Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20721

Guest
Sziasztok!

Nem tudom, volt-e hasonló felvetés már korábban, nem olvastam el mindent.
Az ötletem a következő:

Ugyebár, ha valaki nem rak be egyáltalán egységet védekezni, akkor automatikusan 2 lándzsás lesz a védő-sereg. Ez az elején még rendben van, de a későbbi koroknál már kicsit furcsa, hogy egy modern város "csak" primitív lándzsást tud kiállítani. A felvetésem az lenne, hogy a 2 db védőegység a tulajdonos aktuális korszakából származó legelőször elérhető egység legyen (ez általában valamilyen könnyű gyalogos egység szokott lenni). Egyrészt ez így logikusabb szerintem, másrészt a védőnek is valamennyivel több esélye van, ha a támadó gyenge sereggel jön, harmadrészt pedig felpörgeti a pontversenyt is, mivel a fejlettebb egységekért több pont jár.

Nem tudom, hogy az ötlet megvalósítása mennyire lenne nehéz, de szerintem érdemes rajta elgondolkodni :)

Üdvözlettel:
Anateo
 

DeletedUser

Guest
Jó az ötlet, vagyis szerintem jobb a te verziód mint az eredeti! Viszont lehet jobb lenne, ha csata nélkül lehetne fosztani azt, aki nem rak be védelmet.. Ha több a fosztogató, elképzelhető, hogy meggondolják magukat és mégis beraknak valamit :)... ezáltal több PVP pontot is lehetne szerezni!
 

DeletedUser3481

Guest
Van sok ötletem, az egyik ez:
Több ugyan olyan kirakós darabom is van, be lehetne tenni a piacba egy olyan funkciót, hogy kirakós darabokkal is lehessen kereskedni, mert így felesleges az a sok ugyan olyan darab. (1:1-ben lehessen csereberélni)

A másik meg az, hogy lehessen feltölteni, vagy csinálni saját vagy személyre szabott avatart, akár gyémántért is.
 

DeletedUser7560

Guest
a tervekkel való kereskedést biztos be fogják vezetni, mert megvan rá az esély hogy 2 vagy több ugyan olyan terved legyen, vagyis pl a zeus szoborból 3x van meg a jobb felső sarok
hogy más-más korú tervet lehessen cserélni azt nem hiszem hogy bevezetik

az avatat ötletet támogatom :)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

A céhben elégé pörgös nálunk a fórum, ezért is támadt az az ötletem, hogy jó lenne ha kijelezné valahogy ha történt valami változás és nem kéne mindig benne lenni frissitgetni.
Ugyanúgy mint az üzenetközpontnál amikor üzenet érkezik villoghatna a Globális ikon is. Mennyire megoldható??

Válaszokat köszönöm!
 

DeletedUser10514

Guest
Egy ötlet: Ha már teljesült régi vágyam, hogy az unszimpatikus Ragu Silvertongue-tól megszabaduljak, akkor nem az ő képe fogadjon, ha esemény történik miközben be vagyok lépve :)
 

DeletedUser2243

Guest
Sziasztok!

A céhben elégé pörgös nálunk a fórum, ezért is támadt az az ötletem, hogy jó lenne ha kijelezné valahogy ha történt valami változás és nem kéne mindig benne lenni frissitgetni.
Ugyanúgy mint az üzenetközpontnál amikor üzenet érkezik villoghatna a Globális ikon is. Mennyire megoldható??

Válaszokat köszönöm!

Ez bizony nagyon nagy probléma! Nálunk jelenleg ott tartunk, hogy mindent körlevélben beszélünk meg! Van egy tökéletesen alakítható fórum, még sem használja senki, mert nem lehet közvetlenül belépni és nem jelez ha új hozzászólás van! Klánháborúban ez tökéletesen működött! Én nagyon hiányolom! Nem értem miért a külsö forumhoz van közvetlen gomb és miért nem a belsőhöz! Javaslom a két gomb megcserélését! Meg köszönném a reagálást a felvetésemre!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4452

Guest
Sziasztok

Hiányolom az ember - ember elleni harcot.
A fejlesztők tegyenek be egy kihívást, ahol arany fölhasználásával várakozó listára kerül a játékos amig a gép egy másikkal össze nem sosolja az adott korból.
Pl játszok, pénzt befizetem, várakozó listára tesz, majd ha a gép azonos korból kisorsolt valakit kezdődik a harc.
A nyertes visszi a vesztesnek a párbajra befizetett pénzét. Pl 10.000 arany.

Várakozási idő 2 perc. aki nem jelenik meg az a vesztes.
Ebben az esetben a jelenlévő visszakapja az aranyat, a vesztes bukja.
Ha egyik sem lép be párbajra, mind a ketten elveszítik a pénzt. Pl a 10.000 aranyat.

A párbajon való részvétel ára lehet koronként változó. Pl egy bronzkori kezdő játékos nem fog 10.000 pénzért harcolni.

Ezzel az opcióval további játékosokat lehetne szerezni. A régiek pedig nem unatkoznának!

Lehet ezt tovább gondolni.....
 

DeletedUser20666

Guest
Üdv mindenkinek!
Minap lettem figyelmes arra, hogy a küldetések jutalmaként kapott egységek mekkora segítséget nyújtanak. Az nyilván mindenkinek régen feltűnt, hogy a laktanyában nem foglal helyet. Nagyon szeretem őket a védelemben alkalmazni, számomra pótolhatatlanok. Egyik nap történt, hogy 2 ajándék muskétásom összekevertem a saját, kiképzett muskétásaimmal, majd harcba indultam. Mikor véget ért, sajnálattal láttam, hogy az egyik elesett egység a jutalomból szerzett volt. Ezért támadt egy ötletem arról, hogy az egységre rávitt kurzorkor előugró információknál, vagy teljesen mindegy hol, valami megkülönböztetést helyezni rájuk, ezzel tudnánk elkülöníteni a laktanyában tartózkodó egységektől. Várom a reakciókat!
 

DeletedUser10514

Guest
Néhány egyszerű ötlet:
- A külömböző szervereken megírt levél ne jelenjen meg az összes szerveren. Zavaró és sok helyet foglal.
- A leveleket lehessen csoportosan kijelölni és így kezelni. Egyesével törölgetni hosszadalmas.
- Építéskor ne kelljen állandóan oldalra kattintgatni, ha pl 20 házat építek egyszerre, maradjon aktív a lerakott épület típusa a további építkezéshez.
- Oldalsávok összecsukásának lehetősége.
 

DeletedUser3658

Guest
Lenne egy ötletem, mily meglepő, ha már ebbe a topicba írok:D
Arról lenne szó, hogy egyszerűsíteni kellene a takarítást, motiválást. Elég erős gépem van, de még így is 40-50 ember után összeomlik a flash... hogy ez a flash-em hibája-e azt nem tudom, de többen is panaszkodnak erre. Lassabb gépen ( egy régebbi laptopunk van még ) bele se kezdek, mert egy örökkévalóság, mire végzek. Néha segít egy egyszerű frissítés, de néha perceket várok, h folytathassam a melót...
Az ötletem a következő:
Ha belépek egy baráti, szomszéd, vagy céhen belüli városba, akkor ne jelenítsen meg grafikát, vagy csak akkor, ha külön ezt kérem. Egyszerűen írja ki, hogy mit lehet motiválni, takarítani és hogy az melyik korból való, én meg csak kiválasztom a nekem szimpatikust. Ennyi! :)
 

DeletedUser

Guest
Néhány ötlet amit szívesen látnék a játékban:
- Pénz alapanyagra váltása, és fordítva.
- A főépület koronként több pénzt termeljen.
- Építésnél legyen rá opció, hogy az épületet elforgassuk. Vagyis egy AxB területűből BxA lesz, a kép az eredeti tükörképe. Sokat segítene a rendelkezésre álló terület gazdaságosabb kihasználásában, sőt változatosabb városokat is lehetne építeni.
- Legyen valamilyen limit a fosztogatáson, hogy a nagyon magas pontszámú játékosok ne tudják a kicsiket gátolni a fejlődésben. De támadni pontokért továbbra is lehessen.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Szerintem nagyon jó újítás lenne egy aktív chat benne.Igy állandóan lehetne komunikálni nemkellene frissíteni az oldalt hogy bejött e egy levél vagy sem.
A levelezést jelző ikont meg meglegetne valahogy vátoztatni hogy erőteljesebben mutassa ha jött egy üzenet.Én jól látok de vannak idősebb játékosok akiknek mondjuk nem olyan jól látszik és csak hosszú időnek utánna veszi észre ha csak nem csóng non stop a levelezésben.
 

DeletedUser10514

Guest
Sziasztok.
Szerintem nagyon jó újítás lenne egy aktív chat benne.Igy állandóan lehetne komunikálni nemkellene frissíteni az oldalt hogy bejött e egy levél vagy sem.
A levelezést jelző ikont meg meglegetne valahogy vátoztatni hogy erőteljesebben mutassa ha jött egy üzenet.Én jól látok de vannak idősebb játékosok akiknek mondjuk nem olyan jól látszik és csak hosszú időnek utánna veszi észre ha csak nem csóng non stop a levelezésben.
Ez már megvalósult, tesz szerveren van chat is. Ha beválik, 1-2 hét múlva bevezetik itt is.
 

DeletedUser2503

Guest
Sziasztok! Nem olvastam vissza minden hozzászólást, szóval lehet, hogy mondta már valaki az ötletet, de eszembe jutott hogyan lehetne megoldani a felesleges tervrajzok csereberéjét :) Arra gondoltam, hogy valami olyan lehetne, mint a T. nevű játékban a hősök eszközeinél. Be kell hozzá számozni a terveket a Nevezeteseknél 1-9ig. Lehetne egy menüpont a kereskedelemnél, ide fel lehetne tenni mondjuk a Deal 5ös tervét / ami a középső tervrészlet száma/ és mások licitálhatnának rá, vagy a felkínáló megszabhatna egy árat. Persze ez még csak ötletelés, de érdekelne, ki mit gondol erről?
Valahogy meg kell oldani a dolgot, mert tényleg dühítő így a sok felesleges terv....
 

DeletedUser

Guest
Nekem tetszene az ötlet. Vagy akár cserélni hasonló módon tervrajzokat.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Nem olvastam vissza minden hozzászólást, szóval lehet, hogy mondta már valaki az ötletet, de eszembe jutott hogyan lehetne megoldani a felesleges tervrajzok csereberéjét :) Arra gondoltam, hogy valami olyan lehetne, mint a T. nevű játékban a hősök eszközeinél. Be kell hozzá számozni a terveket a Nevezeteseknél 1-9ig. Lehetne egy menüpont a kereskedelemnél, ide fel lehetne tenni mondjuk a Deal 5ös tervét / ami a középső tervrészlet száma/ és mások licitálhatnának rá, vagy a felkínáló megszabhatna egy árat. Persze ez még csak ötletelés, de érdekelne, ki mit gondol erről?
Valahogy meg kell oldani a dolgot, mert tényleg dühítő így a sok felesleges terv....

Szerintem már az is jó lenne, ha egy kalapba betenné azokat amik már megépültek, és be lehetne cserélni őket random, egy olyanra ami még nincs meg. Az üzletelést nem tarom annyira jónak, csak telítené a piacot.
 

DeletedUser5216

Guest
Tisztelt üzemeltetők,

Szerintem hasznos, vagy inkább szükséges lenne egy barátlista nézet a játékban (hasolóan a céhes listához).
A listában lehetne látni hogy egy adott időszakban hány motiválást és hány takarítást hajtott végre a barátlistás tag. Ezzel kiszűrhetnénk a passzív barátokat és az eddig passzív játékosok aktívabak lennének, hisz tudnák, hogy megszakítanák velük a barátságot a többiek, ha nem járnak rendszeresen takarítani/motiválni. Ez lehet akár épp úgy heti mint a PvP torony lista is, mindig mondjuk hétfő 00:00-vasárnap 24:00-ig tartana, vagy kaphatnánk egy "NULLÁZÓ" gombot, ahol a számlálót tetszőlegesen mi indíthanánk el/újra. Ha megszületne ez a lista jó lenne, ha erről a nézetről levelet (akár pipás kijelőléssel csoportos levelet) küldhetnénk és lehetőség lenne innen a barátság megszakításra is.
Az csak plusz szolgáltatás lenne, ha ez a lista rendelkezésre állna céhtagok és szomszédok nézetre is, így gyakorlatilag látható lenne minden velünk aktív kapcsolatú játékos velünk kapcsolatos statisztikai adata, ami nagy segítség lenne az aktív játékot rendszeresen játszó és szerető játékosok számára.

Köszönettel:
Zerg
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent