Halloweeni verseny kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26112

Guest
Kérdésem: A játék szabálya az, hogy 1 játékos 1 válasz. Aki több választ adott, annak melyik válaszát fogadjátok el? Szerintem egyértelmű, hogy abból a feladványból ki kell zárni amelyikben több választ adott.Ergo nem teljesítette a 4 feladatot és nem indulhat a főnyereményért. Megjegyzem, én ennél is szigorúbb lennék és a teljes játékból kizárnám azokat, akik figyelmen kívül hagyták a játék leírását!

Tisztelt Sedar! Kapok rá választ?
 

Vanek ur

Aktív tag
Tisztelt Sedar! Kapok rá választ?
Bár nem vagyok Sedar, de .....
- Kizárni semmilyen indokkal nem lehet senkit, pláne azért, mert többször küldte el a hozzászólását (nincs ilyen kitétel a játékszabályban, utólag meg már nem módosítható ilyen irányban sem).
- Gondolom, az első hozzászólást fogják alapul venni, mert általában azt szokták ilyen esetben nézni (egyszerűbb és gyorsabb is sorba menni, és az elsőtől felírni, hogy 'X - helyes 4 pont; Y - helyes 4 pont; Z - helytelen 0 pont; X - már fel van írva, dobható, [...]).
 

DeletedUser26112

Guest
Bár nem vagyok Sedar, de .....
- Kizárni semmilyen indokkal nem lehet senkit, pláne azért, mert többször küldte el a hozzászólását (nincs ilyen kitétel a játékszabályban, utólag meg már nem módosítható ilyen irányban sem).
- Gondolom, az első hozzászólást fogják alapul venni, mert általában azt szokták ilyen esetben nézni (egyszerűbb és gyorsabb is sorba menni, és az elsőtől felírni, hogy 'X - helyes 4 pont; Y - helyes 4 pont; Z - helytelen 0 pont; X - már fel van írva, dobható, [...]).

Vanek úr! A szabály így szól: " Minden felhasználói fiók egyszer vehet részt a versenyben " Tehát van ilyen szabály!!! Ha valaki megsérti a szabályt akkor azt szankcionálni kell!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Minden felhasználói fiók egyszer vehet részt a versenyben

Sehol nem írja azt, hogy csak egy bejegyzés lehet játékosonként.
Nem a posztolás száma határozza meg a részvételi számot, a posztolás ténye jelenti a részvételt.

Nem kell kifacsarni a szabályokat.
 

DeletedUser26112

Guest
Sehol nem írja azt, hogy csak egy bejegyzés lehet játékosonként.
Nem a posztolás száma határozza meg a részvételi számot, a posztolás ténye jelenti a részvételt.

Nem kell kifacsarni a szabályokat.

Talán érthetően kéne fogalmazni! Persze tudom, ti úgy magyarázzátok, hogy igazatok legyen! Szerinted ezek szerint akár ezer tippet is lehet küldeni, aztán valamelyik majd csak jó lesz? Na ne viccelj!!!!
 

DeletedUser26307

Guest
Sehol nem írja azt, hogy csak egy bejegyzés lehet játékosonként.
Nem a posztolás száma határozza meg a részvételi számot, a posztolás ténye jelenti a részvételt.
Ezt azért gondolt át!
Csak, hogy téged idézzelek: Nem kell kifacsarni a szabályokat.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Talán érthetően kéne fogalmazni! Persze tudom, ti úgy magyarázzátok, hogy igazatok legyen! Szerinted ezek szerint akár ezer tippet is lehet küldeni, aztán valamelyik majd csak jó lesz? Na ne viccelj!!!!
Mivel a feladatok annyira egyszerűek voltak, hogy aki vette a fáradtságot, hogy válaszoljon az már csak minimális eséllyel tévedhetett (az elsőt kivéve, mert az valóban tippjáték).
Aki pedig ezer tippet küld és abban van egy jó, az is pontosan egy részvételnek számít. (az ezer beküldéssel pedig megdolgozott azért, hogy legyen egy jó tippje. :-DDD)

Én nem fogom sem ellenőrizni, sem számolni, sem a szabályokat nem írtam és nem fogalmaztam. Vagyis a „ti” egyáltalán nem érint.

Viccelni pedig bármikor hajlandó vagyok, az már más kérdés, hogy van-e hozzá partner.
 

DeletedUser26307

Guest
Aki pedig ezer tippet küld és abban van egy jó, az is pontosan egy részvételnek számít.
Ha ezt a lottózóban próbálod meg, hogy kérsz ezer gépi lottót, de csak egyet akarsz fizetni, mert ugye egyszer játszol, akkor szerintem nem fognak nevetni a viccen.
 

DeletedUser26307

Guest
(az elsőt kivéve, mert az valóban tippjáték)
De, ha már kibeszélő, legyen szó a játékról is.
Szerintem az első sem tippjáték, csak kommunikációs zavar lehetett a feladat kiötlője és a közzétevője között. Egy kis odafigyeléssel meg lehet állapítani, hogy 4 tök csak majdnem pontosan ugyanaz, mint a játékban megjelenő tökök, a különbség annyi, hogy ezek tükörképek. Talán ezekre gondolt valaki először, hogy legyen rejtett kincse.
De persze az is lehet, hogy mértek egy IQ-átlagot, majd úgy döntöttek, hogy legyen csak tippjáték.
 

DeletedUser26307

Guest
Kifizeted az ezer tippet és csak egy tipped kerül be a játékba. Ezen vajon fogsz-e nevetni?
A "Minden felhasználói fiók egyszer vehet részt a versenyben" ez esetben azt jelentené, hogy egy tipped kerül a játékba, hiába szeretnéd ezerszer "kifizetni".

A te értelmezésed szerint ebben a játékban hogy lehet kétszer részt venni, ami ellen van ez a szabály?
(Lehet, de akkor nincs sok értelme a játéknak, és másik szabály kell annak kiküszöbölésére.)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
De, ha már kibeszélő, legyen szó a játékról is.
Szerintem az első sem tippjáték, csak kommunikációs zavar lehetett a feladat kiötlője és a közzétevője között. Egy kis odafigyeléssel meg lehet állapítani, hogy 4 tök csak majdnem pontosan ugyanaz, mint a játékban megjelenő tökök, a különbség annyi, hogy ezek tükörképek. Talán ezekre gondolt valaki először, hogy legyen rejtett kincse.
De persze az is lehet, hogy mértek egy IQ-átlagot, majd úgy döntöttek, hogy legyen csak tippjáték.

Megtörténhet. Nem tudom. :)

(Csak kíváncsiságból végignéztem a 3. feladvány 23 oldalnyi válaszából 12 oldalnyit. Egy játékost sem találtam, aki két, vagy több választ postázott volna.
)
 

DeletedUser26112

Guest
Megtörténhet. Nem tudom. :)

(Csak kíváncsiságból végignéztem a 3. feladvány 23 oldalnyi válaszából 12 oldalnyit. Egy játékost sem találtam, aki két, vagy több választ postázott volna.
)

Néha nem árt olvasni:

"
2) Amikor kerestem a válaszaimat feltűnt, hogy egy-egy feladványt van aki többször is megválaszolt. Pl. a 4. feladványnál 6. oldal 103-as és 105-ös választ Szabcsika74 adta, a 23. oldal 453, 454, 455, 456, 458-as válaszokat HoeCsoe adta, a 25. oldal 486-os és 487-es válaszokat hemibaba adta.
A többszörösen válaszolóknak nagyobb az esélyük, hogy kisorsoljátok, mint annak, aki csak egyszer válaszolt.
Szűritek a többszörös válaszokat? Jó lenne, ha megtennétek, mert ez kiszúrás a többiekkel.

Üdvözlettel: Ágnes vára "
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A "Minden felhasználói fiók egyszer vehet részt a versenyben" ez esetben azt jelentené, hogy egy tipped kerül a játékba, hiába szeretnéd ezerszer "kifizetni".

A te értelmezésed szerint ebben a játékban hogy lehet kétszer részt venni, ami ellen van ez a szabály?
(Lehet, de akkor nincs sok értelme a játéknak, és másik szabály kell annak kiküszöbölésére.)

Nekem egyszerű az értelmezése és azt is értem, hogy mire vonatkozik.
Hiába postázod ezerszer a válaszodat, a sorsoláson akkor is csak egyszer leszel.

Te hoztad fel a lottózót. Ezer szelvényt veszek, ezerszer szerepelek a játékban. Ott
Itt csak egyszer fogsz szerepelni, hiába válaszolsz ezerszer.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent