0.13 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Szeretek spoilerezni:cool:

A céhtagok motiválása után már látszik az idő.
 

DeletedUser

Guest
Hová tünt a tanácsadók elutasításásak a gombja?! Régebben mindent el lehetett utasítani, most meg semmit :-(
 

DeletedUser7560

Guest
a 2ből csak egyet tudsz elutasítani, aki a mondhatni mellékküldetéseket adja, akik folyton váltakoznak
aki a térképen a küldiket adja őt tudtommal nem lehet elutasítani, mert övé a főszál
 

DeletedUser

Guest
Köszi, ennyire nem figyeltem még meg. De nagyon dühitő. Most pl. épp a nyersiből van kevés, persze abból kellene sok, erre adjam oda pénzért. Mi ebben a logika?!
 

DeletedUser

Guest
el árulná nekem valaki , hogy mi értelme volt le cserélni a mészkövet a zsírkőre, mikor a techfán nem lett ki javítva? kései középkorban 1* kel csak mészkő, ami helyet a zsírkő lenne ha ki lett volna javítva:(
 

DeletedUser

Guest
el árulná nekem valaki , hogy mi értelme volt le cserélni a mészkövet a zsírkőre, mikor a techfán nem lett ki javítva? kései középkorban 1* kel csak mészkő, ami helyet a zsírkő lenne ha ki lett volna javítva:(

2 helyen kellett mészkő,abból az egyik már zsírkő,a másik meg marad mészkő mivel egy csomó másik régebbi anyag is kell a késeiben.
 

DeletedUser

Guest
azt tudja valaki, hogy amennyiben meghívtunk egy játékost a meghívó linkkel, és az már elérte a vaskort, akkor mennyi idő, amíg a játékos után járó 200 gyémántot jóváírják?
 

DeletedUser

Guest
AnHell, nekem unokatesóm csinálta meg így a 200gyémántot, mikor írta üzenetben, egy közösségi honlapon (nem tudom, engedélyezett-e a reklámozás..) akkor frissítettem a játékot és már rajta is volt a gyémánt. Szóval pár mp.
 

DeletedUser

Guest
:O hát nekem már napok is elteltek azóta, és még mindig semmi :S
 

DeletedUser

Guest
Nem feltétlenül ide tartozik,de aki jobban bele ásta már magát a játékba más fórumokon is vagy esetleg máshol,az nem találkozott azzal hogy miket terveznek behozni az új frissítésekkel a fejlesztők?A 0.14-es kapcsán jutott most eszembe hogy szívesen beleolvasnék ilyesmibe,így mielőtt elkezdenék ötleteket kreálni vagy morgolódni valami bugon meg tudnám nézni hogy a fejlesztők miket szándékoznak behozni a későbbi update-eknél,meg úgy egyáltalán hogy merre tart a játék fejlesztése.
 

DeletedUser

Guest
Nem feltétlenül ide tartozik,de aki jobban bele ásta már magát a játékba más fórumokon is vagy esetleg máshol,az nem találkozott azzal hogy miket terveznek behozni az új frissítésekkel a fejlesztők?A 0.14-es kapcsán jutott most eszembe hogy szívesen beleolvasnék ilyesmibe,így mielőtt elkezdenék ötleteket kreálni vagy morgolódni valami bugon meg tudnám nézni hogy a fejlesztők miket szándékoznak behozni a későbbi update-eknél,meg úgy egyáltalán hogy merre tart a játék fejlesztése.

Tervek szerint minden héten van/lesz verzió frissítés. Ezeket először az angol fórumon láthatod. A blogon csak álltalános információk vannak, ezt a körlevélben biztos megkaptad te is (a gyarmatosítás kora).
Ha közvetlenül szeretnél ötletelni a fejlesztőkkel, akkor irány az angol fórum (ajánlatos átolvasni előtte az alapokat, jóval keményebb fórum moderálás van ott).
Konkrét terveket természetesen soha nem fogsz találni, legalábbis hivatalosakat.
 

DeletedUser

Guest
A blog meg az angol fórum ismerős,de ott sem találtam érdemi infót a későbbi frissítésekről,marad a türelem.
 

DeletedUser

Guest
Gyerekek ez a csata dolog ebben a játékban szánalmas. Gyakorlatilag észre sem veszi valaki ha lenyomták. Ha kiírják neki csak abból tudja. A kifosztás utána még lehetne valami de az elveszett sereg ára nemhogy nem térül meg hanem egy kék ibolyát se lehet kapni érte. Persze koncepciója válogatja. Szerintem ha van csata opció akkor azzal nyerni és veszíteni lehessen. Ha meg ilyen, akkor ki kell írni, hogy Forge of Tamagochi.
 

DeletedUser

Guest
Gyerekek ez a csata dolog ebben a játékban szánalmas. Gyakorlatilag észre sem veszi valaki ha lenyomták. Ha kiírják neki csak abból tudja. A kifosztás utána még lehetne valami de az elveszett sereg ára nemhogy nem térül meg hanem egy kék ibolyát se lehet kapni érte. Persze koncepciója válogatja. Szerintem ha van csata opció akkor azzal nyerni és veszíteni lehessen. Ha meg ilyen, akkor ki kell írni, hogy Forge of Tamagochi.

Miért kéne észrevennie a jelentésen és az esetleges fosztáson kívül? A védelem így sem túl erős, bármit teszel be legyőzhető. Ha pl megölnék a védelmedet akkor a 10 perc múlva támadónak már 2 lándzsással kéne szembenéznie, ezt miért is jó neked? És még képezhetnéd újból az egységeidet és nem tudsz játszani,visszatámadni stb hacsak nem csupán laktanyákat raksz be (hiszen itt védőseregből is minimum 2-3-nak kéne lennie a támadósereg mellett, hogy vissza tudj rakni védelmet amint tudod(ha gyakran támadnak akkor így sem tudnád visszaképezni a védelmet időben)) de akkor meg amiatt nem tudsz játszani. A fosztogatás valóban nem éri meg így ezzel nem is foglalkozom (csak azt fosztom aki fosztott vagy akinél 2 lándzsást találok(mert ez utóbbi rontja a játékélményemet(kicsit bosszant hogy néha sok 240 pontból kell a toronyban haladnom, de megoldom(pl tervben van hogy felírom a neveket és ráküldök minden céhtagot a kontin és ennyi fosztást már megérez bárki))). Természetesen ez csupán saját vélemény és ebbe is bele lehet kötni mert ez meg inkább a védő szempontját nézi, nem pedig a támadóét. Sokan még laktanyát sem építenek, na ők tényleg tamagochiznak/sim cityznek és nem jó játékot választottak de ez az ő dolguk, persze ne csodálkozzanak ha valakik emiatt "rászállnak" és folyamatosan fosztják míg meg nem unja a játékot vagy el nem kezd játszani (bár ha valaki "farm" lett, azt nehezebb visszacsinálni mint megelőzni).
 

DeletedUser

Guest
Jól belelendültek az Inno-s srácok,most láttam a Discovery-n,reklámoztak a főoldalas videóval.
 

DeletedUser11

Guest
Nekem csak a barátaim mesélik el, hogy milyen reklámokat látnak, nekem egyszer sem sikerül elcsípnem egy Grepolis reklámot sem :/
 

DeletedUser7560

Guest
grepolis os reklámot már én is láttam jó párszor
a forge éd még nem láttam
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent