Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7560

Guest
Egy kis segítség kellene! Korai középkorban hogy tudok 10-nél több forgepontot elkölteni egyszerre?

elköltesz 10-ez aztán vársz 1h és elköltesz még1 -et, nem bonyolult ;)
vagy elköltesz 10-et és veszel 1-et
esetleg 11x elköltesz 1-et minden órában :)

(a küldiben nem kell egyszerre 11-et elkölteni)
 

DeletedUser

Guest
Vagyis ha a Késő Középkorban megépítem, kapok 890 boldogságot. Ha pedig közben átlépek a gyarm. korba, onnantól 1000-et fog adni? Azért kérdezem, mert volt, aki megépítette, kort váltott és nem nőtt a kapott boldogság. Ebből következik az a kérdés, hogy ha egyik korban megcsinálom a feladatokat, és megkapom érte a jutalmat, de másik korban építem fel, akkor az építés, vagy a megszerzés korát veszi-e alapul.

Nem fog megnőni a kapott boldogság, ha kort váltasz. Tapasztalat. Szóval ha nem vagy messze a következő kortól, akkor inkább még ne építsd meg. Bár Scared leírása alapján lehet, hogy ígyis-úgyis a kevesebbet kapod.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok már kétszer csináltom meg de még most sem fogadta el: Termelj bármit 24 órás intervallumban segitsetek köszi
 

DeletedUser

Guest
24 órás termelést kell beállítanod az egyik nyersanyagtermelő épületben (pl. fazekasház és társai), majd leszüretelned.
Az elfogad gombra is ugye rákattintottál?
 

DeletedUser11

Guest
Kedves urrobi,

Elfogadta a feladatot? Mert sokan abba a hibaba estek, hogy nem okeztak le. Ha on leokezta, akkor torolje az ideiglenes adatokat a bongeszobol, es inditsa ujra a bongeszot. Javaslom a termelo epuletekben a 24 oras termelest. Ha ezek utan sincs semmilyen valtozas, kerem keresse fel a Supportot.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok ! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a Halloween event elmúltával a Raktárból ugye nem törlődik ki a Graveyard?
Megcsináltam minden küldetést meg is kaptam a temetőt raktárba, de még tartogatom, mivel jelenleg nincs helyem lerakni, és a boldogság is most pont elég a városban.

Még az érdekelne, hogy a boldogság amit ad, az fejlődik a korszakváltással együtt, vagy mindig azt az értéket fogja adni, amelyik korban elkészült a küldetés ?

Előre is köszönöm a válaszokat !

Üdv. TheSaTaN
 

DeletedUser

Guest
Tuti van helye neki :) Én is töröltem miatta a legkevésbé jó épületet (piacot).
 

DeletedUser7560

Guest
én is gyorsan elpateroltam a piacot a templom mellől így most van a templomom mellett egy fáin sírkert :D
 

DeletedUser

Guest
Hihi :D Most nézem, nekem is a templom mellett van :D Pedig csak pakoltam ész nélkül :)
 

DeletedUser660

Guest
halowen

Sziasztok épits vagy takarodj hogy kell teljesiteni 6/7 a feladatom köszi a választ
 

DeletedUser

Guest
Szóval nem tudod a választ a kérdésemre. oké. Akkor még várok =)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Elakadtam az utolsó előtti feladatnál, ahol fizetni kell Jacknak. Kitöröltem 3 épületet, de csak 1/3-ra teljesítette. Hogyan kell még kétszer aranyat szerezni?
 

DeletedUser11

Guest
Kedves kool97,

Kérem előbb törölje az ideiglenes adatokat a böngészőjéből, sok gondnak ez a forrása. Ezek után koncentráljon a lakóépületek törlésére, azokból próbáljon törölni.
 

DeletedUser7560

Guest
én 1 kovácsot és 6 susztert töröltem, simán teljesítettem az utolsó küldit :D
 

DeletedUser660

Guest
sziasztok az épülj vaby takarodj feladatot hogy lehet teljesiteni 6/7 vagyok köszi
 

DeletedUser7560

Guest
1 nyersi termelő
1 út
1 lakóház
1 alapanyag termelő
1 katonai é.
1 dekor
1 kultúrális vacak

ha minden igaz ez pont 7 (elég elkezdeni építeni nem kell megvárni míg felépül)
 

DeletedUser7560

Guest
nálam a nyersi termelő pl. a szőlőskert az alapanyag meg pl. a kovács
 

DeletedUser

Guest
Mindenből a legolcsóbbat építsd :) Vadászház, obeliszk, megalitkör, stb. Olcsón megúszod így.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent