Harc

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4150

Guest
Sziasztok! Miért nem tudok a parittyással követ dobni? Nem csinál semmit!
 

DeletedUser

Guest
Kis és nagy hatótávú egységek csak fix távolságra lőhetnek. Ha ezen kívül van az ellenfél, akkor nem tudod megtámadni, közelebb kell menni. Amikor lépni akarsz a pályán mutatja külön színnel, hoigy mekkora az egység hatótávja.
 

DeletedUser4150

Guest
Szia! Gondolom ez a válaszod a kérdésemre, köszi. Megpróbálom.
 

DeletedUser

Guest
Meg tudná valaki mondani , hogy a tegnapi torony zárás óta miért nem kapok pvp pontot???? már kb 5-6 harcot meg vívtam külömböző csapat össze állítással , de egyik toronyba sincs be jegyezve.
 

DeletedUser

Guest
Meg tudná valaki mondani , hogy a tegnapi torony zárás óta miért nem kapok pvp pontot???? már kb 5-6 harcot meg vívtam külömböző csapat össze állítással , de egyik toronyba sincs be jegyezve.

A PvP toronyok nem indultak újra. Már dolgoznak a hibán.
 

DeletedUser

Guest
Hali!

A védelem 8 katonájából négy sérült egy támadás után?

Hogyan lehetséges ez?
Ezek szerint nem áll az a adolog, hogy a védelem katonái nem sérülnek?

Vagy egy újabb rendszerhiba?:(

Valamint közel 8 ezer pontom veszett el, a PvP harcokból fakadóan a délutáni "frissülésig"

Jó lenne viszont látni:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Minden torony/bajnokság mostantól hétfőtől vasárnapig tart. Utána 0ról indul újra.
 

DeletedUser

Guest
Örülök, hogy figyelmesen elolvastad....:(

A mai napon veszett el 8 ezer pontom, és ma tudtommal hétfő van!
 

DeletedUser

Guest
Ezt is tapasztaltam, de ebben csak az a hiba, hogy tegnap du. lezárta a versenyt - medálokat megkaptam - és majd közel egy nap buffer idő volt, amíg a harcok mentek és nem számolt semmit! (6-8 pvp és két 3000 terület)

Nem célom a kötözködés, de egy kicsit sok a hiba?:(

Így a magamfajta gyémánt mentes játékosoknak még kevesebb az esélyük... elszomorító:(
 

DeletedUser

Guest
Teljesen igzad van, de legalább minden rossz beütött egyszerre. Következő hétvégén már tudjuk, hogy du. 2től másnap hajnal 3ig(vénusz segítse, hogy így legyen) nem kell erőltetni a támadásokat.
Ugyanakkor a teljes szervert át kellett forgatni az inaktívok miatt. Valószínű ez okozta a csúszás nagyját. Legközelebb ez lényegesen kevesebb erőforrást igényel.
Reméljük finomhangolják az időkeretet és átteszik egy későbbi időpontra.
 

DeletedUser

Guest
Mit éri meg építeni, parittyást vagy kőhajítót? Én azt vettem észre, hogy a kőhajító egyedül abban jó hogy messzire elér, ennyi. A parittyás meg nagyobbat sebez, de kisebb távolságról..
Nektek milyen van/volt ebben a korban?
 

DeletedUser3243

Guest
Mind kettő :)
A kőhajító leginkább a távolsági egységekre hatékony és messzire lő, a parittyás mindenkire jő de a kőhajítókkal hamar leszedik, ezért kell kőhajító is mellé, hogy a kőhajítókat kiszedje. Nekem minden korban ez a két fajta egység van, ezekkel mindenkit meglehet ölni :)

Most én kérdezek :)
Az miért van ha lépésem előtt megnézem az ellenfél lépési zónáját más mint lépésem után, a zónája "követ" 5-6 mezővel is kibővül körben. Elzártam volna az útját, és ha arrébb lépek többet lát?
 

DeletedUser

Guest
[/QUOTE]
Most én kérdezek :)
Az miért van ha lépésem előtt megnézem az ellenfél lépési zónáját más mint lépésem után, a zónája "követ" 5-6 mezővel is kibővül körben. Elzártam volna az útját, és ha arrébb lépek többet lát?[/QUOTE]

igen,a gép is és te is csak a saját embereiteken tudtok átgyalogolni,az ellenfélén nem,amint megnyitod az utat lelépheti a teljes mozgáspontját az egység
 

DeletedUser

Guest
Üdv!

HA beállítom a katonáim védekezésre és valaki megöli őket akkor meghalnak?
Mert ha igen akkor ki a fene fog berakni katonát védeni, mert ha megölik az rosszabb mint ha kifosztanak és elvisznek kb 50 aranyat vagy nyersit
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent