Halloweeni verseny kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26523

Guest
Hogy lehet, hogy néhány mai választ látok, de az én tegnapi válaszaim még moderálásra várnak?:(
 

DeletedUser26194

Guest
Üdv,
Érdeklődnék, hogy a Halloween-i játékban miért csak a 3. és 4. feladványnál került elfogadásra a hozzászólásom? Az 1. és 2. témánál jelenleg is moderálásra vár, pedig a többi hozzászólás már ott is látszik.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Sorsolás ezután. :)

Mivel több száz megoldás jött a feladványokra, az is időbe kerül, míg mindet láthatóvá teszik a szervezők.
Legyetek egy kis türelemmel.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Akinél még mindig nem látszanak a válaszok, az törölje a böngészője gyorsító tárját, frissítse az oldalt és úgy nézze meg ismét.
 

Vanek ur

Aktív tag
Akinél még mindig nem látszanak a válaszok, az törölje a böngészője gyorsító tárját, frissítse az oldalt és úgy nézze meg ismét.
Megtötént (bár nem tudom, mi köze hozzá), és még mindig úgy látni, hogy kettőbe írtam, és kettőbe nem (ezekben nincs engedélyezve a hozzászólásom).

Szerk: most ráadásul egy másik böngészőből írok, ahonnan még nem is léptem be a fórumra, és ott is ez a helyzet. Ráadásul a 3-as feladat témájánál olvasatlan hozzászólásokat jelez, holott én megnéztem az utolsó hozzászólást is a 23 jelzett oldalon (gondolom, utána lenne még rejtett, ami átkerült a 24. oldalra, ezért van folyamatosan olvasatlan jelzés).
Vagyis valami még nagyon nem kerek...

Szerk. 2.: ha direktben rákeresek a fórum keresőjében a hozzászólásaimra abban a téma-csoportban, akkor is csak kettőt listáz (a két nem engedélyezettet nem dobja fel).
 
Utoljára szerkesztve:

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Megtötént (bár nem tudom, mi köze hozzá)

Csupán annyi, hogy a böngésző nem feltétlenül tölti le az adott oldal tartalmát ismét, inkább betölti a gyorsítóból, ha ott megtalálja, eredmény: a frissített tartalmat nem látod. Te tesztelted, nem ez volt a gond.

Ettől függetlenül, a fórum sem tökéletes, lehet problémája (lásd a hármas feladat oldalát, amely nekem is olvasatlant mutat és nem találom).

Az engedélyezés és a válaszok megmutatása nem tisztem. Mindenesetre senki nem főállású itt, a szabadidejének a függvénye, hogy mikor tud cselekedni.
 

Vanek ur

Aktív tag
Csupán annyi, hogy a böngésző nem feltétlenül tölti le az adott oldal tartalmát ismét, inkább betölti a gyorsítóból, ha ott megtalálja, eredmény: a frissített tartalmat nem látod. Te tesztelted, nem ez volt a gond. [...]
Ha valaki az adott témában már látja a többiek hozzászólásait, akkor ez a hiba fel sem léphet, hiszen már változott a tartalom, vagyis a frisss adatokat húzta le.

Az engedélyezés és a válaszok megmutatása nem tisztem. Mindenesetre senki nem főállású itt, a szabadidejének a függvénye, hogy mikor tud cselekedni.
Ez érthető. Lenne. De egyrészt már éjjel engedélyezve lett a hozzászólások nagy része, másrészt meg ha ennyire nincs rá az 'illetékes'-nek ideje, akkor illene ezt kiírni a játék elején (hogy pl.: 'Amint az időnk engedi (mert sajnos mi sem érünk rá mindig), ....'). Mert ha valaki azt írja, hogy XY-kor engedélyezve lesz minden hozzászólás, akkor az legyen úgy. Vagy ne írja ki. Vagy más dátummal. Vagy .....
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A hármas olvasatlansága megszzünt, megnézhetnéd te is, hogy így van-e.

Sehol nem írta senki, hogy 6-án 0.00 perckor tökéletes lesz minden. Egyébről meg nem is beszélve.

Más.
Egy képet mutatnál az engedélyre váró hozzászólásodról?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Úgy tűnik, hogy megkerültek a „hiányzó” hozzászólások.
Az engedélyezésük is meg lesz oldva hamarosan.
A fórummotor lapozása nem tökéletes és egy része a válaszoknak egyszerűen láthatatlan maradt, csak azok látták, akik „szerepeltek” ott.
 

DeletedUser26523

Guest
Úgy tűnik, hogy megkerültek a „hiányzó” hozzászólások.
Az engedélyezésük is meg lesz oldva hamarosan.
A fórummotor lapozása nem tökéletes és egy része a válaszoknak egyszerűen láthatatlan maradt, csak azok látták, akik „szerepeltek” ott.
Nálam még mindig ez látszik Vagy ez oké?
 

Csatolmányok

  • 379E4C3F-CAB9-404A-B6FC-DC5FC2330570.png
    379E4C3F-CAB9-404A-B6FC-DC5FC2330570.png
    197,7 KB · Megtekintések: 11
Sziasztok!
1) Az 1. feladatnál az én válaszom - 26. oldal 509-es válasz - még mindig moderálásra vár: "Ez az üzenet moderátori jóváhagyásra vár, és nem látható normál felhasználók részére." Ez normális?

2) Amikor kerestem a válaszaimat feltűnt, hogy egy-egy feladványt van aki többször is megválaszolt. Pl. a 4. feladványnál 6. oldal 103-as és 105-ös választ Szabcsika74 adta, a 23. oldal 453, 454, 455, 456, 458-as válaszokat HoeCsoe adta, a 25. oldal 486-os és 487-es válaszokat hemibaba adta.
A többszörösen válaszolóknak nagyobb az esélyük, hogy kisorsoljátok, mint annak, aki csak egyszer válaszolt.
Szűritek a többszörös válaszokat? Jó lenne, ha megtennétek, mert ez kiszúrás a többiekkel.

Üdvözlettel: Ágnes vára
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Sziasztok!
1) Az 1. feladatnál az én válaszom - 26. oldal 509-es válasz - még mindig moderálásra vár: "Ez az üzenet moderátori jóváhagyásra vár, és nem látható normál felhasználók részére." Ez normális?

2) Amikor kerestem a válaszaimat feltűnt, hogy egy-egy feladványt van aki többször is megválaszolt. Pl. a 4. feladványnál 6. oldal 103-as és 105-ös választ Szabcsika74 adta, a 23. oldal 453, 454, 455, 456, 458-as válaszokat HoeCsoe adta, a 25. oldal 486-os és 487-es válaszokat hemibaba adta.
A többszörösen válaszolóknak nagyobb az esélyük, hogy kisorsoljátok, mint annak, aki csak egyszer válaszolt.
Szűritek a többszörös válaszokat? Jó lenne, ha megtennétek, mert ez kiszúrás a többiekkel.

Üdvözlettel: Ágnes vára

1) lásd egyel fölötted
2) egy játékos – egy válasz (hiába ismételi meg akár százszor is)
 

DeletedUser26112

Guest
1) lásd egyel fölötted
2) egy játékos – egy válasz (hiába ismételi meg akár százszor is)


Kérdésem: A játék szabálya az, hogy 1 játékos 1 válasz. Aki több választ adott, annak melyik válaszát fogadjátok el? Szerintem egyértelmű, hogy abból a feladványból ki kell zárni amelyikben több választ adott.Ergo nem teljesítette a 4 feladatot és nem indulhat a főnyereményért. Megjegyzem, én ennél is szigorúbb lennék és a teljes játékból kizárnám azokat, akik figyelmen kívül hagyták a játék leírását!
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
"A válaszok minden egyes feladványra November 7-én fognak megjelenni."
Mintha egy kicsit el lett volna sietve.

"A választ bármely feladványra 2019. november 6. 23:59-ig lehet beküldeni."
És a türelmesek most még egy órát leshetnek a "szomszédról".

Sajnos igen, azonba úgy gondolom, hogy ez már nem befolyásolja a végeredményt.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent