Kibeszélő Galata-torony

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje
Látom nem érted, nem a pár fp és az árúról van itt szó, több 10 ezer fp van és árú. Figyelj ez egy stratégiai játék, és ez hozzá tartozik a játékhoz. A másik évek óta gyűjtőttem a szentlángokat elég komoly védelmem lett, van. Most ez teljesen felesleges, mert ez az épület ezt kiváltja. Ha elolvasnád amit írtam akkor értenéd. Ez elvi kérdés, 300-400-500 millás játékosoknál, semmi védelem nem fejleszti, de ha megtámadom, akkor én vagyok a nem korrekt játékos, főleg ha ki is fosztom őket. A stratégia jellemzője, hogy mindent fejleszteni kell. Nagyon sok stratégia játékot játszottam már, ismerem a lényegét. Ne az legyen már a lényeg, hogy a csatatéren 4 óránként elfoglalunk egy területet és utána a másik vissza veszi. Ennek mi értelme???? Max pontoz az ember és amit ad a játék plusz dolgokat. Nagyszerű, csodálatos...gvg hasonló. Ezt az élményt mi a francért kell elvenni a játékból??? De ez most olyan mint a falra hányt borsó ha ide írok, ezzel senki nem foglalkozik. support jelezte hogy írjak ide.... de hát ebből nem lesz semmi....és a másik ??? azért nem háborodik fel , hogy a bárkások rabolják az fp????? milyen érdekes??? sok száz millás játékosok folyamatosan pakolnak be mindenhová, ez nem gond senkinek???? ja itt a nagyoknak nem származik káruk, csak az ha véletlen kifosztja őket valaki .... hurrá- hurrá ...csak így tovább....grt... a fejlesztőknek....
na pááá
Az, hogy szentlángot gyűjtögetsz, az régen te hibád... mert nem látod át a sok év ellenére sem a játékot a komoly védelmeddel. Nagyok úgy lettek nagyok, hogy átlátták mi a játék lényege..ennyire egyszerű.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Látom nem érted, nem a pár fp és az árúról van itt szó, több 10 ezer fp van és árú. Figyelj ez egy stratégiai játék, és ez hozzá tartozik a játékhoz. A másik évek óta gyűjtőttem a szentlángokat elég komoly védelmem lett, van. Most ez teljesen felesleges, mert ez az épület ezt kiváltja. Ha elolvasnád amit írtam akkor értenéd. Ez elvi kérdés, 300-400-500 millás játékosoknál, semmi védelem nem fejleszti, de ha megtámadom, akkor én vagyok a nem korrekt játékos, főleg ha ki is fosztom őket. A stratégia jellemzője, hogy mindent fejleszteni kell. Nagyon sok stratégia játékot játszottam már, ismerem a lényegét. Ne az legyen már a lényeg, hogy a csatatéren 4 óránként elfoglalunk egy területet és utána a másik vissza veszi. Ennek mi értelme???? Max pontoz az ember és amit ad a játék plusz dolgokat. Nagyszerű, csodálatos...gvg hasonló. Ezt az élményt mi a francért kell elvenni a játékból??? De ez most olyan mint a falra hányt borsó ha ide írok, ezzel senki nem foglalkozik. support jelezte hogy írjak ide.... de hát ebből nem lesz semmi....és a másik ??? azért nem háborodik fel , hogy a bárkások rabolják az fp????? milyen érdekes??? sok száz millás játékosok folyamatosan pakolnak be mindenhová, ez nem gond senkinek???? ja itt a nagyoknak nem származik káruk, csak az ha véletlen kifosztja őket valaki .... hurrá- hurrá ...csak így tovább....grt... a fejlesztőknek....
na pááá
Egyáltalán nem váltja ki a Galata a szent lángot. Ha végig olvastad volna, amit írtam, akkor értenéd, hogy 50% azt jelenti, hogy vagy kivédi a támadást, vagy nem. Ha nem védi ki, akkor számít a szent láng. Azaz a 14 napból, amíg a szomszédod valószínűleg 7-szer ki tudod fosztani.
A másik: ha meg nem számít az a pár pont és árú, akkor minek fosztasz? Nem elég az, hogy győztél?
Ja és a startégiának pont, hogy nem az a lényege, hogy mindent ész nélkül fejlesztesz, hanem, hogy kiválasztod, hogy miből érdemes erősnek lenni, és azt fejleszted, a többit meg hanyagolod.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Nem elhanyagolható szempont az sem, hogy a játék képe (főleg 7 év alatt) erősen megváltozott. Pakolhatod le te a lángjaidat tizesével, ha jön valaki 1000 meg 1500-as támadóval... S egyébként mi van ha kifosztanak? Elbuktál pár terméket és/vagy fp-t? 10 meg 100ezres nagyságrendben állnak a raktárban.

Lépni kell időben és változtatni máskülönben csak bosszankodsz a fórumon...
 

Próféta

Nagyon aktív tag
A Galata, a támadástól senkit sem véd meg! A szabotázst nem engedi az első "X" kísérlet alkalmából bizonyos százalékos eshetőséget figyelembe véve!
 

Aramis10

Új tag
Az, hogy szentlángot gyűjtögetsz, az régen te hibád... mert nem látod át a sok év ellenére sem a játékot a komoly védelmeddel. Nagyok úgy lettek nagyok, hogy átlátták mi a játék lényege..ennyire egyszerű.
Nem keresgélem, hogy ki vagy és hány millás.Annyira nem érdekel. Sose volt hiba hogy erősítetted a védelmet. Fogalmad sincs a játék lényegéről.
A nagyok ??? Tudod egyáltalán, hogy miről beszélsz??? Semmi átlátás nincs arra amit gondolsz, nézd már meg a csataszámot és akkor majd rájössz, hogy ki miért olyan sok pontos játékos. Nekem 70 ezer csatám van, 267 millás vok top 100ban. Aki előrébb van, nézd már meg a csataszámot nála, 100-150-200 ezer csata vagy még több ezért vannak előrébb. A nevijeim azért elég magasak és ott nem jellemző ez a nagy pont eltérés. Ha csatáznék a gvg,csatatér és lenne kb 150 ezer csatám akkor 450 millás lennék. Na szóval ennyire egyszerű mielőtt jössz a játék lényegével..... Gondolkozz előbb ezen el. és ne oktass másokat.
Na páá
 

Aramis10

Új tag
Egyáltalán nem váltja ki a Galata a szent lángot. Ha végig olvastad volna, amit írtam, akkor értenéd, hogy 50% azt jelenti, hogy vagy kivédi a támadást, vagy nem. Ha nem védi ki, akkor számít a szent láng. Azaz a 14 napból, amíg a szomszédod valószínűleg 7-szer ki tudod fosztani.
A másik: ha meg nem számít az a pár pont és árú, akkor minek fosztasz? Nem elég az, hogy győztél?
Ja és a startégiának pont, hogy nem az a lényege, hogy mindent ész nélkül fejlesztesz, hanem, hogy kiválasztod, hogy miből érdemes erősnek lenni, és azt fejleszted, a többit meg hanyagolod.
Na figyelj a stratégiának pont az a lényege, hogy mindent fejlesztesz és a védelem és a támadó is jó legyen!! Mi az hogy a többit hanyagolod.? Miért??
Akkor te biztos a támadót fejleszted, és csak csatázol...vagy csak termelsz, a fene se tudja nem keresgélem, hogy milyen a városod, mert nem érdekel.
Fogalmad sincs a startégia dologról. Szerintem olvas utána és nézz szét más játékoknál is...
Nem a pont és az árú miatt foszt a játékos, ez elvi kérdés , a játék szépsége.... de hiába magyarázom, úgysem fogod megérteni.
És az hogy valaki ész nélkül veri a csatákat, hogy a pont száma növekedjen, na neeee mi értelme??? hogy a listán pár helyet előrébb kerül???
Sokan ezt csinálják.....akik itt élik az életüket......
Na pááá
 
Nem keresgélem, hogy ki vagy és hány millás.Annyira nem érdekel. Sose volt hiba hogy erősítetted a védelmet. Fogalmad sincs a játék lényegéről.
A nagyok ??? Tudod egyáltalán, hogy miről beszélsz??? Semmi átlátás nincs arra amit gondolsz, nézd már meg a csataszámot és akkor majd rájössz, hogy ki miért olyan sok pontos játékos. Nekem 70 ezer csatám van, 267 millás vok top 100ban. Aki előrébb van, nézd már meg a csataszámot nála, 100-150-200 ezer csata vagy még több ezért vannak előrébb. A nevijeim azért elég magasak és ott nem jellemző ez a nagy pont eltérés. Ha csatáznék a gvg,csatatér és lenne kb 150 ezer csatám akkor 450 millás lennék. Na szóval ennyire egyszerű mielőtt jössz a játék lényegével..... Gondolkozz előbb ezen el. és ne oktass másokat.
Na páá
Nem kell magyarázd az összefüggést a csataszám és a globálpont között, és igenis nagy hiba erősíteni a védelmet amig 1500% védőt átvisz 8-900 támadó. A játék lényege mindenkinek más, nem föltétlen csak a globálpont... te kezdted az okoskodást a szentlángoddal, szóval ne háborogj ha onnantól kezdve nevetséges vagy, bármit is írnál.
 

Aramis10

Új tag
Nem elhanyagolható szempont az sem, hogy a játék képe (főleg 7 év alatt) erősen megváltozott. Pakolhatod le te a lángjaidat tizesével, ha jön valaki 1000 meg 1500-as támadóval... S egyébként mi van ha kifosztanak? Elbuktál pár terméket és/vagy fp-t? 10 meg 100ezres nagyságrendben állnak a raktárban.

Lépni kell időben és változtatni máskülönben csak bosszankodsz a fórumon...
Mi változott ? Semmi.. Figyu ez a szép a dologban, hogy nem tudja szinte senki áttörni a védelmet. Talán 1-2 játékos tudott átjönni.1312% támadó 2416% a védelmem. és tudod 1000-1200 támadó az édes kevés hozzá. Na látod...mire te vagy sok más eléri az 1200 támadót sok-sok idő kell, hogy elteljen.
Engem sosem zavart, ha fosztottak, aki át tudott jönni. Mint írtam már, ez elvi kérdés a játékban.
Lépni kell?? Mire hajtsak ?? a csatatérre? gvg? a csatatérnek mi értelme??? 4 óránkét örült módjára elviszik a szektorokat, és mi változik?? max sok pontot kap egy játékos és a pont gyüjtés, és max ad a játék fp és árút stb. Mert másra nem jó ,csak hogy pontozzon az ember.
Max időtöltés...
Na páá
 

Aramis10

Új tag
Nem kell magyarázd az összefüggést a csataszám és a globálpont között, és igenis nagy hiba erősíteni a védelmet amig 1500% védőt átvisz 8-900 támadó. A játék lényege mindenkinek más, nem föltétlen csak a globálpont... te kezdted az okoskodást a szentlángoddal, szóval ne háborogj ha onnantól kezdve nevetséges vagy, bármit is írnál.
2416 védelmet mennyi viszi át ??? mert nekem most ennyi!! te nagyokos ... előbb nézz szét és hagyjál már a 800-900% támadóval , az régen kevés már itt a játékban...
 
1500 támadó lazán átviszi az arányokat nézve. És igen, régen fölösleges a védő, mert az fp és támadó kárára megy. 1-2 elvetemült van akinek nagyobb a védelme mint a támadója, és kétlem hogy megéri azért a napi 10-15 támadás miatt...szétnéztem, igen. És nevetséges amit látok 1-2 embernél :rolleyes: na pááá neked is ;)
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Na páá :)
Mi változott? Konkrétan a hangsúly a játékban egyértelműen a harcra terelődött. Árutermelésre, egyezkedésre, védelemre nem érdemes fordítani energiát.

100+ bárkákkal és 100+ támadó épületekkel rohangálnak az emberek, a 100+-os frontival pedig van minden.
Az elmúlt időszakban az összes esemény épület támadó és támadó+védő bonuszokat dobál. Vajh' miért?

A csatatérnek mi értelme? Nos, ad fp-t, gyémántot, egységeket, terméket, globálpontot. Hiszen ezt a játékot mi másra játszanák? Védelmi bónuszra? :)

S a nagy védelmed mit ér? Naponta hányan támadnak meg? maximum 1... ha nagyon utálnak akkor 2... de legyen egy évben 1000 támadásod. Ha mindegyikre számolok 10fp-t amit elvinnének, akkor az 10.000fp.
Ha átlagos céhben vagy akkor 1 csatatéren mondjuk harcolsz 500-at. Az egy évben 12ezer harc, annak a 10%-ban kapsz 10-fp-t. Az 12.000fp (a párszáz gyémántot és egyéb dolgokat nem is számolva).

10.000 < 12.000 ahol a 10ezer erősen túlszámolva (reálisan max 1000) a 12ezer meg erősen alulszámolva (reálisan 20.000+)
Nos, ezért nem érdemes a védelemmel foglalkozni.
 

helen

Nagyon aktív tag
Nem keresgélem, hogy ki vagy és hány millás.Annyira nem érdekel. Sose volt hiba hogy erősítetted a védelmet. Fogalmad sincs a játék lényegéről.
A nagyok ??? Tudod egyáltalán, hogy miről beszélsz??? Semmi átlátás nincs arra amit gondolsz, nézd már meg a csataszámot és akkor majd rájössz, hogy ki miért olyan sok pontos játékos. Nekem 70 ezer csatám van, 267 millás vok top 100ban. Aki előrébb van, nézd már meg a csataszámot nála, 100-150-200 ezer csata vagy még több ezért vannak előrébb. A nevijeim azért elég magasak és ott nem jellemző ez a nagy pont eltérés. Ha csatáznék a gvg,csatatér és lenne kb 150 ezer csatám akkor 450 millás lennék. Na szóval ennyire egyszerű mielőtt jössz a játék lényegével..... Gondolkozz előbb ezen el. és ne oktass másokat.
Na páá
Aramis ! Elindítottál egy beszélgetést, de nem érdekelnek se a beszélgetőpartnereid, sem a mondandójuk, csak makacsul ismételgeted a sajátodat. S nem hogy nem érdekelnek a hozzászólók, de még fennhangon ki is kiáltod. Úgyszolván minden hozzászólásodnak az a lényege hogy : " mondhatsz te bármit, lehetsz te akármilyen játékos, én vagyok az okosabb, és kicsit sem érdekel amit teszel vagy mondasz". A többi szöveged csak keretként szolgál ahhoz, hogy megmutasd, mennyire lenézed a többieket, akik csak hozzád szólnak itt. Nem teszik a stílusod. Na Pááá ... :p
 

Aramis10

Új tag
Na páá :)
Mi változott? Konkrétan a hangsúly a játékban egyértelműen a harcra terelődött. Árutermelésre, egyezkedésre, védelemre nem érdemes fordítani energiát.

100+ bárkákkal és 100+ támadó épületekkel rohangálnak az emberek, a 100+-os frontival pedig van minden.
Az elmúlt időszakban az összes esemény épület támadó és támadó+védő bonuszokat dobál. Vajh' miért?

A csatatérnek mi értelme? Nos, ad fp-t, gyémántot, egységeket, terméket, globálpontot. Hiszen ezt a játékot mi másra játszanák? Védelmi bónuszra? :)

S a nagy védelmed mit ér? Naponta hányan támadnak meg? maximum 1... ha nagyon utálnak akkor 2... de legyen egy évben 1000 támadásod. Ha mindegyikre számolok 10fp-t amit elvinnének, akkor az 10.000fp.
Ha átlagos céhben vagy akkor 1 csatatéren mondjuk harcolsz 500-at. Az egy évben 12ezer harc, annak a 10%-ban kapsz 10-fp-t. Az 12.000fp (a párszáz gyémántot és egyéb dolgokat nem is számolva).

10.000 < 12.000 ahol a 10ezer erősen túlszámolva (reálisan max 1000) a 12ezer meg erősen alulszámolva (reálisan 20.000+)
Nos, ezért nem érdemes a védelemmel foglalkozni.
Utolsó hozzászólásom, én nem vitázok ezen felesleges.....
"""Konkrétan a hangsúly a játékban egyértelműen a harcra terelődött. Árutermelésre, egyezkedésre, védelemre nem érdemes fordítani energiát.""""

Na szóval ez a lényeg, amit leírtál és amiről próbáltam írni a stratégiai szellemről..... a harcra terelődött.... sajnos már ennyire elcsesződött ez a játék. anno nem ez volt a trend. minden fontos volt a játékban. És mi a cél a globálpont persze, de kinek ? . Az a lényeg, hogy minél előrébb legyen mindenki. És milyen áron? Nem értitek még mindig..ne a csataszám határozza már meg egy játékban, hogy kinek mennyi pontja van és milyen helyezést ér el...ha elkezdek csatázni és lenyomok 200 ezer csatát , globál első lennék, mert csatapontokkal lehet nagyon előre haladni ....húúú akkor tényleg marha jó ez a dolog nem ??? Unalmas nagyon ez már...csata,csata,csata...automatán nyomom ész nélkül a csatát, hogy még több legyen...na neeee....
Csatatér??? sok ezres csaták ,??? ez a lényeg, csak ez ??? mert ezért játszik már itt mindenki. Tisztelet a kivételnek, akik még ismerik a stratégia jellegét.
De mindenki úgy játszik, ahogy akar. Úgy építi a városát ahogy akarja... Én erről a nevezetesről írtam, hogy ez felesleges, nem kellett volna.
És még valami ,volt a szűz-csillagkép projekt amikor behozták, milyen nagy felháborodás volt belőle, mekkora hangsúly volt miatta...és módosították!!
Na és miért is ??? ha nem számít a szomszéd csatázás , akkor maradhatott volna nem ??? Na most gondolkodjatok el , hogy ezek akkor miért történtek....
Okoskodhat mindenki....teljesen mindegy...én nem akarok senkit meggyőzni....support javasolta, hogy írjak ide is....de hát olyan mint a falra hányt borsó.....már hidegen hagy ez az épület,,,,,max a Forg of Empires játék veszít stílusából...

Jó játékos mindenkinek....többet nem írok már ide....ezek csak megjegyzések tapasztalat után.....

Üdv Aramis
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Szerinted minek kellene meghatároznia a játékot? Hogy mennyi védelmi bonuszod van? :)
Ahogy a foci nevű játékban is számolják a szögleteket, a kapuralövéseket, a labdabirtoklást, a sárgalapokat mégis végül az győz aki több gólt lő, a többi paraméter lényegtelen.

A szűznél azért ment a hiszti mert akkor még nem volt csatatér és mindenki azt hitte, hogy majd megnőnek ezzel a szomszédtámadások.
Egyébként minden változtatás ami történik (s nem csak a játékban az életben is) mindig bevonz egy kis - ám de annál hangosabb - csoportot akik kiabálnak ki a fejükből, hogy "régenmindenjobbvolt".
 

Reginaldio

Új tag
Sziasztok!

Szerintem játékelemek tulajdonságairól-jelentőségéről fórumozni értelmes dolog -- visszajelzés a fejlesztőknek; a játék stratégiai lehetőségeiről, ill. hogy ki mire tartja érdemesnek játszani szintén értelmes -- tanulhatunk, inspirációt meríthetünk egymástól. De az Aramis-féle kérdésfelvetésen sztem értelmetlenség rugózni, mert már eleve az alaptétele téves volt, így ez a vita igazából csak félremenni tud. A városvédelem (Szent lángok és Stratégatornyok rendszerbe állítása, Erőszakos ellenállást biztosító nevezetesek fejlesztése) és a Galata-torony nem helyettesíthetőek egymással, legfeljebb egymásra épülnek, de alapvetően másra jók, más is a működési elvük; a Galata inkább egy második védelmi vonalnak fogható föl, de könnyen átjárható védelem ("első szűrés") és sok szerzett ellenség esetén önmagában messze nem biztosít a fosztás ellen; nem mellesleg, legalábbis értelemszerűség szerint (tapasztalatom még nincs róla), megfelelő védősereg nélkül a "Kínai nagy fal" teljesítményhez sem tud hozzáadni -- persze lehet mondani, hogy "kit érdekel" a teljesítmények gyűjtése, de ha már Aramis "elvi kérdéseket" hozott föl, a játékot lehet többek közt pl. erre (is) játszani; egyébként pedig az is stratégiai döntés kérdése (már amennyiben valaki elvi és/vagy stratégiai jelentőséget tulajdonít annak, hogy a városát ne tudják fosztani), hogy a két védelmi vonal, ill. metódus közül melyikre akarja helyezni a hangsúlyt, és a Galata-torony letevéséhez és hatékony szintre való felhúzásához is kell legalább annyi finesz és kitartás, mint az eddigi városvédelmi lehetőségek kiaknázásához, tehát ha vki arra fejleszt, akkor méltányos, hogy kapjon is érte valamit.
Amiről viszont valóban érdemes lenne beszélni: a feladatsor beadatásának módja. Persze föl lehet fogni "fórumjátéknak" ezt is (egy darabig még izgalmas is, sőt még azt mondom, akik dörzsöltebbek (és rá tudtak jönni maguktól) vagy több-jobb kapcsolati hálóval rendelkeznek (és vették a fáradságot az utánajáráshoz) másoknál, és így hamarabb birtokukba jutott a dolog nyitja, még meg is érdemlik, hogy előbb, ill. könnyebben letehessék (már amennyiben akarják)), és nyilván generál némi extra közösségi aktivitást a fórumokon és játéktevékenységben egyaránt -- lehet ez is egy üzletpolitikai cél a tájékoztatás elmaradása mögött; ettől függetlenül, bevett játékelemről lévén szó, úgy ítélem, a szabályok ismertetésének részét kéne képezze az is, hogy a megszerzésének módját hivatalosan közlik (vagy hogy legalább azt közöljék, hogy miért/meddig nem fogják)... Akárhogy is -- ha fórumon játékosnak megírni nem tilos (ill. ha bizonyos elterjedtség után már nem fogja stratégiai lépéselőny feladását jelenteni a tudtul adás) --, én szívesen venném, ha megosztanák azok, akiknek már sikerült "kinyomozniuk" (SAJÁT TIPP: X számú (pl. 10?) (esetleg különböző egyedi játékosok általi) fosztás "leszedése" után adhatja be)...

Előre is kösz az esetleges további infót! Addig is üdv és jó játékot meg kellemes ünnepeket Mindenkinek!

Ui.: Jót mulattam ezen az "inkorrekt pakolás" dolgon is... Ami engem illet, ha van időm körülnézni a szomszédságban, aki nem védi le így vagy úgy, ha nekem megérős, minden gátlás nélkül pakolok (ez pont olyan része a játéknak, mint a fosztás), és aki még profilbejegyzésben "ki is kéri magának", netán "fenyegetőzik", azok esetében még extra lelki feltöltődést is okoz, szóval az ilyenekre már csak a bosszantás kedvéért is szoktam utazni -- ilyenkor az sem nagyon érdekel, ha visszafoszt: egyrészt mert próbálok tenni róla, hogy ingyen (vagy akár megérősen) ne jöhessen át, ill. lehetőleg többször vissza kelljen jönnie, másrészt meg ha annyival erősebb, ill. én meg annyival elfoglaltabb vagyok, hogy átvisz, mint forró kés a vajon, és még terülj-terülj asztalkám is fogadja, annyit úgysem tud fosztani, mint amennyire egy-egy ritkább tervrajz megéri, pláne ha még csíkról raktárba is tudok tenni FP-t vele...
:cool:
 

Mars3696

Új tag
Az új nevi elég igazságtalan dolog a játékban, ezt minek kellett belerakni? Amit eddig évek alatt sikerült elérni védelmet feleslegessé válik ezzel az épülettel. A nevikről nem is beszélve, Vasul, Deal, a sok pontot belerakják a játékosok és semmit sem ér!!
Az atlantisz a fosztás miatt van és ezt is felhúztam 80 szintre, de így már nem ér semmit. Egy kis játékos nem fogja tudni olyan szintre felhúzni, hogy ezzel megakadályozza a fosztást, a nagy játékosok röhögve felhúzzák magas szintre. A városvédelmük a nullával egyenlő. Nem azért játszok 7 éve már , hogy a játék szépségét teljesen elvegyék. A bárka fosztással nem nagyobb veszteséget tudunk elérni mint a sima fosztással, amikor egy maharadzsa,teraszos vagy akármilyen kis épületet kifoszt a játékos.
Bárka fosztásnál van, hogy néha 100-200 fp is lehet rabolni. Ez eltörpül egy-egy épület kifosztásánál. Ne csak a nagy játékosoknak legyen ez kedvező, és ha lehet továbbítsa ezt az üzenetet a fejlesztők felé. Így értelmetlen a játék már. Nem mindenki szereti a GVG, vagy a csatateret. Ezzel a játék élménye le lett redukálva.
A nagy pontszámú szomszédok arcátlanul pakolnak be a nevezetes épületekbe a kis játékosoknál, és még városvédelmet is felraknak csakhogy nehogy megtudjam támadni őket és még nekik áll feljebb ha véletlen pont be tudom támadni őket, ezzel az épülettel teljesen védetek lesznek és a védelem sem kell nekik mert nem számít, ha akárki is megtámadja őket. Hol van az igazság ebben a játékban már így???? El kell gondolkoznom ezen, hogy befejezem ezt a játékot, mert semmi értelme így már neki.
Gratulálok a fejlesztőknek ezért az újításért.
Sőt most támadtam, és 85 galaga szint, ami egyből a fosztást védte...és az a szép , hogy minden védelem fel van szedve.. mi a francnak akkor a szentláng és a többi épület........egy nagy semmi lett a forge...... 7 éve játszom és ezt kell megélni a játékban.....

Én is úgy érzem, hogy kiheréli a játékot és aránytalan előnyt biztosít a fosztogatással szemben, ezért is kereszteltem át a "Gyengék-tornyává".
Viszont a játék - valamilyen szinten - az élet egyszerűsített leképzése és bizony, az élet sem igazságos!

Például képzeld el azt a patkolókovácsot, aki az örökségül kapott vidéki birtokot eladva kovácsműhelyt épített a városban, miközben a szekerek között már gurult az első Ford T-modell! ;)

Szóval nem érdemes mérgelődni! Vond meg a vállad és alkalmazkodj.
 

LazaSapa

Új tag
És mostanáig se tudja senki konkrétan, követhető módon, hogy mik a kib.....tt feltételei a küldetéssor megjelenésének.

Bütyök-bütyke admin nyugodtan szerkeszthetsz, a "hozzánkállásod" rémes, vétek adminnak lenned. (Igen, nullától olvastam 98-ig a kommenteket, alaposan tanulmányoztam a hozzáadott értékeket.)
 
Fent