Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
Kedves fradika,

4 bármilyen egységet kell törölni. Ezt önre bízták. a legcélszerűbb a nyersanyagnál, és az időnél fogva a lándzsásokat törölni.
 

DeletedUser660

Guest
Sziasztok azt írja gratulálunk minden feladatot teljesitetél utána rá katintok a rendben és nem csinál semmit..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Kedves fradika,

Az addig ott fog maradni, amíg el nem múlik a Halloween ünnep. Nem kell vele semmit csinálni.
 

DeletedUser660

Guest
köszi de nem kaptam megse gry sea temetöt a raktárépületekbe se meg sehol se látom meg hogy lehet közép korba meg másba átlépni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
A raktárat nyisd meg, ez a soha nem használt gomb az építés gomb alatt.
Kort lépni pedig úgy tudsz, hogy kifejlesztesz és feloldasz 1 technológiát az adott korból (nem feltétlenül kell hozzá mindent kifejleszteni az előző korból).
 

DeletedUser660

Guest
Sziasztok a temetöt mikor kapom meg mert nem találom se a raktárba se az épitkezés menübe??köszi a választ
 

DeletedUser11

Guest
Kedves fradika,

Ahogyan már említettük, minden Halloween-i feladatot teljesíteni kell hozzá. Ha ezek megvannak, akkor a raktárban kell lennie. Ha nincs az egyik fülön ott, akkor lesz egy másikban. Ha ott sem, kérem keresse fel a Supportot.
 

DeletedUser

Guest
Kedves kool97,

Kérem előbb törölje az ideiglenes adatokat a böngészőjéből, sok gondnak ez a forrása. Ezek után koncentráljon a lakóépületek törlésére, azokból próbáljon törölni.

Töröltem minden ideiglenes adatokat, cookie-kat stb., ahogy a leírásban írta. Most már vagy 10 lakóépületet is töröltem, de még mindig 1/3 az állás. Esetleg megvan hogy mennyi arany kell összegyűljön, vagy csupán csak 3-szor kellene törölni, és valami hiba ezt megakadályozza?
 

DeletedUser7560

Guest
írj supp -nak
nem x aranyat kell összegyűjteni, a lényeg hogy 3at kéne törölni
 

DeletedUser11

Guest
A Support a játék lelke. Ők vizsgálják ki a hibákat, és ő hozzájuk lehet fordulni a kérdéseiddel (no meg persze itt a fórumon is lehet kérdezősködni, azért vagyunk itt). Ha valami problémát észlelsz, írj nekik, és ők garantáltan megoldják. Őket a jobb egérgomb/Support felülettel lehet elérni.
 

DeletedUser19384

Guest
Sziasztok

korai középkorban vagyok és tökfej azt a feladatot adta, hogy árú és diszités is kell. Hiába diszitek nem fogadja el.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
A tökfejtől kaptam ezt a feladatot:

Gyáva
Válogatós vagyok. de szükségem van pénzre, itt kezdődik a nehezebb része: a pénz nem lehet küldetés jutalma, sem lakóház vagy városház bére. Szóba sem jöhet a kontinens térkép, mások városa is tiltott hely mindenképp. Gyémántból sem szerezheted, más módot kell hát lelned!

Én arra gondoltam hogy adok el épületet és annak az árából fizetem őt ki.... Reális a gondolkozásom vagy tudtok segíteni a megoldásban?
 

DeletedUser10514

Guest
Sziasztok!
A tökfejtől kaptam ezt a feladatot:

Gyáva
Válogatós vagyok. de szükségem van pénzre, itt kezdődik a nehezebb része: a pénz nem lehet küldetés jutalma, sem lakóház vagy városház bére. Szóba sem jöhet a kontinens térkép, mások városa is tiltott hely mindenképp. Gyémántból sem szerezheted, más módot kell hát lelned!

Én arra gondoltam hogy adok el épületet és annak az árából fizetem őt ki.... Reális a gondolkozásom vagy tudtok segíteni a megoldásban?
Szia, még nem járok ott de más lehetőség nem marad!

- - - Updated - - -

Sziasztok

korai középkorban vagyok és tökfej azt a feladatot adta, hogy árú és díszítés is kell. Hiába díszítek nem fogadja el.
Szia, biztos jót néztél? Díszek a fa ikon alatt találhatóak, nem keverendők össze a kulturális épületekkel. Bár az is lehet hogy csak az adott kor épületeit fogadja el amiben vagy. Minden épületfajtából 1-1 építendő így jön ki a 7.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Sziasztok!
A tökfejtől kaptam ezt a feladatot:

Gyáva
Válogatós vagyok. de szükségem van pénzre, itt kezdődik a nehezebb része: a pénz nem lehet küldetés jutalma, sem lakóház vagy városház bére. Szóba sem jöhet a kontinens térkép, mások városa is tiltott hely mindenképp. Gyémántból sem szerezheted, más módot kell hát lelned!

Én arra gondoltam hogy adok el épületet és annak az árából fizetem őt ki.... Reális a gondolkozásom vagy tudtok segíteni a megoldásban?

Szia Bendzso, Üdvözlünk a Fórumon!

Hogy teljesítsd ezt a küldetést, el kell adnod 3 épületet. Az összes Halloween-i feladatot megtalálod a Küldetések Ismertetőben itt!

Remélem tudtam segíteni.

-T
 

DeletedUser20774

Guest
Sziasztok! Nekem nem jött töklámpás,mi lehet az oka,
 

DeletedUser11

Guest
Sziasztok! Nekem nem jött töklámpás,mi lehet az oka,

Szia jozy66, Üdvözlünk a fórumon.

Ha most kezdted a játékot, akkor a legelső küldetéseket csináld meg, mert nem egyből a játék kezdésekor jelenik meg. A töklámpást majd a bal oldali küldetésosztóknál találod.

Remélem én tudtam segíteni.
 

DeletedUser3699

Guest
Sziasztok!
Lehet segítséget kérni a játékkal kapcsolatban ha nem megy valami???
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Persze, mondjad csak, azért vagyunk itt! Legalábbis én :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent