nem fér bele, de talán érdemes megfontolni egy későbbi verzióban.
 
Utoljára szerkesztve:

III. Dementia

Aktív tag
A gvg kalkulációs idejét át kéne tenni egy másik időpontra, mert az este nyolc, az egy szociálisan aktív időpont.
A céh fele fürdet, vagy fürdetik, vacsoráztat, vagy vacsoráztatják.
 

Keaira

Aktív tag
Jó lenne, ha a 24 órás termelések nem 24 órásak lennének, hanem mondjuk 23 óra 30percesek, ezzel megadva a lehetőséget arra, hogy napi szinten, mindig, ugyan akkor legyen lehetőség aratni. A jelenlegi rendszerben az aratás időpontja folyamatosan kitolódik.
Azt be lehet állítani, hogy a napi feladatok mikor frissüljenek. Valami hasonló lehetne a megoldás arra is, hogy a 24 órás ciklus mikor érjen véget.
 

Actavis

Új tag
Röviden
A Céh füles leveleket csak vezetők és alapítók inithassanak és
a vezetőknek és alapítóknak lehetséges legyen mint a fórumon is törölni az üzeneteket
 

Andyke

Új tag
Jó lenne ha nem csak mobilról lehetne elérni a kis ikonok, jelek emok számos választékát hanem pc-ről :)
Jelenleg ha ki akarok emelni egy topicot mondjuk egy piros kis zászlóval vagy más szinű jelecskével akkor mindig tabletről vagy mobilról kell hogy elinditsam a topicot, mert pc-nél nincs ilyen lehetőség :(
 

Andyke

Új tag
Röviden
A Céh füles leveleket csak vezetők és alapítók inithassanak és
a vezetőknek és alapítóknak lehetséges legyen mint a fórumon is törölni az üzeneteket
alapitok, vezetők moderálhassák e topicot azaz törölhessen ki üzenetet <-- nagyon jó ötletnek és hasznok dolognak tartanám :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Jó lenne ha nem csak mobilról lehetne elérni a kis ikonok, jelek emok számos választékát hanem pc-ről :)
Jelenleg ha ki akarok emelni egy topicot mondjuk egy piros kis zászlóval vagy más szinű jelecskével akkor mindig tabletről vagy mobilról kell hogy elinditsam a topicot, mert pc-nél nincs ilyen lehetőség :(
Win10-en Windows gomb + pont(.) lenyomásával is kiválaszthatóak.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent