A szomszédságok összevonásának változása - kibeszélő téma

DeletedUser1494

Guest
Üdv!

Kihívás, kiegyensúlyozottság.
Ez most ebben a formájában, a JÁTÉKBAN olyan messze van mint Makó Jeruzsálemtől. Miért is írom le ismét ezeket?
Unokaöcsém elkezdte pár nappal ezelőtt Cirgardot (Bronzkorszak). A PVP meccset megnyerte fosztás nélkül :) .
Ma reggel mutatja az új szomszédokat és szétröhögtük rajta magunkat.
A TOP első szomszédnak 1 millió felett van a pontja, az utolsónak pedig 480 felett. Neki 1000 felett :) .
Na ”bumpsz stakli” ez aztán a ”kihívás, kiegyensúlyozottság”.
A kihívás, kiegyensúlyozottság addig volt, meg amíg a szomszédok is Bronzkorszakbeliek voltak.
Kíváncsi leszek, hogy hány nagy fogja megtámadni a héten, és ebből mennyi fog fosztani?
Már csak a buli kedvéért kíváncsi lennék rá, hogy mennyi esélye van 8db Bronzkori lándzsásnak 1db Progresszív korbeli mesterlövész ellen?
A virtuális borítékomban a virtuális papírra 0,0% -ot írtam.
De ha kell, visszatérünk rá. 1 kép erejéig :) .

Üdv szorgoska
 

DeletedUser

Guest
Jó igéret volt a 2 hetenkénti szomszédcsere. Itt semmi szomszédcsere nincs, max. kapunk 2 hetente kicsiket, hogy meglegyen a szomszédság. Jobb lenne ha lenne tényleges szomszédcsere, ha nem is kéthetente de legalább havonta :(
 

DeletedUser1494

Guest
Üdv macsari.jeti!

Öt lehet tisztelni, mert sohasem foszt !!!!
Írtam regeli dolgokat, hogy kiváncsi leszek, hogy hányan támadják meg az unokaöcsémet.
Eddig:
13 db támadás
3 db fosztás
A fosztogatók korai:
2 db Progresszív kor
1 db Ipari kor
A "zsákmányuk" arany volt csak 13+13+96
Gondolom nekik szükségük volt a "zsákmányra".
Ja és volt bent védelme a srácnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Olaly

Tag
Szerintem szükség van a kisebbekre is de korrektül kell velük bánni. Én ipar korban járok de négy PvP toronyban vagyok érdekelt virágzó középkortól ipari korig. Virágzó középkori ellenfelet nyilván nem egy lövész sereggel támadok, hanem rámegyek egy azonos korú támadó sereggel és megnézzük mi lesz, de győzelem esetén sem fosztom (csak azokat fosztom "vissza" akik velem megtették amikor épp nem volt megfelelő védelmem vele szemben), mert nem célom senki játékát tönkre tenni. Ő nyilván nem tud érdemben vissza támadni mert a védelmem a lehető legerőssebb a feletségemhez mérten, nem őt tekintem ellenfélnek hanem azokat akik azonos szinten vannak velem. Volt már arra is példa hogy egy kicsi azért kérte a bartságom hogy csapjam le a támadóját aki két korral fejlebbről fosztogatta, na ő lett az egyetlen akit személyes ok nélkül fosztottam egy ideig rendszeresen, de három levélváltás után megértette hogy mi a gondom vele, leállt és én is hagytam őt.:) Javalom a nagyobbaknak vállalják be kicsik pártfogását és ha módjukban áll segítsék ki ilyen esetekben, nagyon jó kapcsolatot lehet velük kiépíteni ami később azért nekünk is megérheti...
 

DeletedUser1494

Guest
Unokaöcsém úgy döntött, hogy Brisgard után törli magát Cirgardról is.
Nincs értelme, felesleges "küzdelem".
Maximum akkor megy másik világba ha lesz egy új.
Egy "D" betűs és akkor Mindenki 0-ról kezdi majd.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Ötzi

Aktív tag
Ez nemcsak stratégiai játék, hanem jellembeli is... Én biztosan megszervezném a szomszédokkal, hogy vegye ki mindenki a védősereget, mielőtt a fosztogató támad, támadás után pedig rakják vissza, hogy ne a fosztogató kapjon pontokat a pvp-ben! :) Egy közös ellenség ellen közös az összefogás is. A top10 közelében már nincs szükség semmire és az ilyen cselekedet csak rombolja a top10 nimbuszát. Az "élni és élni hagyni" elv szerintem is sokkal kifizetődőbb. És akkor a „kispontosok” is segítenek. Szimpátiából. Barátságból. És ne feledjük, egyszer ők is lesznek nagyok. :)
 

DeletedUser5432

Guest
Pár gondolat a témához.
Akik engem fosztottak, a 90%-kal meg tudtam egyezni. Motiválásért cserébe csak támadtak. És kereskedni is lehetett velük. A maradék 10 % meg elmehet a sunyiba. Volt aki azt válaszolta, minek fizessen azért amit ingyen is elvehet - volt benn védősereg, nem csak a pontokra utazott.
Én is fosztottam már mást, nálam sokkal kisebbet, de csak küldetés miatt, és utána meg is írtam neki, hogy küldi miatt volt és nem jövök többször és elnézést kértem tőle.
És igen, talán a reghez egy iq teszt is kellene.
 

Ötzi

Aktív tag
Megegyezni? Van, akivel lehet, van, akivel nem. Újabb össznépi játék terjed, a "védelmi pénz", miszerint úgy egyezik meg az emberrel, ha cserébe naponta forge ponttal támogatja a fosztogató nevezetesét. Sorolhatnék itt neveket (meg is érdemelnék a nyilvánosságot), de ők bizonyára tudják, hogy róluk van szó. Van, aki konkrétan meg is írja, hogy naponta 6 FP-t nyomj a nevezetesébe. Ez a mentalitás aztán olyan károkat okoz a tisztességesen pontokat gyűjtő támadók között, hogy kénytelen azzal szembesülni, miszerint minden szomszéd kiveszi a védelmi seregét és benn marad a 2 fogyatékos. Egy idióta (lehet, hogy ezt most itt csillagozzák) miatt.
Az egyik világban az a gondom, hogy naponta támadok a pontokért (és csak támadok, fosztogatás nélkül) és kiveszik a szomszédok a sereget a zsaroló miatt, a másik világban (szintén a zsaroló miatt) én magam veszem ki és vetetem ki a többiekkel. Itt is és ott is unfair a tisztességes, pontot gyűjtő támadók ellen. A forge pontos zsarolás lehet megengedett (a Support szerint az), de nem fair. Na ja, innentől kezdve lehet arról elmélkedni, hogy mi a fair-play...
 

DeletedUser23392

Guest
szuper ez a szomszédcsere. alig maradt pár szomszédom, összesen 33-an vagyunk, és akik maradtak: xereu37, eereu37, yereu37, rereu37, zereu37, tereu37, cereu37, vereu37
a supportnak nem tűnik fel, hogy ez egy ember lehet???????? Brisgaron
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
szuper ez a szomszédcsere. alig maradt pár szomszédom, összesen 33-an vagyunk, és akik maradtak: xereu37, eereu37, yereu37, rereu37, zereu37, tereu37, cereu37, vereu37
a supportnak nem tűnik fel, hogy ez egy ember lehet???????? Brisgaron

Legközelebb ha ilyet találsz kérlek nyiss jegyet a supporton.
 

DeletedUser

Guest
kezd unalmas lenni, hogy progresszív korú szomszédok fosztogatnak óránként. nem kell sok, hogy otthagyjam a játékot, és nem vagyok vele egyedül.
persze itt lehet ülni egész nap, hogy ne fosszanak ki, de ugye nem erre találták ki ezt a böngészős játékot?
 

DeletedUser23392

Guest
a másik fura dolog, hogy kaptam még pár szomszédot brisgardon a szomszédság végén vannak, akiknek nagyon kevés pontjuk van, egyiknek 41 pont, vaskorban van, és hosszú kardosokkal, meg muskétásokkal véd, a másiknak 5 pontja van, és vaskorban van. ez hogy lehet?????
igaz a ranglistán más pontot látni, a 41 pontosnak ott 38000 pontja van, na de vaskorban ennyi ponttal?
http://kepfeltoltes.hu/view/131022/szomsz_dok_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23475

Guest
Csak gratulálni tudok a játékkészítőknek!
Eddig szépen fejlődtem, haladtam a játékban, a kezdetektől fogva a szomszédaim között az első 10-ben voltam.
Egyszer csak azon kaptam magam, hogy a lista végére kerültem, szinte szó szerint. Az elől lévő jószágok pedig 10x több ponttal rendelkeznek.
Na eddig tartott a móka, természetesen párpercenként van egy látogatóm és viszi is amit tud, seregem a koromhoz tartozó szinten van, de esélyem sincs. Behódolni nem fogok nekik!
Ennek örömére háromszoros hipp-hipp-hurrá! Jó játékot így elcseszni! :(
 

DeletedUser6882

Guest
Ezt a játékét még nem szabad lett volna engedni, hogy kivegyék a bétából. Ez amit produkál még nagyon a béta elején van.
Én is akkor hagytam abba a játékot, amikor végre sikerült a szomszédok között a 2. helyre felküzdenem magam, majd egy hétfő reggel az 54. lettem.
Játsszon vele aki kitalálta. :mad:
 
Fent