Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Szia,

a temető küldetésnél töröltem a katonai (harcos) egységeimet, épülettel, majd csatában legyilkotltattam őket, de nem változott semmi. Hol a hiba?

Üdv,

Gábor

Építs egy lándzsás laktanyát.Képezz ki 4lándzsást!Töröld őket!
 

DeletedUser20855

Guest
h kell épiteni bármit is? bocsi ujvagyokk irjatok privit please!!!:/
 

DeletedUser

Guest
szia, nem jött be az 5let. :-(

Egyesével kell őket törölni. Rámész a "hadsereg irányítása" gombra (sisakos), aztán rákattintasz az egyik lándzsásra, majd a legalsó piros x-es gombra. Így lehet törölni egyesével a 4 lándzsást. Tehát NE az épületet töröld!
Amúgy jobban jársz, ha nem oldod fel a 3. és 4. lándzsást, hanem 2-t képzel ki egyszerre, törlöd őket, és utána megint 2-t, és megint törlöd. Jóval olcsóbb.
 

DeletedUser

Guest
Egyesével kell őket törölni. Rámész a "hadsereg irányítása" gombra (sisakos), aztán rákattintasz az egyik lándzsásra, majd a legalsó piros x-es gombra. Így lehet törölni egyesével a 4 lándzsást. Tehát NE az épületet töröld!
Amúgy jobban jársz, ha nem oldod fel a 3. és 4. lándzsást, hanem 2-t képzel ki egyszerre, törlöd őket, és utána megint 2-t, és megint törlöd. Jóval olcsóbb.

áh ezt akkor én benéztem

- - - Updated - - -

valaki tudja mit kell csinálni az udvari bolonddal hogyha kész vagyok az összes küldivel és feljön azzal hogy rájöttem hogy ő volt és vége a küldiknek
 

DeletedUser

Guest
nemértem jack 2. kérdésével bajlódom
nemtudna valaki segiteni??????
 

DeletedUser20868

Guest
Sziasztok!
Megcsináltam az összes küldetést, de amikor a temetőt, Gradeplace (Vagy valami ilyesmi volt a neve az küldetés díjának) megkaptam, nem találom, hogy azt meg kell építeni? Vagy valami más teendőm van vele? Vagy azt csak úgy megkaptam, de semmi 'haszna'? :)
Előre is köszönöm a választ! :)
 

DeletedUser11

Guest
Szia Kriszta, Üdvözlünk a Fórumon.

Angolul Graveyard a jutalom neve, és ezt a raktárban találod. A bal oldali eszköztáron az alsó sor első eleme lesz ez.

-TyRioN
 

DeletedUser20868

Guest
Igen, pont most jöttem rá, hogy elírtam az angol nevet! Köszönöm a gyors választ! :)
 

DeletedUser16887

Guest
Mikor fog eltünni Rinbin?
Már megcsináltam rég a feladatokat, temetőt is felépitettem, 4.e is elmult, de még mindig kint van és gratulál...
Ha valakinek már eltünt az irjon.
Köszi
 

DeletedUser

Guest
Valaki segítene nekem?ezt kaptam feladatként és nem tudom megoldani:

Te ijedôs!
Nevetess meg: alázattal kérlek! De ehhez sétálnod kell hét mérföldet!
 

DeletedUser

Guest
Nem tudom,ki hogy van vele,de nekem nem ugyanazok a küldetések mint amik a leírásban szerepelnek.A 2. küldiben utat kellett építenem 11-et és nem Fp-t kellett el költenem....
 

DeletedUser

Guest
1. Dekorálás – építs 5 dekorációt
2. Útépítés – építs két fajta útból 6-ot 6-ot (összesen 12)
3. Termelés - 9 x 5 perces termelés
4. Ötlet – kutass ki egy technológiát
5. Termelés - termelj mindegyikből egyet (5p, 15p, 1ó, 4ó, 8ó, 24ó)
6. Kovácsolás – építs 3 kovácsot
7. Expedíció - fedezz fel egy provinciát
8. Takarítás – takaríts ki 22 játékosnál
9. Háború – támadj meg és foglalj el egy provinciát
10. Nevezetesség – költs 13 pontot akármilyen nevezetességre
11. Termék termelés – termelj 5-öt minden bronzkori termékből
12. Halál – törölj 4 egységet
13. Hiba a gépezetben – építs egyet az összes építési kategóriából (házak,utak,termék termelők,nyersanyag termelők, stb.)
14. Foglalás - foglalj el egy provinciát
15. Ésszel – legyen 5 azonos korból származó tüzérséged
16. Eladás – add el a temetődet
17. Forge pont költés - költs el 24 forge pontot
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent