Halloweeni verseny kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser27110

Guest
Hogyan tudok újra belépni a játékba? Úgy hallottam, más már a harmadik feladatot is megoldotta, én meg csak kettőt
 

DeletedUser27110

Guest
Köszönöm, pontosan AZT nem találom!!!!! Eddig az üzenetek között érkezett egy felhívás, most nem kaptam, ezért érdeklődtem.
 

Cidra

Tag
Az 1. feladvány tippmix, tényleg csak azok közül sorsolnak, akiknek szerencséjük volt, és eltalálták a 4 számot? Mert a kiírásban ez is szerepel:
"A nyerteseket sorsolás útján választjuk ki azok közül, akik helyesen válaszoltak mind a négy feladványra. A sorsoláson való részvételhez minden feladványt helyesen kell megválaszolnod!"
 

Feneséges

Aktív tag
Az 1. feladvány tippmix, tényleg csak azok közül sorsolnak, akiknek szerencséjük volt, és eltalálták a 4 számot? Mert a kiírásban ez is szerepel:
"A nyerteseket sorsolás útján választjuk ki azok közül, akik helyesen válaszoltak mind a négy feladványra. A sorsoláson való részvételhez minden feladványt helyesen kell megválaszolnod!"
Szia!
Az 1. feladatban azt írja: "A feladatod csak annyi, hogy kiválassz 4 számot (4 tököt) a polcról"
Itt azt írja: "Az elhagyatott elmegyógyintézet fejlesztőkészlete a verseny főnyereménye! Hogy megnyehesd, mind a négy feladványon részt kell venned, és egy meghatározott pontot kell, hogy elérj!
Megjegyzés: A 16-ból minimum 10 pontra lesz szükséged a részvételhez. További információt itt találhattok: GYIK."
A GYIK azt írja: "
  • Mit kell tennem ahhoz, hogy lehetőségem legyen megnyerni a főnyereményt?
    • Mind a 4 feladványon részt kell venned és legalább 10 pontot kell elérned az elérhető 16-ból. Feladványonként 4 pont szerezhető, használd ki a megadott időintervallumot, hogy a válaszod biztosan helyes legyen.
    • Mivel az első feladványhoz szerencse is kell, így a részvételért már alapból 4 pontban részesülsz.
    • A nyerteseket sorsoljuk, a 10 pontot és a 16 pontot elért játékos is ugyanolyan esélyekkel indul."

Szerintem a válasz a kérdésedre: nem.
Az 1. feladat, hogy válasz 4 tököt. Ha kisorsolnak, akkor kapsz 500 gyémántot, ha az általad kiválasztott tök(ök) megegyeznek azzal, amit ők kiválasztottak (gyémántot rejt), akkor kapsz még +100 gyémántot.
 

DeletedUser27564

Guest
A 4. feladvány megfejtéseit hova kell írni? Oda ahol a Spoiler feladványok vannak?
 

DeletedUser26307

Guest
Igen végül megtettem és csak azt írja hogy moderátori jóváhagyásra vár. Több választ ott nem látok ahol a Spoiler 1-2-3-4-5 található.
Ez a mondat minden feladatnál le van írva:
"Ne aggódj, a supporton kívűl senki nem fogja látni a válaszodat."
 

DeletedUser27564

Guest
Ez a mondat minden feladatnál le van írva:
"Ne aggódj, a supporton kívűl senki nem fogja látni a válaszodat."
Köszi a jó tanácsot. Kell is, mert még mindig jóváhagyásra vár az üzenetem. 75 gyémántot nyertem az első feladványban ahhoz képest hogy 500+ gyémánt jutalmat írtak. :)
 

Kukac

Tag
75 gyémántot nyertem az első feladványban

Ez biztos?
Még nem volt sorsolás és eredményhirdetés sem. :-D
 

DeletedUser26307

Guest
Köszi a jó tanácsot.
Tájékoztatás volt.
Kell is, mert még mindig jóváhagyásra vár az üzenetem.
Ha meg jóvá lenne hagyva, akkor az lenne a problémád, hogy miért csak a tied látszik. Tájékoztatlak, mindenki másé is jóváhagyásra vár. Azaz, csak azok láthatják most, akiknek jogosultságuk van erre (support).
75 gyémántot nyertem az első feladványban
Ugyanarról a játékról beszélünk?
 

DeletedUser26307

Guest
"A válaszok minden egyes feladványra November 7-én fognak megjelenni."
Mintha egy kicsit el lett volna sietve.

"A választ bármely feladványra 2019. november 6. 23:59-ig lehet beküldeni."
És a türelmesek most még egy órát leshetnek a "szomszédról".
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent