Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23389

Guest
Sziasztok!
"háború vagy béke " --> Elfoglaltam egy egész tartományt , de nem kaptam meg a jutalmat "tökfej" - től ! Valamit nem jól értettem vagy csináltam ?
 

DeletedUser21418

Guest
Sziasztok!
"háború vagy béke " --> Elfoglaltam egy egész tartományt , de nem kaptam meg a jutalmat "tökfej" - től ! Valamit nem jól értettem vagy csináltam ?

A 9. feladatot harcolva lehet csak teljesíteni tapasztalatom szerint,
az egyezkedéssel elfoglalt területet nem számolja.
 

DeletedUser23448

Guest
Sziasztok!
Tökfjetől kaptam egy feladatot, talán régebbi játékosoknak mond valamit, én teljesen elakadtam.
"Gyáva:
Dolgoztass méghozzá sebesen, gyűjtsd be a terméket nehogy kárbavesszen. A legkisebb termék amit akarok, hozz belőle kilencet és már nem is zavarok."
 

DeletedUser22708

Guest
Sziasztok!
Tökfjetől kaptam egy feladatot, talán régebbi játékosoknak mond valamit, én teljesen elakadtam.
"Gyáva:
Dolgoztass méghozzá sebesen, gyűjtsd be a terméket nehogy kárbavesszen. A legkisebb termék amit akarok, hozz belőle kilencet és már nem is zavarok."

Szia! 5 perces termelés 9 alkalommal.
ui: Kicsit korábban Rumpelstinkskin feltette a teljes listát.
 

DeletedUser23444

Guest
Olyankor mi van, ha éppen nincsen tartományom, amit felfedezhetnék? 7. Felfedezés
 

DeletedUser21418

Guest
Olyankor mi van, ha éppen nincsen tartományom, amit felfedezhetnék? 7. Felfedezés

Akkor be kell fejezni a már felfedezett terület meghódítását,
így újabb területeket tudsz felfedezni.

Ha a térképpel már végeztél teljesen,
akkor a küldetést teljesítettnek fogja nyilvánitani.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az 'Eladás vagy bánat" küldetésnél elakadtam. Sok helyen találtam azt, hogy az előző temetőt kell eladni, de mivel nics előző temetőm ezért 3 valamit kell eladni vagy amit kellene vele csinálni.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Az 'Eladás vagy bánat" küldetésnél elakadtam. Sok helyen találtam azt, hogy az előző temetőt kell eladni, de mivel nics előző temetőm ezért 3 valamit kell eladni vagy amit kellene vele csinálni.

El kell adnod vmit a saját korodból,lehet az dísz vagy bármi.
 

DeletedUser23452

Guest
Sziasztok!

Én erre nem jövök rá sehogy sem, már építettem mindenféle épületet, de így sem sikerült. A fő gondom az, hogy be volt fagyva a játék, mert amikor a küldetést megkaptam, akkor alapból 3/5 megvolt, aztán építettem mindent, de semmi, ma reggelre erre 4/5-öt ír, akkor mondom biztos jót építettem, csak valami gond volt a játékkal, ezért építettem megint mindenfélét, de semmi, és most hogy legutóbb beléptem 0/5-ön állok, szóval nagyon nem értem mi van, de már nincs is pénzem tovább próbálkozni, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm.

Üdv.: Barth
vigass_gok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser21418

Guest
Sziasztok!

Én erre nem jövök rá sehogy sem, már építettem mindenféle épületet, de így sem sikerült. A fő gondom az, hogy be volt fagyva a játék, mert amikor a küldetést megkaptam, akkor alapból 3/5 megvolt, aztán építettem mindent, de semmi, ma reggelre erre 4/5-öt ír, akkor mondom biztos jót építettem, csak valami gond volt a játékkal, ezért építettem megint mindenfélét, de semmi, és most hogy legutóbb beléptem 0/5-ön állok, szóval nagyon nem értem mi van, de már nincs is pénzem tovább próbálkozni, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm.

Üdv.: Barth
vigass_gok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

15. Hozzáértés – Rendelkezz 5 azonos korszakból való Tüzérségi egységgel.

Ha még nincs tüzérségi egységed én a Bronzkori kőhajítót ajánlom,
Olcsó és csak 1 óra/db a kiképzési idő.
 

DeletedUser23444

Guest
!!!

Akkor be kell fejezni a már felfedezett terület meghódítását,
így újabb területeket tudsz felfedezni.

Ha a térképpel már végeztél teljesen,
akkor a küldetést teljesítettnek fogja nyilvánitani.

Nem mondod?! Kigondolta volna... De mondom, (előrébb is írtam már, csak senki nem nézte kb.) hogy kb. 4 terület elfoglalásra vár King Godefrey Darkblood birtokaiból és nincs rá keretem és lehetőségem tovább haladni... Ilyen ***** feladatok feladásánál, bezzeg a készítők nem gondolnak bele ilyenbe, pedig közlöm, hogy van ilyen eset is!!! Kicseszés a másikkal szemben és nem kicsit!!!:mad:
 

DeletedUser23249

Guest
Rájöttem :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Elakadtam a temetőnél, mivel nincs régi temetőm. Az ipari korban vagyok, már sok mindent próbáltam, de nem fogad el semmit. Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm.
 

DeletedUser21418

Guest
Sziasztok!
Elakadtam a temetőnél, mivel nincs régi temetőm. Az ipari korban vagyok, már sok mindent próbáltam, de nem fogad el semmit. Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm.

16. Eladás – Add el a Temetőt (ha van) Régi temetőt kapsz helyette,
vagy adj el 3 korodbeli díszt, és egy új Temetőt kapsz.
 

DeletedUser23467

Guest
Hali!
Megtudja mondani valaki hogy mikor zárul az event?
Mármint azt tudom, hogy 5-én, de hogy 00:00 vagy 23:59 vagy egyéb időpontban.
Köszönöm szépen!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent