0.10.1 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4387

Guest
FIGYELEM !

A Régi játékosoknak is elérhető a 30 gyémánt !!!!

Ott van hogy aktiváló levél újraküldése, újraküldeted, beírod a kapott kódot és megkapod a 30 gyémántot.. nekem bevállt !
 

DeletedUser

Guest
Remélhetjük, hogy kapunk valami kompenzációt a nem működő épületekért?
 

DeletedUser4387

Guest
ezt hogy érted, hogy nem működő épület ?! olyan nem létezik...
 

DeletedUser295

Guest
Miért nem teszik vissza régi verziót? vagy azt már nem lehet visszatenni?
 

DeletedUser

Guest
Köszönjük szépen a frissítést nagyon tetszik és néhány új eddig hiányolt funkciót el is kezdtünk azonnal használni :)
 

DeletedUser

Guest
Valaki !!! Nem kaptam újabb levelet. Újraküldést se tudok kérni mert az "Aktiváló e-mail újraküldése" gomb is olyan sötét mint az éjszaka úgyhogy még csak rákattintani se tudok. Ha a régi kódot írom be (másolom be) akkor még csak fel se villan a másik...
Ötletek ?
 

DeletedUser4248

Guest
Nálam is ugyanez a helyzet, de én feladtam. Jut eszembe a csatás cucc az normális, hogy kapok pontokat rendesen egy-egy csata után, maradok ugyanúgy a lerangsorolt 70. helyen (ezt azóta se javították a szervíz szervizével), a következő előrelépéshez továbbra is 0 pont kell, újabb csata, ugyanúgy nulla pont kell az előrelépéshez. Ezt is kezdem feladni.
Valaki !!! Nem kaptam újabb levelet. Újraküldést se tudok kérni mert az "Aktiváló e-mail újraküldése" gomb is olyan sötét mint az éjszaka úgyhogy még csak rákattintani se tudok. Ha a régi kódot írom be (másolom be) akkor még csak fel se villan a másik...
Ötletek ?
 

DeletedUser4419

Guest
Hello:)

Kérdezném ma befejeződik a tornyok rendezése?Jelenleg a bronztornyom üres,20ezer ponttal vezettem a második előtt,se pont se medál,a frissítés óta lezajlott-szomszédtámadásból származó és szektorszerzés-csatáimat és pontokat sem mutatja.
 

DeletedUser

Guest
t_k_s_t_t_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Gondolom most el lehetnek halmozva egy csomó kérdéssel szóval hátha tud valaki itt segíteni...
Járt még valaki így ?
 

DeletedUser4419

Guest
Igen sejtem.A fura az,hogy mellettem ül a kanapén egy barátom akivel egy napon kezdtünk,szintén első volt a zárás előtt és már fel is használta a 10 medálját területszerzésre...Míg a másik barátom az asztali gépnél szintén nem kapta meg a medáljait az első helyen....Hármunk közül egynek működött az újraküldés és kapta a 30 gyémántot,kettőnknek nem...
 

quin

Tag
Szomorúan látom, h még mindig 2 gránit lelőhelyem van a kora középkori területeken :( Mivel a supporttól azt a választ kaptam, h hamarosan javítják, azt hittem a verzióváltásban ez is benne lesz, de sajnos nem :( Van vmi infó arról, h mikor kerül javításra? Elég jelentős a hátrányom azokkal szemben, akinek kétféle nyersanyaguk van...
 

DeletedUser2889

Guest
Szomorúan látom, h még mindig 2 gránit lelőhelyem van a kora középkori területeken :( Mivel a supporttól azt a választ kaptam, h hamarosan javítják, azt hittem a verzióváltásban ez is benne lesz, de sajnos nem :( Van vmi infó arról, h mikor kerül javításra? Elég jelentős a hátrányom azokkal szemben, akinek kétféle nyersanyaguk van...

Valószínű, hogy a következö frissítésbe lesz bent a javítás.
 

DeletedUser4419

Guest
gyorsítótár ürítés/ ki-belépésnek segítenie kell a dolgon

Megtörtént az elmúlt két órában vagy hatszor.Semmi.Jelzem a barátom bajnoksága éjfél előtt járt volna le,az enyém a frissítés után 18 perccel!!És az újra aktiválás sem müxik...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent