0.13 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Jó lett a frissítés, lehet szerezni egy kis grátisz gyémántot. :) Majd feloldom a többemeletes házat 3 barát után, nem mintha kéne, csak hülyén néz ki hogy nincs feloldva...
 

DeletedUser3

Guest
A verzió leírás szerint:
" ha belépsz, bejelentkezve maradsz; a játékon belülről válthatsz egyszerűen világot "
Rájött már valaki hogyan kell?Nem találtam semmi ilyesmit,ugyanúgy ki kellett lépnem világot váltani.

Sajnos itt elég félreérthető volt a változások listája amit kaptunk. Igen, ki kell lépni, de ott egyszerűbb egy másik világba belépni mint eddig.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Szeretném tudni, hogy a "szükséges nyersanyag igény" táblázat mikor lesz javítva az új nyersanyagok alapján ?
 

DeletedUser

Guest
Ezen a térképen a ködös helyek lesznek majd a későbbi frissítésekben meghódítandók? Mármint gyarmatosítás koriak?

Erősen valószínű, bár gyarmatokat általában más kontinensen szoktak szerezni. Az se lenne hátrányos, ha bejönne a kontinensek közti 'utazás'.
 

DeletedUser

Guest
Erősen valószínű, bár gyarmatokat általában más kontinensen szoktak szerezni. Az se lenne hátrányos, ha bejönne a kontinensek közti 'utazás'.

A tömeg biztos értékelne egy 6 hónapos hajóutat első felderítésnek;)

off: a céhlistánál nem tervezik a visszszámlálót alulra mint a szomszédoknál?kicsit idegesítő hogy egyszerre végig kell menjek mindenkin ha utána nem akarok visszalátogatni időnként hogy ugyan kinél mikor jár le a 24 óra.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
A tömeg biztos értékelne egy 6 hónapos hajóutat első felderítésnek;)

off: a céhlistánál nem tervezik a visszszámlálót alulra mint a szomszédoknál?kicsit idegesítő hogy egyszerre végig kell menjek mindenkin ha utána nem akarok visszalátogatni időnként hogy ugyan kinél mikor jár le a 24 óra.

Legalább nem lenne hátrány, ha kevesebbet van valaki online… :D

Ennek én is örülnék.
 

DeletedUser

Guest
ez az új lelő helyek be rakása kész ki cseszés! volt egy mészkő lelő helyem és 250 mészkő a rakiba. erre kapok egy csillámpor lelőhelyet , de a 250 mészkő helyet van a rakiba 50 gyógynövény.
 

DeletedUser1300

Guest
ez az új lelő helyek be rakása kész ki cseszés! volt egy mészkő lelő helyem és 250 mészkő a rakiba. erre kapok egy csillámpor lelőhelyet , de a 250 mészkő helyet van a rakiba 50 gyógynövény.

ott kell, hogy legyen, nézd meg mégegyszer. ill az új lelőhelynek megfelelő nyersi.
 

DeletedUser

Guest
ott kell, hogy legyen, nézd meg mégegyszer. ill az új lelőhelynek megfelelő nyersi.

biztosíthatlak róla , hogy nincs ott:( 250 mészkő helyet van 50 gyógyim és slussz, de csillám por lelő helyet kaptam a mészkő helyet.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Szeretném tudni, hogy a "szükséges nyersanyag igény" táblázat mikor lesz javítva az új nyersanyagok alapján ?

Jó kérdés hiszen az Egységek rész sincs frissítve jó ideje :) De addig tessék nézd ezeket ha gondolod (letölthető táblázatot csak céhtagoknak adok ki(igaz én a Zsírkő szót használom a Csillámpor helyett mert rövidebb)):
Bronz-, Vaskorszak és Korai Középkor
Virágzó- és Késő Középkor
Összesen szükséges
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Csak nekem ír ki szerverhibát? Mert ha nem csak nekem tökéletesidőzités, mert csata közben voltam...
Minden frissités után ez lesz? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Csak nekem ír ki szerverhibát? Mert ha nem csak nekem tökéletesidőzités, mert csata közben voltam...
Minden frissités után ez lesz? :rolleyes:

Engem is kidobott dél körül és azt írta ki frissítés megy, de utána pár perccel be is tudtam lépni :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok :)))

Hát nekem jelenpillanatban ez a frissítés sikerült a legjobban. :) Nem esett szét az egész. Külön örülök a belépésnél, hogy meglehet választani, melyik világba akarok belépni. Vagy, hogy a mai frissítésnél épp háborúztam és visszalépésnél ott folytattam, ahol abbahagytam.
Szóval a sok rossz után ez jól sikerült. :)))
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok :)))

Hát nekem jelenpillanatban ez a frissítés sikerült a legjobban. :) Nem esett szét az egész. Külön örülök a belépésnél, hogy meglehet választani, melyik világba akarok belépni. Vagy, hogy a mai frissítésnél épp háborúztam és visszalépésnél ott folytattam, ahol abbahagytam.
Szóval a sok rossz után ez jól sikerült. :)))

Jaja meg úgy néz ki, hogy a laktanyák végre normálisan működnek :)
 

DeletedUser

Guest
Nekem az időtúllépés okoz gondot. A gépem lassú, de eddig nem volt gond. Most viszont a Céhem fórumát olvasva pár cikk után bejön a törölhetetlen üzenet, hogy ne hibernáljam a gépet. Ugyancsak ezt kapom, ha a céhtársaknál takarítok. A 6. céhtárs már sok neki. Eddig mentem sorba, és 10-11 után tartottam egy 6 perces szünetet, hogy utolérje magát. Most viszont kerek 16 perc amíg újra betölt! Nem lehetne, hogy a szinkronizálás csak akkor működjön, ha valóban kell?
 

DeletedUser

Guest
Nekem az időtúllépés okoz gondot. A gépem lassú, de eddig nem volt gond. Most viszont a Céhem fórumát olvasva pár cikk után bejön a törölhetetlen üzenet, hogy ne hibernáljam a gépet. Ugyancsak ezt kapom, ha a céhtársaknál takarítok. A 6. céhtárs már sok neki. Eddig mentem sorba, és 10-11 után tartottam egy 6 perces szünetet, hogy utolérje magát. Most viszont kerek 16 perc amíg újra betölt! Nem lehetne, hogy a szinkronizálás csak akkor működjön, ha valóban kell?

Pont ugyanezt akartam írni,a frissítés óta annyira szaggat a játék meg jön ez az időtúllépős baromság hogy egyszerűen élvezhetetlen,frissen indított géppel is vagy 10 perc mire végre annyira stabil hogy legalább begyüjteni tudjak,az animáció kikapcsolását kellett volna beletenni az időtúllépés helyett.
 

DeletedUser

Guest
Hello! Azt szeretném kérdezni hogy játékos meghívásnál az igazi nevét irjam annak akit meg akarok hívni vagy a játékos nevét? Nálam gondolom a játékos nevemet kell?!
Előre is köszi!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent