0.10.1 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ja, és a nagy "csend" alatt vívott csaták nincsenek meg. Ergo (csikidámcsikidám), nulláról indulnak a tornyok. BÍBÍÍÍ ;)

Ne harcolj:)Ergo nem fogy a nyersid, nem kell a bakákra várni, hogy fullon legyenek, mindenki happy..és a szomszédaid sem állnak véres bosszút rajtad:)...már ha vannak egyáltalán:))
 

DeletedUser3920

Guest
Nem harcolok, nem nő a nyersim!!! :) Szomszédoktól pedig nem félek, féljenek ők tőlem! :)


DE, ha olyan leosztást kapok mint az angol szerveren, hát az már izgisebb lesz. Az angolon tök jó volt minden, eddig! Kaptam kb. 10-15 full prémes okostojást. :) Yes!!! This is a good day!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nem harcolok, nem nő a nyersim!!! :) Szomszédoktól pedig nem félek, féljenek ők tőlem! :)


DE, ha olyan leosztást kapok mint az angol szerveren, hát az már izgisebb lesz. Az angolon tök jó volt minden, eddig! Kaptam kb. 10-15 full prémes okostojást. :) Yes!!! This is a good day!

Jó lenne nekünk is valami, mert itt dög unalom van már:)Kívülről tudom kinek mi van a védelmében. Uncsi..
 

DeletedUser585

Guest
Ebben teljesen igazad van, de az ismert hibák is nehezen küszöbölődnek ki!

Bocs, válaszom ATIE-nek szól
 

DeletedUser

Guest
Megjöttek a népek, 74en lettünk. Tornyok működnek.
A 40%os rendezés erős túlzás volt, 10k-tól 300ig terjdnek pontok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser585

Guest
15:57 a rendszer kidobott és többszöri próbálkozásra sem enged be. Na, majd holnap.
 

DeletedUser180

Guest
Annyira vártam..., megkaptam... és most akkor sem írok ide olyat, amit Tito kicsillagozhatna és büntizhetne. A csaták lépésenként 10mp. Ennyi idő kell a szerónak, hogy végrehajtsa az utasítást. Nem akartam szabotálni, ezért háromszor is megvívhattam a csatát, majd inkább szabotáltam, így kiengedett...a kontinens térképre.:( Csak az csatázon, akinek van egy kis ideje végigharcolni.:D
 

DeletedUser

Guest
Nagyon szenved a xver, no meg én is. A frissítés óta nagyon lassú a drágám.
 

DeletedUser

Guest
Nem akarok trollkodni de kicsit jobb volt 15 szomszéddal,akkor se tudtam sok mindent csinálni de legalább a készletek begyüjtését nem kellett 3x megismételni minden alkalommal.most van 78 szomszéd és a bőség zavarával kéne küszködnöm hogy kit támadjak meg először,de átlag minden második loading karika kidob,függetlenül attól hogy mit csinálok.
Remélem, ez csak kezdeti nehézség talán attól hogy mindenki végig csekkolja a fél szomszédságot,de ha ez így marad annak káosz lesz a vége.
Én egy 30-40 es állandó szomszédsággal is kiegyeznék vagy amennyivel még stabilan tud futni a játék
 

DeletedUser4764

Guest
Annyira vártam..., megkaptam... és most akkor sem írok ide olyat, amit Tito kicsillagozhatna és büntizhetne. A csaták lépésenként 10mp. Ennyi idő kell a szerónak, hogy végrehajtsa az utasítást. Nem akartam szabotálni, ezért háromszor is megvívhattam a csatát, majd inkább szabotáltam, így kiengedett...a kontinens térképre.:( Csak az csatázon, akinek van egy kis ideje végigharcolni.:D

Nem csak ez a probléma. A 10 mp-t még kivárom, 90% esélyem van, hogy így nyugisan lenyomok egy inaktívot, aztán kidob.... Viszont komoly ellenfelek ellen ne menjetek. Várhatóan csak gyalogsági összetételű véderő ellen mentem, 1 feltartó gyaloggal és 7 távolsági egységgel. Két kör amíg megközelítenek, addig leesett kettő és még egy sebesült, és az íjászaim lépnek. 80% a győzelem, csak a veszteség kérdéses. Erre megunja a szeró, kidob, újratölt. Betöltésnél figyelmeztetés, kurrens csata. OK, belépek, mit látok? Az ÖSSZES ellenfél él, sértetlen és ott áll, ameddig eljutott vagy ahol meghalt.... Egyetlen variáció, visszavonulás, nuku zsákmány, nulla pont, a 24 óra természetesen ketyeg.....Elkeserítő......
 

DeletedUser

Guest
Eddig türelmes voltam, de most már kezdek én is kicsit ideges lenni. :/ Szóval mi van ezekkel a tornyokkal? A frissítés előtt a bronz és a vas toronyban is 2. voltam. Frissítés után nem mutatott a csaták végén, rangot, vezetéspontot stb. A vas toronyban mutatta az embereket (4-en voltunk), de a pontszámok mintha ott se változtak volna, hiába csatáztam. A bronz toronyban meg semmit se mutatott.
Tehát türelemmel vártam mert olvastam itt, hogy vasárnap este, éjjelre rendeződni fog minden szépen. Mostanáig annyi a változás, hogy a tornyok talán mennek. Újraindult a bajnokság és van 1-1 ember minden a kettőben (csatázni azóta nem tudtam...), viszont medált egy darabot se kaptam azóta se.
Ez még mindig normális és nem kell aggódnom nem veszett el semmi eredményem vagy ne is reménykedjek erre már keresztet vethetek?
 

DeletedUser4419

Guest
Én még ott tartok hogy reggel óta "elveszett" 300 pontom...Az összpontszámoknál.Egyik pillanatról a másikra.Azóta mosolygok rajta hogy 20-30 percenként eggyel nő a pontjaim száma mindezt úgy hogy napok óta nem bontottam csak építettem...Ilyen ütemben 3 hét alatt vissza is kapom az elveszett 300 pontot...:D
 

DeletedUser2889

Guest
Nem csak ez a probléma. A 10 mp-t még kivárom, 90% esélyem van, hogy így nyugisan lenyomok egy inaktívot, aztán kidob.... Viszont komoly ellenfelek ellen ne menjetek. Várhatóan csak gyalogsági összetételű véderő ellen mentem, 1 feltartó gyaloggal és 7 távolsági egységgel. Két kör amíg megközelítenek, addig leesett kettő és még egy sebesült, és az íjászaim lépnek. 80% a győzelem, csak a veszteség kérdéses. Erre megunja a szeró, kidob, újratölt. Betöltésnél figyelmeztetés, kurrens csata. OK, belépek, mit látok? Az ÖSSZES ellenfél él, sértetlen és ott áll, ameddig eljutott vagy ahol meghalt.... Egyetlen variáció, visszavonulás, nuku zsákmány, nulla pont, a 24 óra természetesen ketyeg.....Elkeserítő......

Nem.Amelyik egység halott volt az halott is maradt, csak aa szeró mutatja úgy, mintha élne.Lépni nem lehet azokkal az egységekkel.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Megvártam nem csak a vasárnapot de a hétfőt is... lett 80 újabb ellenfelem és hiába én vezetem a sort és hiába harcoltam közben is, mert semmilyen információt nem kaptam... a pvp listámon rajta sem vagyok pedig messze megelőztem mindenkit... egy árva medálom sincs egy heti kemény munka után!!!
És nem csak én jártam így. A hozzászólások alapján rengeteg játékos társam ugyan erre a sorsra jutott!!!

Drága mocskos, lehúzós, amatőr Problems of Empires... egy hétig játszottam itt... belefektettem a játék kipróbálásába több mint egy hetet... eközben szinte folyamatosan ment a gép és folyamatosan szedtem be az aranyat, az alapanyagot és a forge pontokat és minden nap, időt és energiát nem sajnálva megküzdöttem minden nap a 80 ember okozta nehézségekkel... amíg másoknak néhány ezer pvp pontja volt addig én negyvenezer felé közeledtem...
És most nincs semmim... elvettettek tőlem mindent és elvettetek több mint egy hetet az életemből... játszon ilyet veletek a halál... hogy elvesztek egy ember életéből ennyi időt!!!
Nem elég hogy a játék a többi játékhoz mérten is nevetségesen drága, még ráadásul nem is nyújt semmit... nem ad semmit... csak elvesz... ezért nem költünk a játékok kipróbálásakor pénzt egy játékra, mert akkor most 50000-100000 Ft-om bánta volna az egy hetet, amit pedig inkább költök olyan játékokra amelyek szolgáltatnak is!!!

ÓVA INTEK MINDENKIT, HOGY EZZEL A JÁTÉKKAL JÁTSZON ÉS FELESLEGESEN TÖLTSE AZ IDEJÉT!!!

Főleg figyeljetek arra, hogy ne költsetek rá pénzt!!! Rengeteg a hiba a játékban és semmi jóvátételre nem számíthattok ha eltünik egy heti munkátok csak úgy minden előzetes értesítés, indok és magyarázat nélkül!!! Lebontom a városom és abban reménykedek, hogy miután szóltam minél több embernek erről a felháborító lopásról, a lehető leghamarabb elfelejtem ezt a játékot!!!


Remélem legalább néhány embert meg tudok menteni ezzel a hozzászólással mielőtt törlik!

Nagyon vigyázzatok, én nem ajánlom senkinek, hogy ezzel a játékkal játszon, sehol máshol nem történt még ilyen és főleg nem jóvátétel nélkül!!! Ha nagyon tetszik valakinek akkor is csak úgy ajánlom, hogy pénzt költsön a játékra, hogy ne számítson arra, hogy előnyre tesz ezzel szert... hiába fejlesztesz, hiába harcolsz... bármikor eltünhetsz a pvp listáról és a medálok amiért harcoltál soha nem lesznek a tiéd akkor sem ha erre temérdek pénzt szánsz...

Úgy induljatok neki minden hétnek, hogy lehet azon a héten újra megtörténik az ami most is sokunkkal, mert ha egyszer ezt így megengedték maguknak akkor legközelebb is megtörténhet bármikor ugyan ez!!! Bármikor elveszthet minden idő és energia amit egy hét alatt ebbe a játékba fektettek bele. Nagyon jól gondoljátok meg tehát!

Minden jót kívánok a játékostársaimnak és további jó játékot, de nem ezzel a játékkal amelyikkel teljesen felesleges tölteni az időt!

Jók legyetek!

Üdv: Egyenes
 

DeletedUser3243

Guest
Nekem eleve furcsa, hogy valaki pénzt költ egy olyan játékra ami béta verzióként üzemel. (a másik, hogy bétaként pénzt kérnek).
Másik, ha egyik napról a másikra megszünne a játék akkor sem rohannék a fejjel a falnak, mivel én azért játszom vele, hogy szórakoztasson, nem azért, hogy első legyek, vagy valakinek valamit bizonyitsak.
Ha kihagyok egy hetet és mások megelőznek, akkor megelőztek, nem csinálok belőle problémát. Benne van a nevében az egy játék, mindenki addig játsza míg leköti és élvezi.
Remélem a szolgáltató igyekszik megtartani a játékosait, hiszen neki ez a célja, ebből él :)
 

DeletedUser

Guest
Nekem eleve furcsa, hogy valaki pénzt költ egy olyan játékra ami béta verzióként üzemel. (a másik, hogy bétaként pénzt kérnek).
Másik, ha egyik napról a másikra megszünne a játék akkor sem rohannék a fejjel a falnak, mivel én azért játszom vele, hogy szórakoztasson, nem azért, hogy első legyek, vagy valakinek valamit bizonyitsak.
Ha kihagyok egy hetet és mások megelőznek, akkor megelőztek, nem csinálok belőle problémát. Benne van a nevében az egy játék, mindenki addig játsza míg leköti és élvezi.
Remélem a szolgáltató igyekszik megtartani a játékosait, hiszen neki ez a célja, ebből él :)

Teljesen egyetértek :)

Egyenes-nek: ha ennyire komolyan veszel egy játékot és/vagy azt hiszed mindent meg lehet oldani gyorsan "erőből/ész nélkül", hogy megmutasd ezzel legyőzől olyanokat akik kevesebb energiát fektetnek bele mert ők a játék részét élvezik akkor még nagyon sokszor fogsz csalódni és a stratégia sem pont neked való mert ez nem mindenáron a rohanásról szól (a "Fejjel a falnak" nem egy jó taktika...) Belefektettél egy heti munkát? Na és? A te időd, úgy osztod be ahogy neked tetszik de ha feleslegesnek érzed a további időbefektetést akkor tényleg hagyd abba hiszen úgy már tényleg nem játék vagy fektess bele annyit amennyit nem sajnálsz és folytasd. Én inkább elérem ugyanazt a szintet egy hónappal később (bár fogalmam sincs hol tartasz) és tuti nem fogok idegbajt kapni akkor sem ha esetleg eközben megszűnik a játék (persze ennek nagyon nem örülnék mert nekem tetszik sok más játékossal együtt), bár néha engem is felbosszant pár percre fél órára néhány hiba amik mindig a legrosszabbkor jönnek elő (de ugyebár egy hiba sosem jöhet jókor :D) de mivel ez béta és az is lesz egy ideig türelmesen megvárom a javításokat/frissítéseket/újabb javításokat stb mert ez így működik hosszú ideig, de közben játszom mert azért vagyok itt :)
 

DeletedUser

Guest
Nem.Amelyik egység halott volt az halott is maradt, csak aa szeró mutatja úgy, mintha élne.Lépni nem lehet azokkal az egységekkel.

Így van mondjuk az a másik "vicces" probléma amikor a halott egységet látod és tudod, hogy halott (így nem támadod) viszont "mögötte" ott egy "élő" és a következő körben kilép és öli az egységedet :D Tény ez már csak azért vicces számomra mert így is megnyertem mind a 3 csatát amit vívtam (igaz az ilyenek miatt nagyobb veszteséggel mint ami amúgy lett volna), de harc közben (és az ilyenkor elmaradhatatlan frissítések miatt) valóban enyhén mérges voltam, de mivel ez csak játék így hamar lenyugszom és játszom tovább :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok.

Jó néhány dolgot félreértettetek. :) Egyrészt engem ennél a játéknál nem érdekelt, hogy béta vagy alfa, de az sem érdekelne ha omega. Pénzt azért költök ilyen játékra mert a vállalkozásaim miatt hol van egy csomó felesleges időm, hol pedig napokig, hetekig nincs. A kieső időben, hogy ne maradjak le túlságosan a játékostársaimtól pénzzel szoktam kiváltani az időt amit munkával töltök és így jut elég pénz a kiváltásra.
Természetesen én sem halok bele ha egy játéknak vége... sem abba ha időleges leállás van... egyrészt azért mert ezek a leállások mindenkit érintenek... másrészt pedig alapból sem. Most egyszerűen csak az igazságtalanság és a tehetetlenség dühített fel ami ellen tenni próbálok.
Természetesen azért játszok én is, hogy jól szórakozzak... de mindenki más... van aki szereti a pvp-t van aki csak fejlődik a saját ütemében... van aki szeret legalább az élmezőnybe maradni nagyjából... van akit meg nem zavar, hogy ő még az első korban jár és a másik 80 játékos már a harmadik vagy a negyedik korból farmolja minden nap és egyáltalán nem halad a termelése, mert minden egyes épületére jut egy ilyen farmoló... :)... van aki céltalanul játszik csak úgy, mert milyen szépek az épületek... feljön naponta egyszer-kétszer... nem érdekli, hogy az elindított termelését kifarmolják... van aki meg szeretne valamit elérni is... nem szereti ha csak másoknak a farmja...
Próbáljatok meg megérteni. Már vagy 20 éve játszok stratégiai játékokkal... és jó néhány éve online böngészős játékokkal... kikapcsolodás képen, de nem céltalanul néha felkukkantva, hanem célokat keresve melyek saját magam által kitűzött célok és amelyeket szeretnék is elérni. Nem. Nem halok bele ha vége egy játéknak, vagy leállás van... DE elkezdtem kipróbálni egy játékot ami nagyon tetszett, mert szeretem az ilyen jellegű stratégiákat... első nap még csak nézegettem, olvasgattam... második nap leesett, hogy mit jelent a pvp torony és hogy a sorrend a 80 játékos között hogyan épül fel... Volt néhány aktív ember, nekem pedig most volt időm... Gondoltam ha most fektettek ebbe a játékba egy kis időt, akkor legalább egyszer bajnok leszek, meglátom, hogy milyen is ez. Élek a medálok adta lehetőséggel. Legalább egyszer. Valamint közben elhúzok a többiektől és utána már játszhatok sokkal lazábban... Folyamatosan ment a gép, folyamatosan beszedtem a pénzt, az alapanyagokat, a forge pontokat és igyekeztem mindent a leghatékonyabban felhasználni. A befektetett idő és energia amit erre áldoztam, meghozta a gyümölcsét minden tekintetben... Pont most első alkalommal első héten beleadtam nem 100%-ot, hanem 1000%-ot... és akkor 2 nappal azelőtt, hogy learathattam volna ennek a nagyon kemény hajtásnak a gyümölcsét... egyszerűen elveszik tőlem. Nincs figyelmeztetés, nincs indoklás, nem kért érte senki elnézést, nem kárpótol senki az elveszett időért amelynek a feláldozása is teljességgel értelmetlen volt... ti tényleg ilyen lazán vennétek és nem érdekelne benneteket?
Vállaljatok munkát az álmaitokért... ne 8 órást, hanem 14-16 órást... csináljátok egy hétig... aztán lazán vonjátok meg a vállatokat amikor a főnök egyszerűen bejelenti, hogy nincs fizetés és a cél amelyet kitűztettek magatok elé újra a nullán áll. Egy hétig feleslegesen dolgoztatok... valaki másnak biztos jó volt ez, de még az is lehet, hogy neki sem... csak egyszerűen füstbe száll egy heti kemény munkátok. Valóban nem érdekelne benneteket? Nincs figyelmeztetés, nincs indoklás, nincs bocsánatkérés, nincs kárpótlás. Nem hiszem, hogy aki ezt így átéli az csak megvonja a vállát és neki fut újra és újra úgy, ugyan azon a munkahelyen, hogy hátha a főnök már jövő héten kifizeti...
Nem akarok én mindig első lenni, nem vágyok én a global csúcsra... nem is vállalnám az ezzel járó áldozatokat... csak most szerettem volna első lenni... ugyan így bizonyítanom sincs mit senkinek. Ha valaki megelőz az sem probléma. Ügyesebb, okosabb volt. De itt nem erről volt szó, hanem arról, hogy egyszerűen törölték a listát figyelmeztetés, indoklás és kárpótlás nélkül. Ilyet még soha egy játéknál sem tapasztaltam.

Vadkörte.
Nem veszem ennyire komolyan, csak fáj az az értelmetlen és súlyos áldozat amit a semmiért hoztam. És hogy itt egy jó játék és nincs értelme vele játszani, mert ha most ezt így megjátszották, akkor senki nem tudja nekem garantálni, hogy jövő héten nem ugyan ez lesz.
És ha csak építgetni akarok akkor veszek egy sima game-t... ott a cuccok sem romlanak meg. Nem vagy folyamatos játékra kényszerítve.
És nem értem miről beszélsz. Stratégiai játékot megnyerni gyorsan, erőből, ész nélkül??? :) Én mindig is azt szerettem, ha a jól átgondold, okos taktika győz a gyors, többszörös túlerőben lévő, de butább, felkészületlenebb ellenfelekkel szemben. A stratégiai játékokban az átgondolt, okos taktika számít... kiszámoltam mindent, hogy mit mikor és hogyan kell és fogok csinálni, hogy a leghatékonyabb lehessek... ezért voltam erős... és csak ezt az erőt növeltem még a megtartható előny céljából azzal, hogy a megválasztott taktika alapján haladva még időt is többet szántam a játékra.
És igen az én időm. Befektettem valamiért amit vártam és amit megigértek nekem. De a gond pont az, hogy nem kaptam semmit azért amit adtam. Ettől értelmetlen időbefektetés a játék. Erre gondoltam. Egyébként nem lenne az, ha tartaná magát a szolgáltató a vállalásaihoz. Nem értem ezt hogy nem érted?! :)
A többihez a választ lásd fentebb. A kisebb hibákkal nekem semmi bajom. Ezzel van amit leírtam és remélem így már értitek, hogy miért.
Köszönöm ha elolvassátok.
Jók legyetek, minden jót.

Üdv: Egyenes
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent