Harc

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser6612

Guest
Udv!
Nekem az lenne a kerdesem hogy hogyan lehet masnak a gazdasagat kifosztani pl fazekashaz meg ilyenek mert mikor legyozok valakit akkor csak a hazakat engedi hogy kifosszam es idegesito hogy mas meg kifossza az en gazdasagomat.
 

DeletedUser

Guest
Udv!
Nekem az lenne a kerdesem hogy hogyan lehet masnak a gazdasagat kifosztani pl fazekashaz meg ilyenek mert mikor legyozok valakit akkor csak a hazakat engedi hogy kifosszam es idegesito hogy mas meg kifossza az en gazdasagomat.

Ne foszd még ki, hanem várj egy kicsit, és térj vissza később, esetleg többször is. Győzelem után 24 óráig fennáll a lehetőség hogy kifoszd (nyilván csak 1x). Mindig azt tudod kifosztani, ahol épp befejeződött a termelés (tehát ami fölött ő ládikó ikont lát). Kis szerencsével akár pl. márványt és hasonlókat is tudsz fosztani.
 

DeletedUser16956

Guest
van valahol leírás arról hogy mit mivel lehet legyőzni?
mi ellen mivel érdemes felállni?
kiképeztem lovasokat de a lándzsások kivégezték őket sec perc alatt.....
Tanácstalan vagyok miket képezzek ki az ütős sereghez...
bronzkorszak végén vagyok, még kőhajító van hátra
 

DeletedUser

Guest
A könnyű egységeknek lovas ellen van bónusza, a lovasnak az íjászok ellen, nehéz egységeknek a könnyű egységek ellen, az íjászoknak és az ostromgépeknek pedig a nehéz egységek ellen.
Szóval rosszul tetted, hogy lovakkal mentél lándzsások ellen.
Bronzkorszakban a lándzsás és a harcos jó egység, és ha eléred a vaskort, mielőbb fejleszd ki az íjászokat, azokkal egészen a virágzó középkorig el lehet menetelni, ha ügyes vagy.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy 10 harcból egyszer előfordul az, hogy az íjászommal meglövök egy íjászt és az visszatámad. Holott a másik 9 esetben nem támad vissza. Akkor ez most hogy is van?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy 10 harcból egyszer előfordul az, hogy az íjászommal meglövök egy íjászt és az visszatámad. Holott a másik 9 esetben nem támad vissza. Akkor ez most hogy is van?

Az íjász soha nem támad vissza. Valószínűbb, hogy pont ő jön, és csak a saját körét csinálja.
 

DeletedUser

Guest
Velem is előfordult már, hogy csak úgy lement az íjászom életereje (ő támadott elsőnek, beteg se volt...) Csak néztem, mint Jucika a moziban. Úgyhogy nem vgy egyedül a problémáddal.
 

DeletedUser

Guest
Velem is előfordult már, hogy csak úgy lement az íjászom életereje (ő támadott elsőnek, beteg se volt...) Csak néztem, mint Jucika a moziban. Úgyhogy nem vgy egyedül a problémáddal.

Nem lehet, hogy a csata előtt nem volt teljes az életereje? Olyankor szokott ez előfordulni.
 

DeletedUser

Guest
Az íjász soha nem támad vissza. Valószínűbb, hogy pont ő jön, és csak a saját körét csinálja.

én is azt hittem, hogy nem támad vissza, de az alsó sorban még mindig az én íjászomat jelölte ki támadó egységnek, úgyhogy ezért nem is értettem....szerencse, hogy ennek ellenére is sikerült megnyernem, mert így kevésbé bosszantó
 

DeletedUser17868

Guest
Hali!
Most írta valaki egy másik topikban, hogy a katona nem jobb a lándzsásnál, nem éri meg a pénzét. Mi a véleményetek?
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Azért jó (sokak szerint) ez a játék, mert mindenki máshogy játssza.

Én egy személyes véleményt fogok mondani, miszerint teljesen felesleges ez az egység, több időbe, és nyersanyagba kerül,és elenyésző a lándzsáshoz képesti bónusza.
 

DeletedUser

Guest
A késő középkori toronyban hányan kaphatnak medált? Most 7en vannak nálnuk a toronyban, és mind kap :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok..én azt szeretném kérdezni h BADAKUS-t hogy győztétek le?? Én az utolsó rész elfoglalásánál bukok el mindig és mindig meghalok...Választ előre is köszönöm Jó játékot
 

DeletedUser7560

Guest
próbáld meg parittyásokkal és lándzsásokkal
amíg a lándzsások feltartják a katonákat addig a parittyásokkal le tudod őket szedni
ha nagyon nem megy akkor várj egy kicsit míg az íjászokat ki tudod fejleszteni
8íjásszal el tudsz majd menni egészen a késő k. területekig
 

DeletedUser

Guest
Jól van megpróbálom...köszi szépen a szépen a segítséget!!
 

DeletedUser10514

Guest
Hali!
Most írta valaki egy másik topikban, hogy a katona nem jobb a lándzsásnál, nem éri meg a pénzét. Mi a véleményetek?
A magyarázat igen egyszerű: a legtöbben azért alkalmaznak lándzsást, hogy közel csalják a lovasságot. Minthogy a maximális sebzés egy egységre 9-9 lehet(tehát semmiképp sem üthető ki azonnal egy egységed), így aztán teljesen mindegy, hogy hogy mit rakunk oda áldozatnak. Illetve persze hogy nem mindegy, mert a lándzsás sokkal olcsóbb minden tekintetben mint a katona.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent