Esemény Halloween GYIK

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
New_FAQ.png

GYIK - Gyakori kérdések

  • Miért nem kaptam jutalmat, pedig helyesen válaszoltam a kérdésekre?
    • Minden feladvány után 5 nyertesünk lesz. Ha helyes a válaszod, egy sorsoláson veszel részt a több játékossal együtt, akik szintén helyesen válaszoltak. A listából 5 játékos lesz kisorsolva, akik megkapják a kihirdetett nyereményt.

  • Már a következő feladvány is elérhető. Játszhatok még az előzővel?
    • Igen! A korábbi feladványokat nem zárjuk le, azaz október 22-től egészen november 6-án 23:59-ig is játszhatsz a legelső kihívással is.

  • Hogyan tudom ellenőrizni a feladványok helyes megfejtéseit?
    • November 6-a után a support csapatunk közzéteszi a helyes megfejtéseket és a nyerteseket is.

  • Miért nem elérhető számomra az egyik feladvány?
    • Minden egyes feladvány egy adott napon kezdődik, ami azt jelenti, hogy meg kell várnod ezt a kezdő időpontot, hogy játszhass.

  • Mit kell tennem ahhoz, hogy lehetőségem legyen megnyerni a főnyereményt?
    • Mind a 4 feladványon részt kell venned és legalább 10 pontot kell elérned az elérhető 16-ból. Feladványonként 4 pont szerezhető, használd ki a megadott időintervallumot, hogy a válaszod biztosan helyes legyen.
    • Mivel az első feladványhoz szerencse is kell, így a részvételért már alapból 4 pontban részesülsz.
    • A nyerteseket sorsoljuk, a 10 pontot és a 16 pontot elért játékos is ugyanolyan esélyekkel indul.

  • Megoszthatom a válaszaimat a céhtársakkal, barátaimmal?
    • Ez csak rajtad múlik, azonban ez rontja az esélyeidet, mivel a helyesen válaszolók száma nő, de a nyertes játékosok száma nem.

  • Nem akarom, hogy bárki lemásolja a válaszaimat. Biztonságos elküldeni a kihívás posztjában?
    • Igen! A feladványok hozzászólásai rejtve vannak, azaz a résztvevők egyike sem fogja látni, hogy mások mit válaszoltak a kérdésekre.
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent