Kibeszélő Galata-torony

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Amikor beteszik a játékba a fejlesztők, akkor jelenik meg.
Az itteni ismertető pedig akkor, amikorra ki van tűzve a megjelenésének az ideje (ami szintén a „tulajoktól” függ).
Rajz is lesz hozzá, mikorra kell.

A négy hónapja köztudottság csupán annyit jelentett, hogy a bétán már létezik és tesztelés alatt áll. Az, hogy az éles játékban mikor lesz és lesz-e egyáltalán, megint csak a fentebb már említett tényezőktől függ. (Nem mellesleg néhány hónapja köztudott volt az is, hogy a PvP toronyrendszer megszűník és egy másik játékelem kerül a helyére. Játszottuk is a bétán. Aztán kivették. Szóval ennyit a „köztudott” dolgokról.)
 
Amikor beteszik a játékba a fejlesztők, akkor jelenik meg.
Az itteni ismertető pedig akkor, amikorra ki van tűzve a megjelenésének az ideje (ami szintén a „tulajoktól” függ).
Rajz is lesz hozzá, mikorra kell.

A négy hónapja köztudottság csupán annyit jelentett, hogy a bétán már létezik és tesztelés alatt áll. Az, hogy az éles játékban mikor lesz és lesz-e egyáltalán, megint csak a fentebb már említett tényezőktől függ. (Nem mellesleg néhány hónapja köztudott volt az is, hogy a PvP toronyrendszer megszűník és egy másik játékelem kerül a helyére. Játszottuk is a bétán. Aztán kivették. Szóval ennyit a „köztudott” dolgokról.)

Köszönjök az informatív választ :)
Azt még megkérdezhetem, hogy miért probléma ha valaki tudni akarja a megjelenés dátumát?
És még az is érdekelne, miértkell az utolsó pillanatig titokban maradnia ennek az információnak?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok. Hamarosan választ tudunk adni minden felmerülő kérdésetekre, de addig szíves türelmeteket kérnénk. Köszönjük!
 
Én is ezt birom amikor fogalmunk sins hogy mikortól lesz aktuális és honnan szerezhető be. Kitűzött konkrétum az ami hiányos. Viszont ha kihirdetik levelezőbe akkor illene már beszerezhetőnek lennie vagy ha megirták akkor jelezhetné hogy holnaptól lehet vadászni rajzokért.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Kedves Lilith Dém! Nem tudom, hogy ez hogyan működik, de van egy nagyon furcsa helyesírási hiba, mégpedig azt írtad elsőre, hogy "mindíg" hosszú í-vel. Érdekes módom másodszorra már röviddel írtad. Ha lehet kérlek javítsd mert nagyon szúrja a szememet :)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Kedves ! Világosan le írták ,hogy a Béta serveren már tesztelik , mire itt játékba kerül biztos minden szükséges információt meg kapunk ! Máskor is így volt ! Légy egy kicsit türelmes :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Nincs korhoz rendelve, és nincs termékköltsége hogy megépüljön. 3x3-as, az elviselhető méret.
A kérdésem az , hogy ha nincs korhoz rendelve, akkor támogatással és fosztással nem lehet tervhez jutni. Mint az Obszi és a Delphoi terveihez sem lehet támogatással és fosztással hozzájutni.
Mi módon lesz gyűjthető a terve ? Eventeken lehet majd megszerezni mint az Obszi-terveket, vagy pedig feladatsor végigvitele után kapjuk meg, mint a Delphoi-terveit ? Vagy egyéb más módon lesz összegyűjthető ?- bocs a kérdésért, nem játszok most a teszteren így erről lemaradtam-
 
Nincs korhoz rendelve, és nincs termékköltsége hogy megépüljön. 3x3-as, az elviselhető méret.
A kérdésem az , hogy ha nincs korhoz rendelve, akkor támogatással és fosztással nem lehet tervhez jutni. Mint az Obszi és a Delphoi terveihez sem lehet támogatással és fosztással hozzájutni.
Mi módon lesz gyűjthető a terve ? Eventeken lehet majd megszerezni mint az Obszi-terveket, vagy pedig feladatsor végigvitele után kapjuk meg, mint a Delphoi-terveit ? Vagy egyéb más módon lesz összegyűjthető ?- bocs a kérdésért, nem játszok most a teszteren így erről lemaradtam-

annyi biztos, hogy küldisorból jön mint a delphoi, amit kifosztott épület megjavításakor indíthatsz el. ami nem biztos de feltételezik egyesek a bétafórumon: vaskorban kell lenni, a valaha volt első kifosztott épületed kell hogy legyen, nem biztos hogy beadja, hanem valamilyen eséllyel adja
 

helen

Nagyon aktív tag
annyi biztos, hogy küldisorból jön mint a delphoi, amit kifosztott épület megjavításakor indíthatsz el. ami nem biztos de feltételezik egyesek a bétafórumon: vaskorban kell lenni, a valaha volt első kifosztott épületed kell hogy legyen, nem biztos hogy beadja, hanem valamilyen eséllyel adja
Köszi a választ. Ha tényleg ilyen feltételei vannak, akkor nekem nem lesz tervem hozzá, hacsak nem kezdek el majd építeni valakinél.
 
Nincs korhoz rendelve, és nincs termékköltsége hogy megépüljön. 3x3-as, az elviselhető méret.
A kérdésem az , hogy ha nincs korhoz rendelve, akkor támogatással és fosztással nem lehet tervhez jutni. Mint az Obszi és a Delphoi terveihez sem lehet támogatással és fosztással hozzájutni.
Mi módon lesz gyűjthető a terve ? Eventeken lehet majd megszerezni mint az Obszi-terveket, vagy pedig feladatsor végigvitele után kapjuk meg, mint a Delphoi-terveit ? Vagy egyéb más módon lesz összegyűjthető ?- bocs a kérdésért, nem játszok most a teszteren így erről lemaradtam-
Nem ugy volt hogy nem fog épülni új nevezetes, mert fölöslegesnek tartottad és mégis itt van egy ujabb nevezetes
 

Lord Dracon

Új tag
Inkább az ellen találnátok ki valamit,hogy ne tudjon a sok érzelmi nyomorék szomszéd inkorrektül pakolni.Persze az szerintetek rendben van. De he szegénykék ki vannak fosztva az meg már csúnya dolog...
 
Fent