Halloweeni verseny kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Néha nem árt olvasni:

"
2) Amikor kerestem a válaszaimat feltűnt, hogy egy-egy feladványt van aki többször is megválaszolt. Pl. a 4. feladványnál 6. oldal 103-as és 105-ös választ Szabcsika74 adta, a 23. oldal 453, 454, 455, 456, 458-as válaszokat HoeCsoe adta, a 25. oldal 486-os és 487-es válaszokat hemibaba adta.
A többszörösen válaszolóknak nagyobb az esélyük, hogy kisorsoljátok, mint annak, aki csak egyszer válaszolt.
Szűritek a többszörös válaszokat? Jó lenne, ha megtennétek, mert ez kiszúrás a többiekkel.

Üdvözlettel: Ágnes vára "

Nem ártana értelmezni is, amiket olvas az emberfia. És nem csak részleteket, hanem a kapcsolódó hozzászólásokat is.
 

DeletedUser26307

Guest
Nekem egyszerű az értelmezése és azt is értem, hogy mire vonatkozik.
Hiába postázod ezerszer a válaszodat, a sorsoláson akkor is csak egyszer leszel.

Te hoztad fel a lottózót. Ezer szelvényt veszek, ezerszer szerepelek a játékban. Ott
Itt csak egyszer fogsz szerepelni, hiába válaszolsz ezerszer.
A kérdés még fennáll: A te értelmezésed szerint ebben a játékban hogy lehet kétszer részt venni, ami ellen van ez a szabály?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A kérdés még fennáll: A te értelmezésed szerint ebben a játékban hogy lehet kétszer részt venni, ami ellen van ez a szabály?

Hű, de nehéz. Sátán ezért hadakozik.
Válaszolok ezerszer és a sorsoláson ezer esélyem van arra, hogy nyerjek. Szemben Sátánnal, aki csak egyszer válaszolt.

Na, mivel azt írja a játékleírásban, hogy csak egyszer szerepelhetek, így én is csak egy válaszommal szerepelek a sorsoláson, hiába írtam ezret.
 

DeletedUser26307

Guest
(Csak kíváncsiságból végignéztem a 3. feladvány 23 oldalnyi válaszából 12 oldalnyit. Egy játékost sem találtam, aki két, vagy több választ postázott volna.
)
Nem jót néztél. 12 nevit kombinálva beírni a létezők közül igen fárasztó lenne, tehát neki sem állt senki.
Olyant válassz, ahol csak 4 lehetőség közül lehet választani, mint a 2-esnél. Szerinted tök normális, hogy beírom mindegyiket egyszer és így tuti jó a tippem, hátradőlhetek elégedetten?
 

DeletedUser26307

Guest
Hű, de nehéz. Sátán ezért hadakozik.
Válaszolok ezerszer és a sorsoláson ezer esélyem van arra, hogy nyerjek. Szemben Sátánnal, aki csak egyszer válaszolt.

Na, mivel azt írja a játékleírásban, hogy csak egyszer szerepelhetek, így én is csak egy válaszommal szerepelek a sorsoláson, hiába írtam ezret.
Fognak még meglepetések érni az életben... =)
 

Vanek ur

Aktív tag
Vanek úr! A szabály így szól: " Minden felhasználói fiók egyszer vehet részt a versenyben " Tehát van ilyen szabály!!! Ha valaki megsérti a szabályt akkor azt szankcionálni kell!
Igen. De csak ennyi. Nem több. Nincs odaírva, hogy "Aki kétszer küldi el a válaszát, azt kizárjuk." Sőt, más ilyesmi sincs. Csak annyi van ott, hogy mindenki egyszer vehet részt. Vagyis mindenkinek csak egy válaszát veszik alapul. Pont. Nincs ott semmi több. Nem érdemes belemagyarázni többet. Mégha szeretnéd is.

Talán érthetően kéne fogalmazni! Persze tudom, ti úgy magyarázzátok, hogy igazatok legyen! Szerinted ezek szerint akár ezer tippet is lehet küldeni, aztán valamelyik majd csak jó lesz? Na ne viccelj!!!!
Szerintem érthetően van fogalmazva. Csak logikusan kell gondolkodni, és nem kell olyan szabályokat hozzátenni utólag, mi nincs ott.
Viszont kikérem magamnak a "ti úgy magyarázzátok, hogy igazatok legyen!" részt. Én normálisan reagáltam, a szabály szellemében, értelmében. Nem képzeltem mögé semmi többet, nem akartam átírni, nem akartam hozzáírni. Csak megpróbáltam számodra értelmezni azt, ami oda van írva. Nem többet, nem kevesebbet. Leírtam, hogy máskor ez mit jelentett, és hogy szokták ezt kezelni. Ha nem tetszik, akkor nem kell játszani. Utólag már nem kellene szabályokat pluszban hozzáírni, mert Te azt szeretnéd.
 

DeletedUser26112

Guest
Igen. De csak ennyi. Nem több. Nincs odaírva, hogy "Aki kétszer küldi el a válaszát, azt kizárjuk." Sőt, más ilyesmi sincs. Csak annyi van ott, hogy mindenki egyszer vehet részt. Vagyis mindenkinek csak egy válaszát veszik alapul. Pont. Nincs ott semmi több. Nem érdemes belemagyarázni többet. Mégha szeretnéd is.


Szerintem érthetően van fogalmazva. Csak logikusan kell gondolkodni, és nem kell olyan szabályokat hozzátenni utólag, mi nincs ott.
Viszont kikérem magamnak a "ti úgy magyarázzátok, hogy igazatok legyen!" részt. Én normálisan reagáltam, a szabály szellemében, értelmében. Nem képzeltem mögé semmi többet, nem akartam átírni, nem akartam hozzáírni. Csak megpróbáltam számodra értelmezni azt, ami oda van írva. Nem többet, nem kevesebbet. Leírtam, hogy máskor ez mit jelentett, és hogy szokták ezt kezelni. Ha nem tetszik, akkor nem kell játszani. Utólag már nem kellene szabályokat pluszban hozzáírni, mert Te azt szeretnéd.

Vanek úr! " A ti úgy magyarázzátok .... " Nem neked szólt, hanem a fórum moderátorának!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent