0.13 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ez jóféle frissítés lesz, legalábbis nekem tetszik :) Aminek nagyon örülök az ami a csata megszakításakor az azonnali full életerőt javítja (hiszen nem túl korrekt ha vesztésre áll valaki akkor visszavonul és akár kezdheti elölről ugyanazon egységekkel vagy vált más egységekre ellenfél függően), bár ehhez hozzátenném jó lenne ha szomszéd támadáskor ugyanúgy elindulna a 24 órás számláló akár visszavonul valaki akár nem, hogy ne lehessen hasonlóképp "trükközni vele" (van aki "benéz" felméri milyen sereg van benn, ráfrissít és váltás után visszatér(így ugyebár könnyebb nyerni mint ismeretlen sereg ellen viszont nem túl fair, tehát inkább bug(amit ugye nem szép dolog kihasználni))), persze lehet benne van csak nem vettem észre.
A másik az új lelőhelyek aminek örülök hiszen a késő középkorban természetesen mészkövet és aranyat találtam aminek eddig nem örültem hiszen más már gyártja, viszont a váltás után tudom használni ezeket is ill a céhben van még pár hasonló tag ahol ugyanígy jót tesz majd a váltás :)
Ezeket csak úgy kiemeltem mert volt hozzáfűznivalóm de ettől a többi változásnak és javításnak is örülök (de azokról majd használatba vétel után nyilatkozom) és mint írtam nagyon tetszik a frissítés, már alig várom :)
 

DeletedUser36

Guest
Á de raktár megint nincs ez nem igaz:.Megit eladás vevés feleslegesen csomó idő anyag pénz ezt direk csinálják:):)
 

DeletedUser

Guest
bár ehhez hozzátenném jó lenne ha szomszéd támadáskor ugyanúgy elindulna a 24 órás számláló akár visszavonul valaki akár nem, hogy ne lehessen hasonlóképp "trükközni vele" (van aki "benéz" felméri milyen sereg van benn, ráfrissít és váltás után visszatér(így ugyebár könnyebb nyerni mint ismeretlen sereg ellen viszont nem túl fair


A számláló nem indul el, de hiba üzenettel kilép a játék, ha megpróbálsz visszavonulás után visszatámadni egy szomszédot.

Persze jönnek új/régi bugok is.
A halott egységek visszatérnek a laktanyába ha 1nél több egységet lehet képezni. Igaz nem azonnal, csak az első képzés után.
A szomszéd lista meg megint nem a saját névre pozicionál, hanem az elsőre...
(mondjuk lehet, hogy mire ideér a patch, már javítják őket; meglátjuk)

ezt direk csinálják:):)

általában igen :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Á de raktár megint nincs ez nem igaz:.Megit eladás vevés feleslegesen csomó idő anyag pénz ezt direk csinálják:):)

Nah ja a Raktárnak én is örülnék de ezek szerint sajna később jön...

A számláló nem indul el, de hiba üzenettel kilép a játék, ha megpróbálsz visszavonulás után visszatámadni egy szomszédot.

Persze jönnek új/régi bugok is.
A halott egységek visszatérnek a laktanyába ha 1nél több egységet lehet képezni. Igaz nem azonnal, csak az első képzés után.
A szomszéd lista meg megint nem a saját névre pozicionál, hanem az elsőre...
(mondjuk lehet, hogy mire ideér a patch, már javítják őket; meglátjuk)

Ööö szerintem most elbeszéltünk egymás mellett mivel most szándékosan kipróbáltam és 3szor néztem be valakihez majd lépés helyett frissítettem az oldalt utána a felugró kisablaknál visszavonulás (én erről beszélek) és utána negyedszerre is bementem gond nélkül és harcoltam majd győztem. A csatamezőn visszavonulást (gondolom te pedig erről) is kipróbáltam most (hiszen amúgy nem szokásom) ott tényleg kitesz hibaüzenettel újabb próbálkozás esetén. Erre talán az a jó megoldás ha a Támadás gombra kattintva elindul a számláló és így lényegtelen, hogy utána valaki visszavonul vagy harcol de mégsem lehet "visszaélni" vele.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Ööö szerintem most elbeszéltünk egymás mellett mivel most szándékosan kipróbáltam és 3szor néztem be valakihez majd lépés helyett frissítettem az oldalt utána a felugró kisablaknál visszavonulás (én erről beszélek) és utána negyedszerre is bementem gond nélkül és harcoltam majd győztem. A csatamezőn visszavonulást (gondolom te pedig erről) is kipróbáltam most (hiszen amúgy nem szokásom) ott tényleg kitesz hibaüzenettel újabb próbálkozás esetén. Erre talán az a jó megoldás ha a Támadás gombra kattintva elindul a számláló és így lényegtelen, hogy utána valaki visszavonul vagy harcol de mégsem lehet "visszaélni" vele.

Előfordulhat, így még nem próbáltam.
Viszont angolon kipróbáltam és még mindig működik... Így viszont erős bug szaga van.
 

DeletedUser

Guest
Előfordulhat, így még nem próbáltam.
Viszont angolon kipróbáltam és még mindig működik... Így viszont erős bug szaga van.

Ezért szóltam róla mert szerintem is inkább bug és jó lenne ha javítanák és/vagy büntetés járna érte (bár nem tudom mennyire lehet ennek utánanézni)... Mindenesetre továbbra sem fogom használni hiszen erre is csupán véletlen jöttem rá a napokban és ha bugnak lesz titulálva és ezért a pár alkalomért bünti jár nekem is, nem fogok problémázni rajta, viszont a javításnak örülnék. Mert ugye ez jelentősen rontja az amúgy sem túl erős gépi védelem esélyeit, hiszen így meglepetés csapatot sem lehet berakni olyan ellen aki ezt "kihasználja".
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
a hadsereg menüben dupla kattintással kiválasztható minden azonos egység
Ugye ez minden lapon át fog működni? Ha van 45 rövid hatótávolságú egységem, akkor egy sima duplakattra minden parittyásom kijelölődik minden lapon?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Ez nincs a leírásban, de játékos támadás után már nem jelenik meg a fosztás ikon, ha az nem történt meg.
 

DeletedUser

Guest
Mármint a jelentések között, ha engem megtámadtak? Ugye? Ez jó lesz.
 

DeletedUser

Guest
Gondolom visszamenőleg nem kapják meg a gyémántot az emberek, akik már a vaskort elhagyták.
 

DeletedUser3920

Guest
Anyagokkal kapcsolatos kérdés: Szó szerint idézek a tájékoztatóból, "akinek vannak meglévő régi nyersanyagai, azok automatikusan lecserélődnek az új fajtákra".

Én nem igen szeretném, ha az össz mészkövemből vmi új cucc lenne. Ezt vki megmagyarázná, hogy milyen arányban vagy mi alapján cserélődik.
 

DeletedUser

Guest
Anyagokkal kapcsolatos kérdés: Szó szerint idézek a tájékoztatóból, "akinek vannak meglévő régi nyersanyagai, azok automatikusan lecserélődnek az új fajtákra".

Én nem igen szeretném, ha az össz mészkövemből vmi új cucc lenne. Ezt vki megmagyarázná, hogy milyen arányban vagy mi alapján cserélődik.

Rossz vagy nem teljes a fordítás, a régi lelőhelyek lesznek lecserélve VK és KK területeken.
 

DeletedUser

Guest
És ezek a cuccok felváltják a virágzó középkori és a késő középkori kutatásokban az aranyat, követ és a mészkövet?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent