Harc

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Az első vaskori tartományt meg tudom hódítani 8 lándzsással?
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Igen, azt még nagy nehezen meg tudod, de nagy szerencse kell, hogy kifogj egy jó pályát! De meg lehet csinálni!
 

DeletedUser

Guest
A 3 "lovas íjászt" és az 1 íjászt legyőztem 2 ló, 6 lándzsával. 2 lándzsa veszett oda. :)
 

DeletedUser

Guest
2-t megvettem, már csak 1 kell. :) Megyek érte. Vaskori katonákat amúgy megéri gyártani? Mert szerintem túl sok idő...
 

DeletedUser

Guest
Katonai laktanyát nagyon megéri, igaz 4óra alatt készül el a katona, de nagyon ütős kis figura! :)

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha egy sérült emberkét beteszek védőnek és megtámadják, sérülten fog védekezni, vagy a gép teljes élettel védekezik vele??
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Igen, olyan állapotban fog védekezni, ahogy beraktad (de a gyógyulás rá is fog vonatkozni)
 

DeletedUser

Guest
Hát egy óra múlva elérem a vaskort. Egyenlőre nem gyártok új típusú katonát. Amúgy ha van 7 lándzsás és 1 katona nekem és azzal támadok, az beleszámít a vaskor versenybe?
 

DeletedUser

Guest
Köszi a gyors választ! Igen, akkor a vaskorhoz számolja!
 

DeletedUser1355

Guest
Milyen esetekben és milyen típusú harcokban kapok medált?
 

DeletedUser

Guest
Hello , a kerdesem az lenne , hogyha nem teszek be semmilyen vedosereget , akkor tamadas eseten a tamado hogy harcol ellenem , kit gyoz le ???
 

DeletedUser

Guest
Alapból 2 lándzsa a védőd,ha nincsenek katonai épületeid,azt akkor is megkapod.
 

DeletedUser

Guest
Egy bosszantó problémára szeretnék választ kapni!
Vajon miért csak motiválni és takarítani enged a játék, ha valakinek legyőzöm a védelmét? Baráti látogatás lándzsákkal?:)
Felteszem a játékosok többsége nem ezzel a céllal áldoz katonákat a másik védelmének leküzdésére! :)
 

DeletedUser

Guest
A hiba kiküszöbölhető, ha újratöltöd a játékot és visszamész a 'fosztandóhoz'.
 

DeletedUser

Guest
A hiba kiküszöbölhető, ha újratöltöd a játékot és visszamész a 'fosztandóhoz'.

Sajnos ez nem segített. Nem csak a játékot, de a gépet is többször újraindítottam - egyéb okokból - ennek ellenére csak kedélyes baráti csevegést engedélyez számomra a játék, így, ha akarok, ha nem, jó fej szomszéd vagyok. :)
 

DeletedUser36

Guest
Nekem még csevegést se engedélyezet akár hányszor vissza mentem a játékosra nem is lehetett be hozni csak 24 ora mulva:):)
 

DeletedUser

Guest
mitöl függ az hogy mennyi pontot kapok egy harc után,mert van hogy ugyan olyan harcra akár kétszer annyi pontot is kapok mint elötte
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent