A szomszédságok összevonásának változása - kibeszélő téma

DeletedUser23475

Guest
Én még megpróbálok kitartani, de a türelmem már nagyon fogy, valahogy jó lenne visszavágni, de nincs rá mód... :(
 

DeletedUser22800

Guest
Igazán nem értem a Progi korban azon kívül, hogy rengeteg időt elvesz a csatázás, mi haszna van akárkinek is a támadásokból. Persze abban az esetben, ha nem azt élvezi, hogy a nála sokkal kisebb városát kifosztja.
Heti szinten a küldetésektől kapot 4-5 ezer medált, nekem senki ne mondja azt, hogy a játék élvezetét az adja meg, ha egyenlőtlen küzdelem után még ki is foszthat valakit. Medált pedig sokkal többet kaphat heti szinten, ha jól épített a küldetésekre.
Amíg nem jönnek új kihívások én el is bontottam a legtöbb kaszárnyát, termelek helyette. Persze védelmem az van és lehet jönni nyugodtan támadni :)
Sem kihívást, sem élvezetet nem találok abban, hogy napi szinten üssem a szomszédságot. Reméljük a változás előbb utóbb kedvező irányba viszi az FOE-t :)
Szép napot, kellemes hétvégét mindenkinek!
 

DeletedUser11

Guest
Én eddig kb. 3-szor kaptam medált a küldetések jutalmáért, legtöbbször 5 anyagot kapok, ami hát eltörpül a több ezer meglévőm mellett. Nekem 6 tankgyáram, és 2 sorozóirodám van, e mellett 135%-os támadó/védőbónusz támadásnál, és még így sem tudok mindenkit áttörni. De mivel mindenem megvan, így nem fosztok ki senkit, bár úgy látom csak én gondolkozok így.
 

DeletedUser22800

Guest
Amíg nem épült ki a városom a küldetésekre és nem értem a fejlődésfa végére, addig én is csatáztam, de csak ott fosztottam, ahol nem volt egyáltalán védelem. Most a küldi 516 medált ad és napi szinten megcsinálok átlag 14 küldetést, mert az adakozós küldiket is elfogadom mindig és már csak az ismétlődő küldetések vannak. Jó eséllyel kapok medált napi szinten legalább 1x :)
 

DeletedUser23440

Guest
Lenne egy kérdésem:
Szomszádaim semmit nem fejlődnek,senkivel nem tudok kereskedni!
Mi lehet az oka? Cirgard világ.
Van két olyan szomszédom akinek ugyan úgy néz ki a városa,de két néven futnak!
 

DeletedUser23497

Guest
Sziasztok

Ez az összevonásosdi teljesen komoly?
Mert a mai az eléggé kiverte a biztit nálam...
Valaki tudna válaszolni arra, mi alapján sorsol a rendszer össze 7 db késői középkoros szomszédot 78 progresszív és modern korossal????
Nem csak a a harci kiegyenlítetlenségekre gondolok, kereskedni sem lehet így...
Előre is köszönöm a válaszokat!
 

DeletedUser23072

Guest
Ennél csak az a viccesebb, XY profiljában ott a figyelmeztetés, hogy ha támogatod a nevezeteseit akkor nem foszt ki.
Viszont YZ szomszéd profiljában meg az van, hogy ha támogatod XY nevezeteseit, akkor ő foszt ki.
Ilyenkor??
 

DeletedUser23345

Guest
Szeretnék gratulálni, ezt a játékot már csak azok tudják élvezni, akiknek egy furcsa szado-mazo hajlammal jól esik ha sokkal erősebben felszerelt ellenfelek nap mint nap kifosztják. Szeretném felhozni a példámat, múlt héten a szomszédcsere előtt még csak napi 4-5 nálam természetesen sokkal nagyobb pontszámú (én 200.000, a szomszédok 1millió felett) rabolt ki. Az új szomszédcsere sikeresen berakott, ismétlem 200.000 pontom van, 7 millió pontos ellenfelek mellé.
Nem tudom, de szeretném megtudni, hogy ennek a szomszédeloszlásnak mi az értelme, hogy nem lehet mindenkit azonos pontszámúak mellé beosztani, mert ha az, hogy felidegesítsem magam és abbahagyjam a f*szomba az egész szájbak*rt játékot akkor sikeresen halad a céljához. Nem várok erre megoldást mivel tudom hogy lehetetlent kérnék, hiszen leszarják mit írok ide. Szóval csak leírtam a véleményemet, nehogy valaki azt gondolja, hogy minden jól működik.
Köszönöm
 

DeletedUser5432

Guest
Most, hogy változtak a nevezetesek bónuszai, talán nem tudnak annyian fosztani mint eddig. Nálam is előfordult most, hogy két, milliós pontszám feletti visszalépett a csatától.
 

DeletedUser23561

Guest
Sziasztok

Ez az összevonásosdi teljesen komoly?
Mert a mai az eléggé kiverte a biztit nálam...
Valaki tudna válaszolni arra, mi alapján sorsol a rendszer össze 7 db késői középkoros szomszédot 78 progresszív és modern korossal????
Nem csak a a harci kiegyenlítetlenségekre gondolok, kereskedni sem lehet így...
Előre is köszönöm a válaszokat!

Én is így jártam az utolsó beosztásnál C szerveren. Korábban mindig az első 10-15 között voltam azonos korban lévő, vagy maximum 1-2 korral előttem járó szomszédok között, aztán hirtelen a 76-dik helyen találtam magam egy csomó progresszív és modern kori játékos között. (Én éppcsak beléptem a késő középkorba.)
Alkalmaztam az összes taktikát, amit itt a fórumban ilyen esetre javasolnak. Tettem be védelmet, nehogy büntetésből fosszanak, ha nem kapnak pontot. Nem hatotta meg őket. Vigyáztam a termelésemre, a nyersanyagomat, a termékeimet másodpercnyi pontossággal beszedtem. Erre jobb híján a házakat fosztogatták.
Nyamvadt 300 aranyat tudnak rabolni belőlük, biztos hogy nincs rá szükségük. A nevezetes is, amihez az épület esetleg térképrészletet adhat, rég fel van építve náluk. Akkor miért kell ez? Az indokuk: mert megtehetik.
Szerintem be kéne vezetni, hogy több mint 2 kor eltéréssel ne kerülhessenek játékosok egy szomszédságba. Vagy legalábbis, ha a támadó több, mint 2 korral előrébb jár, mint a védő, akkor ne tudjon fosztani. Úgysincs ott semmi, ami hasznos lenne nekik, nem éri kár őket ezzel.
Szerintem beteg lélekre vall, ha valaki számára haszontalan dolgokat fosztogat, csak azért mert megteheti és élvezetet talál abban, hogy tönkreteszi valaki játékát, akinek esélye sincs védekezni, vagy visszavágni.
 

DeletedUser2883

Guest
Egyszerűen kínosan nevetségessé vált a PvP csata. Hiába csökkentették a nevezetesek által adott támadó és védelmi bónuszokat, a támadók aránytalanul nagy előnyben vannak. Nemcsak a gyalázatosan rossz gépi védelmi taktika miatt.
Ráadásul nem egy nagy pontszámú játékos már a harci épületeket is visszabontotta. A meglévő bónuszokkal gyakorlatilag veszteség nélkül bárkit legyőznek. Természetersen GvG harcokban nem vesznek részt.
 

DeletedUser21141

Guest
Ebben ez lesz a kihívás. Nem olyan lesz, hogy gyarmatosítási korban járó embernek a szomszédok háromnegyede még vaskorban járnak, vagy korai középkor elején.

ezért a 423. meg kapja a TOP 1. a szomszédságába..... Tényleg nagyon jó dolog
 
Fent