0.10.1 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser585

Guest
Hátt, így az egész egy kicsit rossz! Nem de! Béta ide, béta oda, akkor nem kell elindítani!
 

DeletedUser

Guest
Ha nem indítasz nyilvános béta verziót mégis hogy tudod meg hogy mik a hibák?

ATIE: absolute megértem s igazad van. Ezzel kicsit ellentmondásosan viszont azt is acceptálom, hogy sokakat zavar a hiba miatti tehetetlenségük. Többek közti oka (mindenféle személyeskedés nélkül) sokan használnak prémiumot s így úgy érzik teljesen fölöslegesen teszik ezt, mert veszteség éri őket.
Azok, akik pedig nem használnak még inkább érzik ezt, hiszen a prémiummal az elvesztett gazdasági termék (például) pótolható.
Egyébként alakul ez. Nekem is hiányzik a medálom vagy a vesztett termelés...de Rómát sem egy nap alatt építették.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Lehet csak én nem találom,de sehol nem látom leírva mikor lesznek megent szomszédok...
Bocs,annyit láttam,hogy hétfő reggelre,de hétfő reggel van.;)
Szomszéd pedig alig,de ők a céhemben.
 

DeletedUser180

Guest
Ami viszont érdekes lesz, hogy hajnalban megtörténik a rendezés ugye. De a tornyok most 8kor elindulnak... Hogyan is lesz akkor ez számolva a rendezés után??

Nekem nem müxik a torony! Egyik se mutatja a pillanatnyi "állást"! Ez így marad, vagy csak hiba?! Mert nem mindegy, mivel nincs semmilyen visszajelzés arról, hogy hogy is áll a júzer a többiekhez képest!!! Nem jó így!!! Még egy apróság: Az új frissítés óta a lakosság hol csökken, hol növexik, úgy, hogy épületet nem töröltem, nem építettem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
HÉTFŐ van!

Sziasztok!

Lehet csak én nem találom,de sehol nem látom leírva mikor lesznek megent szomszédok...
Bocs,annyit láttam,hogy hétfő reggelre,de hétfő reggel van.;)
Szomszéd pedig alig,de ők a céhemben.

Azt ígérték, 3.00-kor lesz az összevonás (durva : pontszám szerinti sorrend, vagy töredezettség mentesítés: komplett szomszédságok összerakása ) de nem lett semmi. Sőt a vasárnap este elindítandó pvp tornyok is állnak. :(

Vajon most várni kell vasárnap 20-ig, hogy elinduljanak, a szomszédság meg jövő héten hétfőn 3.00-kor változik?

Mert azt ugye nem írták, hog melyik vasárnap ill. hétfőn lesz meg :p
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

A kérdésem az lenne mi van a PVP tornyokkal? Egyik sem műxik. Így akkor teljesen felsleges legyilkolnom a szomszédot, mert mindegyik zárva van. Hogyan fog ez a továbbiakban működni? Vagy egyszer lehet csak részt venni benne, és kész?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Lehet csak én nem találom,de sehol nem látom leírva mikor lesznek megent szomszédok...
Bocs,annyit láttam,hogy hétfő reggelre,de hétfő reggel van.;)
Szomszéd pedig alig,de ők a céhemben.

Az összevonás nem történt meg a vártaknak megfelelően, de ez csak annyit jelent, hogy csúszik kicsit.

Sziasztok!

A kérdésem az lenne mi van a PVP tornyokkal? Egyik sem műxik. Így akkor teljesen felsleges legyilkolnom a szomszédot, mert mindegyik zárva van. Hogyan fog ez a továbbiakban működni? Vagy egyszer lehet csak részt venni benne, és kész?

A PvP tornyok sajnos nem indultak újra. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy csak egyszer lehet benne részt venni, mert annak nem lenne értelme. Egyszerűen homokszem került a gépeszetbe, amit az illetékesek mihamarabb javítani fognak.
 

DeletedUser

Guest
Az összevonás nem történt meg a vártaknak megfelelően, de ez csak annyit jelent, hogy csúszik kicsit.



A PvP tornyok sajnos nem indultak újra. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy csak egyszer lehet benne részt venni, mert annak nem lenne értelme. Egyszerűen homokszem került a gépeszetbe, amit az illetékesek mihamarabb javítani fognak.

Lehet én látom rosszúl,de akkor kövezzetek meg!
A játékban időnként kapok üzenetet,lehet az ilyen kevésbé fontos dolgokat is el lehetne lőni ,nem csak a promóciókat.A fórum elég nagy,nehéz rajta megtalálni amit keresünk....
 

DeletedUser

Guest
hát...látom még vannak apróbb hibák...pici homokszemek a gépezetben...medálok pótlása nem történt meg...pontszámítás semmi...mikor lesz ebből valami?...majd később benézek, mert ez így egyre idegesítőbb.
Köszike
 

DeletedUser4419

Guest
Hella...Tegnap délután óta két szomszédtámadáson kívül az összes szektorcsatám besült belső hiba miatt.Mindannyiszor az utolsó lépések előtt fagy le,jön a hiba üzenet és amikor betölt újra,akkor sértetlen a seregem,viszont ott áll az ellenség MÁR MEGÖLT TAGJA is...Ötlet?
 

DeletedUser

Guest
Amikor folytatod a csatát, akkor valójában csak a megmaradt egységek vannak jelen. Csak a grafikus motorba belesült az összes egység ott ahol meghalt. Lépni nem fognak. Tehát ha tudod, hogy melyik egység maradt még életben, akkor ki tudod őket lőni.
 

DeletedUser4419

Guest
Amikor folytatod a csatát, akkor valójában csak a megmaradt egységek vannak jelen. Csak a grafikus motorba belesült az összes egység ott ahol meghalt. Lépni nem fognak. Tehát ha tudod, hogy melyik egység maradt még életben, akkor ki tudod őket lőni.

Épp arra gondoltam hogy alkoholos filccel bejelölöm a monitoron ki hol halt meg.....
 

DeletedUser

Guest
Angolon elkezdődött a buli :D

szerk: +40 szomszéd és a tornyok is mennek. Úgy tűnik dél volt az indulás ieje.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Itt lassan kész sivatag van már a gépezetben:)Az új verzió előtt sokkal flottabb volt a játék. Ami engem bosszant, hogy örökké változik az embereim száma..így tul.képp sohasem tudom mennyi is a szabad emberem, mert hol 111-et ad hozzá..persze egy következő kattintásnál el is veszi, aztán meg 44-et..ezzel detto ugyanez a helyzet. Ezek a számok ráadásul változnak is. A másik ilyen tényező a sajnáljuk hiba történt, és ez általában mindig csata közben realizálódik. Jó párszor neki kell futni egy győztes csatának -már ha az lesz-,és nem unom meg az örökös totyorgást újra- és újra az elejéről. Amúgy jó kis játék lenne, szép a grafikája is..de hát van még mit javítani. A verzió frissítésnél azt gondoltam flottabb lesz majd minden..hát ez itt most nem nagyon sikerült.
 

DeletedUser3920

Guest
Ezt én is megerősítem! (mármint az angol szervert)

Akkor ez azt jelenti, hogy nálunk még kb. 2nap? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3920

Guest
Ja, és a nagy "csend" alatt vívott csaták nincsenek meg. Ergo (csikidámcsikidám), nulláról indulnak a tornyok. BÍBÍÍÍ ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent