Kibeszélő Galata-torony

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje
Inkább az ellen találnátok ki valamit,hogy ne tudjon a sok érzelmi nyomorék szomszéd inkorrektül pakolni.Persze az szerintetek rendben van. De he szegénykék ki vannak fosztva az meg már csúnya dolog...

Már kitaláltak, nagyon egyszerű, nem pakolod túl a szintet :) ha meg zónában van, meg sem nyitod még nem tudsz hívni bele embert.
Egyébként a fosztás és az "inkorrekt pakolás" is szerves része a játéknak, egyik sem csúnya dolog
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Milyen az az inkorrekt pakolás? Semmilyen játékszabályról nem tudok, amelyik a pakolás mértékét meghatározná.

A barátok, céhtársak és szomszédok nevezeteseibe lehet pakolni pontokat. Ennyi.
Minden más csak a játékosok egymás közötti megegyezésének a kérdése. Ezeket vagy betartja valaki, vagy nem, de felelősségre nem vonható érte.
 

Picur06

Új tag
Nincs korhoz rendelve, és nincs termékköltsége hogy megépüljön. 3x3-as, az elviselhető méret.
A kérdésem az , hogy ha nincs korhoz rendelve, akkor támogatással és fosztással nem lehet tervhez jutni. Mint az Obszi és a Delphoi terveihez sem lehet támogatással és fosztással hozzájutni.
Mi módon lesz gyűjthető a terve ? Eventeken lehet majd megszerezni mint az Obszi-terveket, vagy pedig feladatsor végigvitele után kapjuk meg, mint a Delphoi-terveit ? Vagy egyéb más módon lesz összegyűjthető ?- bocs a kérdésért, nem játszok most a teszteren így erről lemaradtam-
Gondolom a kis jatekosok jutnak majd hozza eloszor aztan ha ok leteszik es epitjuk nekik jon nekunk is rajz.
 

helen

Nagyon aktív tag
Nem ugy volt hogy nem fog épülni új nevezetes, mert fölöslegesnek tartottad és mégis itt van egy ujabb nevezetes
Attól hogy nem rakom le, még érdekelhet a tervszerzési lehetősége.. nem ? És terméket ad.. a terméket adó neviket meg gyűjtöm, szóval még az is lehet hogy letenném.. majd.. valamikor, amikor a jelenleg meglévőket már nem lesz hova húzni.
 

helen

Nagyon aktív tag
Inkább az ellen találnátok ki valamit,hogy ne tudjon a sok érzelmi nyomorék szomszéd inkorrektül pakolni.Persze az szerintetek rendben van. De he szegénykék ki vannak fosztva az meg már csúnya dolog...
Mi számít inkorrektnek ? Ugye tudsz róla hogy a játékban mostanra elterjedt 1,9-es építés, nem mindig volt ? Az csak azóta van hogy a Bárkákat ilyen magas szintekre is - meg még magasabbra- fel lehet húzni, hogy ilyen-meg nagyobb- bónusza legyen ? Tudod mi volt előtte ? Annyi pontot raktál 1 nevibe ha terv kellett, hogy ne legyél kitúrható. Ha nagyon kellett a terv, még versenyeztek is érte, és az vitte aki több pontot rakott, és nem azt nézték mennyi pontot ad vissza, hanem azt nézték hogy mennyi tervet. S nem volt olyan hogy az épület tulajdonosát kérték hogy ugyan már védje le a nevijét mert tervet gyűjtenél. :p De abban az időben is volt aki önmagának épített, és ki is használta akinek lehetősége volt rá. Mint ahogy most is kihasználják ha túlpakolod az önerőt. Ha el szeretnéd ezt kerülni, akkor figyelj oda mennyi pontot teszel be magadhoz. De ne beszélj inkorrekt pakolásról.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Amikor a városleírásba is beleírja valaki hogy a nevezeteseim 1.9-el épülnek mindig a strandokon elterjedt "lopásgátló" törölköző jut eszembe... ha ugyanis azzal leterítetted a cuccodat akkor soha senki nem lopott el semmit az alatta rejtőző kincsekből...

99%-ban ez önhiba (következő szint megnyitva, túlpakolás, elszámolás) 1%-ban gyors volt a "rabló"
 
Mi számít inkorrektnek ? Ugye tudsz róla hogy a játékban mostanra elterjedt 1,9-es építés, nem mindig volt ? Az csak azóta van hogy a Bárkákat ilyen magas szintekre is - meg még magasabbra- fel lehet húzni, hogy ilyen-meg nagyobb- bónusza legyen ? Tudod mi volt előtte ? Annyi pontot raktál 1 nevibe ha terv kellett, hogy ne legyél kitúrható. Ha nagyon kellett a terv, még versenyeztek is érte, és az vitte aki több pontot rakott, és nem azt nézték mennyi pontot ad vissza, hanem azt nézték hogy mennyi tervet. S nem volt olyan hogy az épület tulajdonosát kérték hogy ugyan már védje le a nevijét mert tervet gyűjtenél. :p De abban az időben is volt aki önmagának épített, és ki is használta akinek lehetősége volt rá. Mint ahogy most is kihasználják ha túlpakolod az önerőt. Ha el szeretnéd ezt kerülni, akkor figyelj oda mennyi pontot teszel be magadhoz. De ne beszélj inkorrekt pakolásról.

de, de azért akadtak akkor is jópáran akik bedobtak valamennyit, majd megkérték a tulajt, hogy biztosítsa őket.
Jellemzően körberöhögés volt a válasz :)
 
Ezt most olvastam béta fórumon:
"One player on the German servers reported to have gotten the questline in tomorrow era. "
Illetve az amerikai és a német szerveren már van akinek lent van az épület
 

Deme91

Aktív tag
Én igazából örülök ennek a nevezetes épületnek.Utáltam,hogy mindig kifosztanak.Bár azt én sem értem,mikor lesz elérhető,egy tervrajzot sem találtam sajnos.... :(
 
Kedves Support/Adminok
Nekem már 80-as
Kedves ! Világosan le írták ,hogy a Béta serveren már tesztelik , mire itt játékba kerül biztos minden szükséges információt meg kapunk ! Máskor is így volt ! Légy egy kicsit türelmes :)

Nekem már 80-as az épület. Még mindig így gondolod? :)
Én azóta nem kaptam infót. Annyit sem, hogy bent van-e már a játékban. Te kaptál? :)
 

helen

Nagyon aktív tag
Kedves Support/Adminok
Nekem már 80-as


Nekem már 80-as az épület. Még mindig így gondolod? :)
Én azóta nem kaptam infót. Annyit sem, hogy bent van-e már a játékban. Te kaptál? :)
Épp most akartam én is jelezni itt hogy már bent van a játékban. Kicsit korrektebb tájékoztatást vártunk volna..
 

helen

Nagyon aktív tag
Úgy tűnik Easten nem nagyon akar összejönni ez az épület. :(
Most akkor pontosabban.. mit is csináljunk hogy végre bekerüljön a szerverre ??
 
Úgy tűnik Easten nem nagyon akar összejönni ez az épület. :(
Most akkor pontosabban.. mit is csináljunk hogy végre bekerüljön a szerverre ??

Bent van, nem eltérő a verzió a szerverek között. Sőt az országok között sem. Tegnap csak azért regisztráltam németre hogy megnézzem XD
Ami azt jelenti, hogy akár már pár napja is beadhatta volna.
Csak azt titkolják, hogy pontosan mi indítja be a feladatsort :) azon kívül, hogy meg kell javítani a kifosztott épületet.
 
Fent