Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
Szia drexy,

Ez alapjába véve igaz. De a cégnek azzal is kell törődnie, hogy a többi játékos is valamilyen módon örömét lelje a játékban, és a cégg ezzel együtt hasznot húzzon ebből.

Ezért kéne egy egységes rendszer összehúzni, mert így tömegesen fogják abbahagyni a játékot. A nagyok játsszanak a nagyobbakkal, a kicsik a kicsikkel.
 

DeletedUser

Guest
Azért nem kéne pánikot kelteni... Emiatt kétlem hogy lesznek tömeges kiszállások! Ha olyan sokakat zavarna ez, valószínűleg többen is panaszkodnának... Simán élvezhető a játék úgy is, hogy néha levernek, kifosztanak.. veszíteni tudni kell. Meg kell találni a megfelelő stratégiát.. elvégre ez egy stratégiai játék..
 

DeletedUser

Guest
Az rendben van ,hogy stratégiai a játék de majd mutassa meg nekem valamelyik stratéga ,hogy egy virágzó középkori egységekkel felszerelt város ,hogy védi meg magát a gyarmatosítás kori egységekkel szemben. Sok sikert kívánok a teszteléshez.

Drexy:
Nem egyenlő eséllyel indulnak a játékosok hisz aki egy hónapja kezdte a játékot már az is tetemes előnyben van azokkal szemben akik csak tegnap kezdték el, vagy akár egy hete.

És hogy ne legyen Off : Az ötletet támogatom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Most már csak az a kérdés, hogy hogyan osszák el a játékosokat. A pontok szerint, csak a szerint, hogy ki melyik korban jár éppen. De persze van rajtunk kívül még másik 20 ország is, akiknek a véleményét össze kell vetni a miénkkel. De egy biztos, a mostani nem kedvez a kisebbeknek, mert folyton kifosztják a nagyobbak, a nagyobbaknak meg azért nem felel meg, mert nem tudnak kereskedni.
 

DeletedUser

Guest
Újra elosztás nem szükséges... A javaslat csak a fosztás lehetőségét venné el x korkülönbség esetén a nagyobb szintű játékostól.
 

DeletedUser11

Guest
Ez alapjába véve jó. De akkor mi értelme van azoknak a szomszédoknak, akiket nem tudsz kifosztani? A harci pont oké, de a másik tényező, amiért támadunk, az maga a nyersanyag, vagy akár árucikk. Myra ötlete nagyon jó volt, és szerintem meg lehetne azt oldani, hogy bárkit meg tudj támadni a ranglistán harci pontokért. A szomszédságot pedig lehetne úgy osztani, hogy az azonos korban lévőket egy szomszédságba.
 

DeletedUser

Guest
Marpedig en minden nap rengeteg jatekost kifosztok , hiaba van nekik 4x , 5x annyi pontjuk mint nekem , de ha az illetok csak az alpvedelmet ( 2 landzsast ) hagyjak vedekezni , mikor nincsenek a gep elott , lehetnek barmilyen korban , barmekkora fejlett technologiaval , mert egy 2 ezer pontos jatekos is siman leveri azt a 2 landzsasukat es kifossza a termeloiket ( volt amikor 30 uveget zsakmanyoltam 2 ijjasszal tamadva) ...akkor mirol is beszelunk ??? Itt a lenyeg a taktikan es az odafigyelesen alapul ...aki fej nelkul jatszik lehet barmilyen aktiv is ...nem halad elore !!!
 

DeletedUser

Guest
Marpedig en minden nap rengeteg jatekost kifosztok , hiaba van nekik 4x , 5x annyi pontjuk mint nekem , de ha az illetok csak az alpvedelmet ( 2 landzsast ) hagyjak vedekezni , mikor nincsenek a gep elott , lehetnek barmilyen korban , barmekkora fejlett technologiaval , mert egy 2 ezer pontos jatekos is siman leveri azt a 2 landzsasukat es kifossza a termeloiket ( volt amikor 30 uveget zsakmanyoltam 2 ijjasszal tamadva) ...akkor mirol is beszelunk ??? Itt a lenyeg a taktikan es az odafigyelesen alapul ...aki fej nelkul jatszik lehet barmilyen aktiv is ...nem halad elore !!!

Lássuk be, azért a két lándzsás ellen nem kell nagyon agyafúrt stratégiát felállítani.Ebben a javaslatban nem is az ilyen jellegű fosztásokról van szó.
 

DeletedUser7560

Guest
nem tudom volt e már ez az ötlet, ha igen sorry :)

a lényege az lenne, hogy a választott karakterünk csak egy x ideig éljen, és utána lehessen egy új karaktert választani, más névvel
nekem kicsit fura, hogy egy karakterrel játszok végig röpke pár száz évet :D
szerintem jó lenne, ha meg lehetne oldani valamilyen módon, hogy a acc nevet és játékos nevet szét lehessen választani, így a játékos név szabadon variálható
pl. acc -om Béla, játékban használt nevem Manwe
kis karakterem éldegél oszt meghal szegény (volt olyan uralkodó aki bevezette a virágzó k-ba a népén aztán át a gyarmatosításba? ;) ), és megkapom a figyelmeztető szöveget, "Uralkodónk elhunyt, de örököse követi a trónon", újra karakterválasztó felület és megadhatunk egy új nevet, pl. II. Manwe és folytatódik a játék

és talán belehetne építeni a "cím" funkciót is ebbe az ötletbe (profilon található)
minél régebben játszól, annál több karaktered volt (logikus, mert meghalnak) és ezzel párhuzamosan lehetne kapni címeket a királyságon belül, pl. lovag, felvigyázó, báró, stb. és lehetne melléjünk kapni minimális bónuszokat

nos, remélem érhető a dolog :)


+edit
a temetőben pedig majd vissza lehet nézni a korábbi karaktereidet, természetesen sírkővel meg hasonlóval :)
(akinek meg nincs temetője, az a városházán teheti meg, ott sírkövek helyett "festmények" lennének)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Ez egy nagyon jó ötlet manwe. Én annyival egészíteném ki, hogy ez lehetne olyan, mint a rendes játékok, ahol annyiszor kezded újra a játékot, ahányszor akarod. Konkrétan úgy gondolnám, hogy a beállításokba lehetne egy olyan fül, hogy "új játék kezdése", és ha rámész, akkor elölről kezdődik a játék, DE! egy új fiókkal. Vagyis ha rámész, elölről kezded a játékot, de abban az ablakban, ahol rákattintottál, tudnál választani az eddig elkezdett játékok közül. Ha a legelsőben tartasz pl. a Gyarm. Koránál, és szeretnéd megint újrajátszani az egész történetet, rámész, hogy "Új fiók hozzáadása", és betöltődik egy teljesen új játék, a bevezetővel, úgy, mint ahogy azt akkor kezdted, amikor csatlakoztál a játékhoz. És akkor van egy Gyarm. Kori fiókod, és egy Bronzkori fiókod. EGY FELHASZNÁLÓN BELÜL.

Én erre gondoltam :)
 

DeletedUser

Guest
Ez egy nagyon jó ötlet manwe. Én annyival egészíteném ki, hogy ez lehetne olyan, mint a rendes játékok, ahol annyiszor kezded újra a játékot, ahányszor akarod. Konkrétan úgy gondolnám, hogy a beállításokba lehetne egy olyan fül, hogy "új játék kezdése", és ha rámész, akkor elölről kezdődik a játék, DE! egy új fiókkal. Vagyis ha rámész, elölről kezded a játékot, de abban az ablakban, ahol rákattintottál, tudnál választani az eddig elkezdett játékok közül. Ha a legelsőben tartasz pl. a Gyarm. Koránál, és szeretnéd megint újrajátszani az egész történetet, rámész, hogy "Új fiók hozzáadása", és betöltődik egy teljesen új játék, a bevezetővel, úgy, mint ahogy azt akkor kezdted, amikor csatlakoztál a játékhoz. És akkor van egy Gyarm. Kori fiókod, és egy Bronzkori fiókod. EGY FELHASZNÁLÓN BELÜL.

Én erre gondoltam :)

Ha emlékszel,a játékszabályok és a felhasználási feltételek szerint csak egy fiókod lehet..
 

DeletedUser11

Guest
Ha emlékszel,a játékszabályok és a felhasználási feltételek szerint csak egy fiókod lehet..

Szia,

Én teljesen jól emlékszem. De ahogy már számos alkalommal leírtam, ez nem egy új játékfiók lenne, hanem a meglévő accounthoz egy másikat adnánk hozzá, és így újra lehetne játszani az egész játékot ugyan azzal a névvel.
 

DeletedUser11

Guest
Sehogyan sem tudnák, hisz nem egy szomszédságban lennének. Ha újrakezded egy másikkal, az olyan, mintha egy teljesen új játékot kezdenél. Ha megnyitod a játékos profilját, akkor nyomon tudnád követni az összes felhasználóját.
 

DeletedUser21200

Guest
Sziasztok!

Ha volt már róla szó,akkor elnézést,de jó lenne,ha a fölösleges forge pontokat be lehetne váltani aranyra vagy nyersanyagra.Minimum 1000-es szorzóval pontonként.Ez azoknak lenne jó,akik már végeztek a gyarmatosítás korának kifejlesztésével,mert a piacon sincs mindíg olyan ajánlat,amire érdemes költeni.A későbbiekben biztos lesznek további korok,de addig is nem ártana ha nem veszne kárba a sok pont.
 

DeletedUser

Guest
A forge pontokat nem sokára költheted az új épületekre, még csak elég sem lesz az óránkénti 1 db!

Idézet TyRioN BlacK írásából:
A szintekhez szükséges Forge Pontok mennyisége:

1. szint: Az építési tervek megszerzésével, és a kezdeti árucikkek felhasználásával ez automatikusan megtörténik. 2. szint: 40 Forge Pont 3. szint: 60 Forge Pont4. szint: 120 Forge Pont 5. szint: 170 Forge Pont 6. szint: N/A 7. szint: N/A 8. szint: N/A 9. szint: N/A 10. szint: N/A
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21200

Guest
A forge pontokat nem sokára költheted az új épületekre, még csak elég sem lesz az óránkénti 1 db!

Idézet TyRioN BlacK írásából:
A szintekhez szükséges Forge Pontok mennyisége:

1. szint: Az építési tervek megszerzésével, és a kezdeti árucikkek felhasználásával ez automatikusan megtörténik. 2. szint: 40 Forge Pont 3. szint: 60 Forge Pont4. szint: 120 Forge Pont 5. szint: 170 Forge Pont 6. szint: N/A 7. szint: N/A 8. szint: N/A 9. szint: N/A 10. szint: N/A

Igen,de mi van akkor ha valaki ezt nem fogja majd csinálni például helyhiány miatt?Azoknak biztos jól jönne a FP beváltása.
 

DeletedUser

Guest
Nos a válaszod alapján két lehetőség van vagy nem vagy semmiféle céh tagja, ez esetben érthető,hogy nem akarsz támogatni senkit forge pontjaid elköltésével.Ha viszont céh tag vagy akkor nem értem, mert a céhben a lényeg a kölcsönös segítség nyújtáson alapszik.
Mert itt nem te költöd el a saját forge pontjaidat a saját épületedre.Ha nem ha építesz a társaid segíthetnek abban, hogy az épületeid szintjét emelhesd, ez által többet fog érni a bónusz épületed.
Ha viszont nem akarsz ilyen épületet de segítesz a társaidnak te is kapsz bónuszt.
 

DeletedUser10514

Guest
Nos a válaszod alapján két lehetőség van vagy nem vagy semmiféle céh tagja, ez esetben érthető,hogy nem akarsz támogatni senkit forge pontjaid elköltésével.Ha viszont céh tag vagy akkor nem értem, mert a céhben a lényeg a kölcsönös segítség nyújtáson alapszik.
Mert itt nem te költöd el a saját forge pontjaidat a saját épületedre.Ha nem ha építesz a társaid segíthetnek abban, hogy az épületeid szintjét emelhesd, ez által többet fog érni a bónusz épületed.
Ha viszont nem akarsz ilyen épületet de segítesz a társaidnak te is kapsz bónuszt.
Mindenféleképpen saját jól felfogott érdeke a játékosnak szerintem hogy támogassa az épülgetést akár klánban, akár szomszédoknál. Teszt szerveren én rendszeresen támogatom a szomszédokat(csak nekik van), ugyanis medál, extra fp(tárolóba kerül, tehát akkor költöd el amikor szükséges), valamint tervrajz szelet ját érte.
Helyhiány... hát erről csak annyit, hogy igaz hogy szép nagy helyet foglal egy Kolosszeum, de kifejlesztve lekörözi a Várndorcirkuszt is. Ha azt nézed hogy addig felhúztál 4 egyetemet és azoktól megszabadulhatsz, ráadásul sokkal olcsóbban fel is épül, akkor már nem is jártál rosszul.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent