0.10.1 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4419

Guest
Torony magasan vezettem a bronzkori toronyban. Ehhez képest most semmim nincs. 8.-án lesz a kiírás szerint vége, de az elmaradt pontokat most hogy szedjem össze? Eddig nem támadgattam a szomszédaim, a területszerző háborúk elegek voltak, de a mostani területekkel a bronzkori egységekkel már nem bírok. Ha bukom a területet, ami az elsőségért jár, nyűgös leszek.

Ha visszaolvasol,rájössz hogy sokan szenvedünk ugyanez miatt.És megleled a választ is.
 

DeletedUser4468

Guest
Ha visszaolvasol,rájössz hogy sokan szenvedünk ugyanez miatt.És megleled a választ is.

Visszaolvastam és nem vagyok megnyugodva. A torony előző bajnoka is eltűnt nincs kint a neve. Illetve globálisan kb 2000 hellyel visszább kerültem 1 délután alatt, ami furcsa.
 

DeletedUser

Guest
A tornyok és a bajnokok csak hétfőn fognak rendeződni.
A pontszámítás változott, így lehet a visszaesés.
 

DeletedUser4419

Guest
Visszaolvastam és nem vagyok megnyugodva. A torony előző bajnoka is eltűnt nincs kint a neve. Illetve globálisan kb 2000 hellyel visszább kerültem 1 délután alatt, ami furcsa.

Nekem DaN válaszolt most.A hévégén rendeződik a tornyok dolga,és a pontszámok nem vesztek el.Csak éppen most nem láthatóak.Türelmet kétek,senki nem bukik el semmi.
 

DeletedUser4248

Guest
Tudod, ilyenkor van az, hogy a support kör email-t küld normális esetben valami olyasmi tartalommal, hogy elnézést, az van hogy XY probléma áll fönn, csatázzatok nyugodtan, a pontodat ugyan nem látod, de azért mi jegyezzük, ne keseredj el. Jah, és várakozzál erre türelemmel, mert a bronzkori sereged kicsit kevés a légiósok ellen, úgyhogy pihenjél inkább addig is.

No, én a problémát nem ott látom, hogy nem sikerült valami jól a föltöltés, hanem ott, hogy hiányos a tájékoztatás. A userektől nem várható el, hogy 17 oldalnyi fórumanyagot elolvassanak, és akkor ez csak erre a topicra vonatkozik, mint ahogyan az sem, hogy az adminok magyarázkodjanak.

Ha valamit javasolnék, akkor ez ez, hosszú távon simán megéri a usereket korrekten tájékoztatni.

Jah, és még valami. Aki valaha is játszott már online bármivel, hamar megtapasztalta, hogy egy új feltöltés előtt semmi komoly cuccba nem érdemes belefogni. Az a kis tájékoztató fülecske már reggel inzultálhatta volna a játékosokat, hogy "várhatóan 2-4 között..."
 

DeletedUser4419

Guest
Tudod, ilyenkor van az, hogy a support kör email-t küld normális esetben valami olyasmi tartalommal, hogy elnézést, az van hogy XY probléma áll fönn, csatázzatok nyugodtan, a pontodat ugyan nem látod, de azért mi jegyezzük, ne keseredj el. Jah, és várakozzál erre türelemmel, mert a bronzkori sereged kicsit kevés a légiósok ellen, úgyhogy pihenjél inkább addig is.

No, én a problémát nem ott látom, hogy nem sikerült valami jól a föltöltés, hanem ott, hogy hiányos a tájékoztatás. A userektől nem várható el, hogy 17 oldalnyi fórumanyagot elolvassanak, és akkor ez csak erre a topicra vonatkozik, mint ahogyan az sem, hogy az adminok magyarázkodjanak.

Ha valamit javasolnék, akkor ez ez, hosszú távon simán megéri a usereket korrekten tájékoztatni.

Jah, és még valami. Aki valaha is játszott már online bármivel, hamar megtapasztalta, hogy egy új feltöltés előtt semmi komoly cuccba nem érdemes belefogni. Az a kis tájékoztató fülecske már reggel inzultálhatta volna a játékosokat, hogy "várhatóan 2-4 között..."

Persze tudom:)

Évekig Kh-ztam és Westeztem.Egyetértek hogy előbb kellett volna szólniuk,nem beszélve arról hogyha az angol szerón előjöttek már ezek a hibák akkor minek tolták fel ide a javítások előtt?

Mindazonáltal a bronzkori seregek elbánnak a légiósokkal,jómagam tapasztalom folyamatosan.
 

DeletedUser4248

Guest
Akkor az csak nálam volt 3x egymás után hogy kereken zérót sebeztem a kőhajítóval beléjük?
Ár-érték arányban nem érte meg a csata, amikor meg végre sikerült beszorítanom a mocsárba a jónépet, jött a feltöltés, el is szállt a siker, de ezen már csak röhögök.
 

DeletedUser4419

Guest
Nálam is előfordul,meg is lep,de ez nem megy futószalagon,99%ban az "elérhető" 1-3 sebzést megejted rajta vele.
 

DeletedUser4248

Guest
Voltaképp már csak arra várok, hogy egész konkrétan leírja valaki tuti biztos forrásból, hogy az elkövetkező 3-4 napban is érdemes csatázni, mert nem vész kárba semmi. Vagy valamit nem olvastam rendesen vissza, ez is megeshet.
 

DeletedUser4419

Guest
Fogalmam sincs kapnék-e a fejemre ha bemásolnám DaN levelét a supptól...Abban ezt konkrétan leírta ma nekem.De Kh-ról egyszer pont ezért zártak ki végleg...Nem kockáztatnék...
 

DeletedUser

Guest
Megéri. Személy szerint a csaták után nem írja ki a pontokat, de a tornyokban igen. Így gondolom a rendszer érzékeli és tárolja is az összeset.
Egyébként hétfőtől 79 másik aktív emberrel leszel egy kalapban, te döntsd el, hogy akarsz-e területet spórolni a következő hétre.
 

DeletedUser

Guest
Fekete macska vagyok, nem boszorkány. Nem tudom mi lesz vasárnap...
 

DeletedUser2087

Guest
PvPpontok

Hi!

A tartományi csata során több mint 2000 pont helyett, alig 200 pontot számolt el.
A pvp versenynél 7 csata helyett csak 3-t számolt el.
Az eredményt a toronyban sem írta ki.

Agyvérzést kapok. Már megint nem számolt semmit. Már rég az első helyen kéne lennem.:((


összevontam, és a válaszom Neked is ugyan az, kérlek várj vasárnap estig.

tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
Torony magasan vezettem a bronzkori toronyban. Ehhez képest most semmim nincs. 8.-án lesz a kiírás szerint vége, de az elmaradt pontokat most hogy szedjem össze? Eddig nem támadgattam a szomszédaim, a területszerző háborúk elegek voltak, de a mostani területekkel a bronzkori egységekkel már nem bírok. Ha bukom a területet, ami az elsőségért jár, nyűgös leszek.

várj vasárnap estig, ha nem történik semmi írj jegyet.
 

DeletedUser4248

Guest
Nálam nem működik az egymás közti kereskedés, belső hibára hivatkozik, ugyanakkor a gépes piaccal tudok kereskedni.
 

DeletedUser180

Guest
Köszönöm.Egyéb ötlet?Ugyanis hozzáértőként már megtettem első lépésben.Se gyémánt,se rang,se torony,se medál.Köpködés?Pont azt fejtegetjük hogy van akinek műxik van akinek nem.Neked igen.Grat.Ettől nekem se nem jobb a játék se nem eredményesebb.

:) Nem ******** akartalak, de hozzáértőként azt is tudod, gondolom, hogy mennyien nem hozzáértőek... Valóban szerencsésnek érzem magam (amióta itt kezdtem játszani, ez így van...:D). Egyetlen dologgal van problémám, az pedig a zene. Hiányzik, mert ritka jó zene van a játékban. Egy zűrcsatás játékban volt hasonlóan kellemes(női név), de azt meg csak horror áron lehetett játszani.

szerkesztettem

tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser585

Guest
Kb. 4-szer kértem aktiválási kódot, s még mindig nem jött semmi :( Próbálkozzak még?!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent