0.13 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Még egy érdekesség amit nem ír az infó: Mutatni fogja most már a többlet boldogságot is a nagyon boldog szint után. Nem kell többet számolgatni melyik mini dekoráció nem kell már.
 

DeletedUser

Guest
Végig olvastam mindent de akkor se vágom. :D Mi van az aranyművessel meg a kőfaragóval? miért cserélődnek le?
 

DeletedUser

Guest
Még egy érdekesség amit nem ír az infó: Mutatni fogja most már a többlet boldogságot is a nagyon boldog szint után. Nem kell többet számolgatni melyik mini dekoráció nem kell már.

Az remek újítás, mivel van aki (pl én is) állandóan "szint felett" tartja és néha tényleg sok időt elvesz mire kiszámolom mennyivel vagyok felette (tehát mi az amit "gond nélkül" építhetek és mikor kell "mindenképp" emelnem a boldogságot) :)

Végig olvastam mindent de akkor se vágom. :D Mi van az aranyművessel meg a kőfaragóval? miért cserélődnek le?

Így lesz megoldva, hogy minden korban 5 nyersanyag legyen, hiszen jelenleg aranyból, mészkőből és kőből is két korban lehet találni lelőhelyet (azoknak is segít akik eddig duplát találtak 1 féléből más korban(azoknak az igazán pecheseknek is segíthet kicsit akik egy korban csak ilyet találtak (ez már előfordult) és a másik korban is, így jelenleg 3 egyforma lelőhelyük van bár ez csupán variáció/kitaláció így nem biztos, hogy van ilyen játékos de jelen pillanatban ez is lehetséges)). Speciel örülök neki mivel a késő középkorban aranyat és mészkövet találtam amit a céhtagok már gyártanak így nem sok hasznát veszem a váltásig (persze a nyersanyagok átváltozása miatt valószínűleg elkezdem a gyártást előbb, mert úgy veszem mintha már az "új" lelőhelyeim lennének, viszont ezekkel a váltásig nem üzletelek).
 

DeletedUser

Guest
Azt mondjuk nem tudom, hogy fog ez a nyersanyag váltás bekövetkezni. Honnan fogja tudni a gép, hogy nem vaskori/kora középkori épületből készültek az anyagok? Nem lenne célszerű, ha minden kezdő kövét lecserélnék 3-4 korral későbbi egységre.
 

DeletedUser

Guest
Azt mondjuk nem tudom, hogy fog ez a nyersanyag váltás bekövetkezni. Honnan fogja tudni a gép, hogy nem vaskori/kora középkori épületből készültek az anyagok? Nem lenne célszerű, ha minden kezdő kövét lecserélnék 3-4 korral későbbi egységre.

Én speciel úgy értelmeztem a leírást,hogy nekem van a virágzóban kő lelőhelyem,a késeiben meg aranyam így a váltáskor ami a városházámban bent csücsül arany meg kő abból puskapor és gyógynövény lesz.Gondolom csak azoknak változnak át nyersanyagai akiknak az említett lelőhelyek lecserélődnek.
 

DeletedUser

Guest
Én speciel úgy értelmeztem a leírást,hogy nekem van a virágzóban kő lelőhelyem,a késeiben meg aranyam így a váltáskor ami a városházámban bent csücsül arany meg kő abból puskapor és gyógynövény lesz.Gondolom csak azoknak változnak át nyersanyagai akiknak az említett lelőhelyek lecserélődnek.

De mint mások mondták van olyan, hogy bronz/vas és VK/KK korban is ugyan azt kapod. Akkor a már megtermelt összes termék hirtelen az új lesz, mikor lehet hogy egy dekát nem termelt már az új lelőhelyből.
 

DeletedUser

Guest
De mint mások mondták van olyan, hogy bronz/vas és VK/KK korban is ugyan azt kapod. Akkor a már megtermelt összes termék hirtelen az új lesz, mikor lehet hogy egy dekát nem termelt már az új lelőhelyből.

Jah,én gondolkoztam is azon a két lelőhely miatt hogy a termelés mellett lepiacozok egy nagyobb mennyiséget hogy minél többet váltson át.
 

DeletedUser

Guest
Jah,én gondolkoztam is azon a két lelőhely miatt hogy a termelés mellett lepiacozok egy nagyobb mennyiséget hogy minél többet váltson át.

Személy szerint gyártok meszet és aranyat is. 200+ van belőlük, nem okozna gondot ha becserélődnek. De nem tartanám fair dolognak.
Aki az utolsó 2 korban van, így is kap 50et az elérhető nyersanyagból.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser36

Guest
A sokat emlegettet Raktár nem a hely miatt kel :Hanem a Laktanyák és épületek cserbere miatt:Mert sok laktanyát ki probál az ember és mindig a nyilasokhoz jut vissza:S ujra meg ujra fel kel épitenyi a nyilasok laktanyáját:Ezért hiányzik a raktár::):)
 

DeletedUser

Guest
A sokat emlegettet Raktár nem a hely miatt kel :Hanem a Laktanyák és épületek cserbere miatt:Mert sok laktanyát ki probál az ember és mindig a nyilasokhoz jut vissza:S ujra meg ujra fel kel épitenyi a nyilasok laktanyáját:Ezért hiányzik a raktár::):)

Gondolom az íjászokra célzol,nekem 4 laktanyám van belőle mióta kifejlesztettem és egyszer sem fordult meg a fejemben hogy egyet is elbontsak,nagyon jó egységek és még a kései végén is megtartom őket hiszen a 80 szomszédból még akkor is lesz jó pár akit az íjászokkal is simán verni lehet,akkor meg minek hordanék költséges,lassan újragyártható egységeket feleslegesen.Én előbb bontanék el termelő épületet mint íjászlaktanyát:cool:
 

DeletedUser

Guest
Gondolom az íjászokra célzol,nekem 4 laktanyám van belőle mióta kifejlesztettem és egyszer sem fordult meg a fejemben hogy egyet is elbontsak,nagyon jó egységek és még a kései végén is megtartom őket hiszen a 80 szomszédból még akkor is lesz jó pár akit az íjászokkal is simán verni lehet,akkor meg minek hordanék költséges,lassan újragyártható egységeket feleslegesen.Én előbb bontanék el termelő épületet mint íjászlaktanyát:cool:

Hehe ezzel én is így vagyok, pedig 5 íjász laktanyám van :cool: Persze ettől független örülni fogok a Raktár opciónak amint megérkezik :)
 

DeletedUser36

Guest
Igazatok van csak a kisértés hogy más katonák hogy harcolnak meg nézni ez a játék izgalma:):)
 

DeletedUser8196

Guest
Hehe ezzel én is így vagyok, pedig 5 íjász laktanyám van :cool: Persze ettől független örülni fogok a Raktár opciónak amint megérkezik :)

Én lebontottam 3 íjász-laktanyát de azzal a lendülettel meg is bántam.
Most építem újra:p...
A raktár a következő frissítéssel érkezik szerintem,hogy alaposan le legyen tesztelve mielőtt berakják...
 

DeletedUser

Guest
Én lebontottam 3 íjász-laktanyát de azzal a lendülettel meg is bántam.
Most építem újra:p...
A raktár a következő frissítéssel érkezik szerintem,hogy alaposan le legyen tesztelve mielőtt berakják...

A következő frissítésben (nem a mai) a gyarmatosítás kora érkezik. Nincs hír a raktárról eddig.
 

DeletedUser

Guest
Basszus de jól tudnak időzíteni :) Épp szüreteltem volna be a cuccokat, mikor kiírja hogy szolgáltatás behívása sikertelen, és később hogy a világ frissítés alatt áll :p Legalább addig várhattak volna, amíg beállítom az újat... :)
A gyarmatosítás korát pedig naggyon-naggyon várom :)
 

DeletedUser

Guest
A verzió leírás szerint:
" ha belépsz, bejelentkezve maradsz; a játékon belülről válthatsz egyszerűen világot "
Rájött már valaki hogyan kell?Nem találtam semmi ilyesmit,ugyanúgy ki kellett lépnem világot váltani.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent