Kibeszélő Galata-torony

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

helen

Nagyon aktív tag
a nincs még benn azt úgy értjük hogy még senki nem rakta le. amíg 1 adott szerveren nem áll legalább 1 nevezetes-akár alapként- addig az a nevi nincs benn az adott szerveren. addig csak a lehetőség van meg hogy valaki összegyűjtse a terveit és letegye.
 

dani146

Nagyon aktív tag
Most már magam is tudom igazolni a hírt. Valóban bekerült a játékba a torony. Már nálam is felépült. C világon játszom ;)
 
nem csak vaskorban nyílik meg ? akkor gyarmatiban hiába fosztogatjuk egymást.. :p
amúgy meg már megvan.. építésből..

amúgy nem. tudok olyat akinek későiben adta be. persze gyakorlatilag már nem számít, de tudni azért jó lenne. nem tetszik, hogy már többedszerre kell úgy játszanunk ezt a játékot, hogy nem tudjuk a szabályokat :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Milyen szabály kellene? Nincs semmilyen szabály, van (illetve volt) egy feltétel, amire rá kellett jönni. Mivel már sokan rájöttek, megtalálták, most már nyílt titok.
 
Milyen szabály kellene? Nincs semmilyen szabály, van (illetve volt) egy feltétel, amire rá kellett jönni. Mivel már sokan rájöttek, megtalálták, most már nyílt titok.

Ha már nyílt titok, akkor szeretnélek megkérni téged vagy itt bárkit, hogy árulja el nekem is.
Ugyanis senki akivel beszéltem akár a játékban akár a facebook csoportban, nem tudja mi alapján lehetett kapni. Sőt még a béta fórumon sem tudja senki.
És merem állítani, hogy többszáz játékos tőlem jutott többletinformációhoz, pedig én a mai napig nem tudom a szabályt/feltételt :)

És ha már kérded, nem ez az egyetlen ilyen eset. Mikor még nem volt kiírva a céhek mmr-je (ligapont), arról sem tudtunk semmit, hogy mennyi vagy mi alapján számolódik és mitől kerül valaki melyik ligába stb.
 
Ha már nyílt titok, akkor szeretnélek megkérni téged vagy itt bárkit, hogy árulja el nekem is.
Ugyanis senki akivel beszéltem akár a játékban akár a facebook csoportban, nem tudja mi alapján lehetett kapni. Sőt még a béta fórumon sem tudja senki.
És merem állítani, hogy többszáz játékos tőlem jutott többletinformációhoz, pedig én a mai napig nem tudom a szabályt/feltételt :)

És ha már kérded, nem ez az egyetlen ilyen eset. Mikor még nem volt kiírva a céhek mmr-je (ligapont), arról sem tudtunk semmit, hogy mennyi vagy mi alapján számolódik és mitől kerül valaki melyik ligába stb.
Sajnos nyílt titok hogy érdemleges infókat a legtöbbször más szerverekről, más játékosoktól fogunk kapni, és nem a fórumon/szabályzaton/stb-n keresztül... Peace ;)
 

AdAnRo

Új tag
Sziasztok! Nekem úgy sikerült pár galata-torony rajzhoz jutnom, hogy akinek már van a szomszédságomban (2 ember)
azokat támogattam forge ponttal, hogy nyerjek tőlük díjat amivel jár(nak) tervrajzok is. Így jutottam már 4 galata rajzhoz a 9-ből. Sok sikert nektek is!
 

helen

Nagyon aktív tag
Sziasztok! Nekem úgy sikerült pár galata-torony rajzhoz jutnom, hogy akinek már van a szomszédságomban (2 ember)
azokat támogattam forge ponttal, hogy nyerjek tőlük díjat amivel jár(nak) tervrajzok is. Így jutottam már 4 galata rajzhoz a 9-ből. Sok sikert nektek is!
Kérdezd már meg tőlük ők hogy jutottak hozzá. :)
Easten a közös cseten már összeesküvés-elmélet is született , miszerint ez az egész átverés, és hogy csak építéssel jutható hozzá, máshogy nem.
 
Srácok én végignyomoztam az első emberig A-n.
És már itt is leírtam, hogy annyi biztos, hogy a kifosztott épületet kell megjavítani.
Ő is így szerezte.
Viszont ennyi nem elég, további feltételek is vannak. Amikre csak elméletek vannak.
Ezért próbáltunk többen a supportnál érdeklődni, de ahogy megtudhattuk, tőlük nem kapunk információt :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Srácok én végignyomoztam az első emberig A-n.
És már itt is leírtam, hogy annyi biztos, hogy a kifosztott épületet kell megjavítani.
Ő is így szerezte.
Viszont ennyi nem elég, további feltételek is vannak. Amikre csak elméletek vannak.
Ezért próbáltunk többen a supportnál érdeklődni, de ahogy megtudhattuk, tőlük nem kapunk információt :)
Több céhtag és barát próbálkozott hiába. Ezért lett volna jó tudni az egyéb feltételeket is.
 
Fent