0.10.1 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser180

Guest
Megtöröm a köpködést. Valóban volt egy hiba a frissítés után, azonban azt hyper gyorsan rendbe is rakták. Azóta viszont minden müxik rendesen! Megkaptam a gyémántot is miután újra beléptem a legelső megerősítő ímélbe:), egyszer se fagytam le azóta a játékban és még a kereskedelem is rendben. Szóval szerintem jobb lett a gém...:)
 

DeletedUser180

Guest
gyorsítótár ürítés/ ki-belépésnek segítenie kell a dolgon

Érdemes a rejtett fájloknál is kitakarítani a fospléjert, mert ott is vannak sütik, melyek nagyon össze tudják kutyulni azt a tákolmányt. Nem elég csak a makromédiában, de az adobéban is takarítani kell! Ezen kívül ajánlom a CCleaner használatát is.
 

DeletedUser

Guest
Most már azt is tudom mit jelent az, hogy nincs PvP:
FoE_nincs_PvP_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser4419

Guest
Érdemes a rejtett fájloknál is kitakarítani a fospléjert, mert ott is vannak sütik, melyek nagyon össze tudják kutyulni azt a tákolmányt. Nem elég csak a makromédiában, de az adobéban is takarítani kell! Ezen kívül ajánlom a CCleaner használatát is.

Köszönöm.Egyéb ötlet?Ugyanis hozzáértőként már megtettem első lépésben.Se gyémánt,se rang,se torony,se medál.Köpködés?Pont azt fejtegetjük hogy van akinek műxik van akinek nem.Neked igen.Grat.Ettől nekem se nem jobb a játék se nem eredményesebb.
 

DeletedUser

Guest
csak nálam nem jó?

Nálam csak a 23 játékost listáz ki, a 23 dik után nem lehet hátrébb lapozni a többiekhez. Valakinél hasonló probléma?
 

DeletedUser

Guest
Nálam csak a 23 játékost listáz ki, a 23 dik után nem lehet hátrébb lapozni a többiekhez. Valakinél hasonló probléma?

nem probléma, új funkció. Az inaktívak eltűnnek a listáról.

Köszönöm.Egyéb ötlet?Ugyanis hozzáértőként már megtettem első lépésben.Se gyémánt,se rang,se torony,se medál.Köpködés?Pont azt fejtegetjük hogy van akinek műxik van akinek nem.Neked igen.Grat.Ettől nekem se nem jobb a játék se nem eredményesebb.

Supportra küldtél már jegyet?
 

DeletedUser

Guest
Akkor mindhárman fogtok kapni választ is :)

Addig még újra lehet telepíteni a flasht ha gondolod. A pontokat nekem se számolta az elején, de felírta őket visszamenőleg is mire megjavultak a tornyok.
 

DeletedUser4419

Guest
Akkor mindhárman fogtok kapni választ is :)

Addig még újra lehet telepíteni a flasht ha gondolod. A pontokat nekem se számolta az elején, de felírta őket visszamenőleg is mire megjavultak a tornyok.

aham...Érdekes lesz ha ezt kell tenni minden frissítésnél...Lassan odajutunk telepítsem újra a windowst is....Persze tudom nem azok hibája akik itt hozzá(m)szólnak,csak jelenleg nincs más akinek elmondjam..
 

DeletedUser

Guest
Az a kérdésem,hogy, a raktárt,mikor és hogy lehet majd használni?
illetve,hogy a klánvezetőknek a tagok adminisztrációjánál,az,hogy mit tehet egy tag,az még mindig nem magyar.

És még egy ötletem is van a céhhel kapcsolatban,hogy lehessen,a céhnek közös dolgokat tenni,vagy egy közös céhraktár,vagy csaták a céhek között.
 

DeletedUser2889

Guest
Raktár nem kerül bevezetésre, különböző fordítások talán a másik frissítésben lesznek, céh csatákról annyit tudok hogy lesz, de hogy mikor azt nem tudom:)
 

DeletedUser4419

Guest
Nos.Kaptam választ.Nevezetesen annyit hogy a tornyok így maradnak egyenlőre,előreláthatóan a jövő héten lesz változás.Most mgkérdeztem hogy akkor azok akik hátrányba kerülnek emiatt a területszerzésekben-mert ugye van aki megkapta a medálját és vagyunk mi akik nem-azokkal mi lesz?
 

DeletedUser

Guest
Angolon vasárnap lesz az elmarradt medálosztás, és (elvben) ugyanazt a verziót kaptuk. Ennél többet nemtudni, kiderül vasárnap..
 

DeletedUser

Guest
Első voltam a vaskorszak bajnokságban...aztán eltűnt minden..se pont, se medál, se posztó..
 

DeletedUser1300

Guest
Angolon vasárnap lesz az elmarradt medálosztás, és (elvben) ugyanazt a verziót kaptuk. Ennél többet nemtudni, kiderül vasárnap..

Neked is csak egyenlőre ennyit tudunk mondani-
 

DeletedUser4468

Guest
Torony magasan vezettem a bronzkori toronyban. Ehhez képest most semmim nincs. 8.-án lesz a kiírás szerint vége, de az elmaradt pontokat most hogy szedjem össze? Eddig nem támadgattam a szomszédaim, a területszerző háborúk elegek voltak, de a mostani területekkel a bronzkori egységekkel már nem bírok. Ha bukom a területet, ami az elsőségért jár, nyűgös leszek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent