0.13 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Hello! Azt szeretném kérdezni hogy játékos meghívásnál az igazi nevét irjam annak akit meg akarok hívni vagy a játékos nevét? Nálam gondolom a játékos nevemet kell?!
Előre is köszi!

A te nevedet. Egy automata üzenetbe helyettesíti be: Kedves XY, ZX meghívott téged a blabla..
 

DeletedUser

Guest
Csak nekem tűnt fel, hogy a verzió óta máshogy vannak a pontok?? Ha leszedek egy épületet, nem veszi le a pontjaimból, és valamikor csak úgy magától nő a pontom...
 

DeletedUser11

Guest
A pontokról hamarosan fogok csinálni egy súgót, ahol részletesen le lesznek írva!

A megértéseteket előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Guest
Annak örülnék, mert jó lenne tudni mit csináljak ha pontokat akarok :DD
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Az összes épület pontos leírása a pontokról megtalálható ITT!
 

DeletedUser7206

Guest
barátok funkciója

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a barátoknak egészen pontosan mi a funkciójuk? Bejelöltem egy másik szomszédságban játszó ismerősömet és továbbra sem tudom őt motiválni vagy az épületeit takarítani. Ha továbbra is csak levelezni tudunk, akkor mi értelme annak, hogy bejelölhetem barátként? Illetve a bejelölt szomszédoknál mi a helyzet? Egyelőre annyit látok, hogy nem mehetek még X óráig a városba, mert motiváltam őket az elmúlt 24ben. A szomszédlistán lesz olyan funkció, ami megakadályozza, hogy barátokra ne támadjak?
 

DeletedUser11

Guest
Az ilyen apróbb részletességek majd csak később lehetnek!

Ha nem tudsz motiválni, kérd a Support segítségét, minden játékon belüli hibára csak ott tudsz rendes választ kapni, mert ott megnézik a hibát!
 

DeletedUser

Guest
Elkerültem a szigetemről, vagy nem igazán tudni mi történt, de eddig minden PvP -t nyertem és természetesen az Én nevem volt minden toronyban feltüntetve tegnapig, ma kb. 20 új játékossal együtt vagyok a szigeten és nem Én nyertem ott ezeket a PvP -ket :O Most ez hiba, vagy direktbe ezt akarták, mert egyiknek se örülnék. Nyílván alkalmazkodtam termeléssel, katonailag, időre az eddigi szomszédaimhoz, ha most át kell szerveznem az egészet emiatt, kicsit pipa leszek.
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Ahogyan azt már leírták, vasárnapról hétfőre virradóra újrarendezik a szomszédságokat, és mindenki azonos súlycsoportba kerül! Ez sajnos azt is hozza magával, hogy más ellenfelek lesznek a harcmezőn is, és így lehet, hogy több pontot kell összegyűjtened a győzelemért!
 

DeletedUser

Guest
Elkerültem a szigetemről, vagy nem igazán tudni mi történt, de eddig minden PvP -t nyertem és természetesen az Én nevem volt minden toronyban feltüntetve tegnapig, ma kb. 20 új játékossal együtt vagyok a szigeten és nem Én nyertem ott ezeket a PvP -ket :O Most ez hiba, vagy direktbe ezt akarták, mert egyiknek se örülnék. Nyílván alkalmazkodtam termeléssel, katonailag, időre az eddigi szomszédaimhoz, ha most át kell szerveznem az egészet emiatt, kicsit pipa leszek.

A pvp viadalokért megkaptad a medálokat. Viszont azzal, hogy átrakott titeket a rendszer, így az ottani győztesek vannak feltüntetve.
Elméletben az aktív szomszédaid veled tartottak, csak kaptál egy rakat másikat is.
 

DeletedUser

Guest
Szia. Köszi a gyors választ, ez eléggé átgondolatlan lépés volt megint Tőlük, ezzel megvágták legalább 2 hétre a játékomat míg átszervezem mi újság és újra Pvp -t tudok nyerni. Azthiszem ennyit a játékról.
 

DeletedUser

Guest
Szia. Köszi a gyors választ, ez eléggé átgondolatlan lépés volt megint Tőlük, ezzel megvágták legalább 2 hétre a játékomat míg átszervezem mi újság és újra Pvp -t tudok nyerni. Azthiszem ennyit a játékról.

Nemigen értem mit kellene átszervezni? Amivel eddig győzni tudtál, azzal nagy valószínűséggel ezután is tudsz majd.
 

DeletedUser

Guest
Ezt elég rosszul látod. Eddig 2x annyi pontom volt, mint a 2. nak mert mióta játszok reggeltől esti rászántam az időt energiát. Most vannak előttem és közvetlen a nyakamba kaptam 8 embert, teljesen más katonai stratégiával. A PvP -t is úgy szerveztem, hogy egyszerre tudjam nyerni az összeset és minden korból volt katonám, most erre se lesz már alkalmam, mert nem lesz annyi helyem, hogy ezeket is verjem, meg legyen minden korból egységem .-)

Az elpazarol sok aranyról és egyébről nem is beszélve, valamint a tech fa fejlesztése se ebben a sorrendben történt volna!


összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Ha rászánod továbbra is az időt, akkor ezután is találni fogsz ellenfelet, hogy minden toronyban küzdhess. Nem mindenki tart fent top védősereget, ráaásul nem mindenkinek van ideje az összes toronyban harcolni.

Tény és való, hogy mostantól más ellen kell játszanod, nem csak nézni a pontok gyarapodását; de hol ezzel a gond?
 

DeletedUser8196

Guest
Ott a gond,hogy erősebbek érkeztek és nem tudja olyan könnyen lefarmolni őket,mint a gyengéket.
Én örülök a cserélgetéseknek nagyon,mert nálam sok volt az inaktív,most meg nem győzök farmolni ;)
 

DeletedUser7560

Guest
én is átkerültem, meg is lepődtem rendesen :D
voltunk a szigeten 20an most meg vagyunk 75en és abból csak 4ember jött velem :D
az biztos hogy a pvp tornyokban nagyobb lesz a harc :)
 

DeletedUser

Guest
Hát én nem annyira örülök neki..
Kb. 3 hete játszok, a 40. helyről indultam, és tegnap léptem a 2. helyre.. Reggelre mit látok? Új szomszédok, vissza a 6. helyre, úgy hogy az első játékossal 6 ezer pont a különbség. Most kezdhetek újra mászni felfele...
Egyébként, én is bajnok voltam a Pvp-ben és attól hogy nem az én nevem van kint, még megkaptam a 40 medált.

Ez érdekes, mert azt nem mondanám azonos súlycsoportnak ahol van 16 ezer pontos, és 400 pontos is :)

összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent