Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7560

Guest
én már valami alapanyag-arany becserélést hiányolok nagyon
1:0,5 és 0,5:1 arány szerintem jó lenne, vagyis 10pénz/alapanyagért kapsz 5alapanyag/pénzt
 

DeletedUser

Guest
Igazából nekem tökmind1, csak én azt szeretném, hogy az ilyen fa, márvány stb-nek is legyen már később értelme termelni, egyrészt ha már van hozzá lelőhelyem is. Valahogy nincs szívem úgy lebontani őket, de végül is igazad van nagyon át kell ezt gondolni.
 

DeletedUser

Guest
Na ja, mikor bejött az egyik frissítés, amikor behozták a gyógygazt meg ezeket, akkor ugye a fejlesztési fát is megkutyulták, aminek az lett a vége, hogy rajtam is rajtam maradt egy csomó bronzkori termék, ami a kutyának se kell, és csak ülök rajtuk. Szerintem is jól jönne egy ilyen, de persze jól ki kell találni, nehogy átessünk a ló túloldalára.
 

DeletedUser11

Guest
En azt tudnam elkepzelni, hogy az arucikkeket egy un. Kereskedonel lehetne bevaltani egysegre, forge pontra, vagy nyersanyagra.

Szerintem ez lenne a legidealisabb, hisz a kereskedel alig van jelen a jatekban.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1300

Guest
a gyarmatosítás korában szükséged lehet régebbi nyersanyagokra, ha szekciót nem harccal akarsz megszerezni, hanem kiegyezel és megvásárolod.
 

DeletedUser

Guest
Nekem ugyan nem kellenek :) A fejlesztési fában nem kell bronzkori anyag, a területeket pedig katonákkal foglalom el :)
Úgyhogy ha valakinek kell 100 kő, némi bor és fa, és találkozik velem, akkor állok rendelkezésére.
 

DeletedUser11

Guest
Nekem ugyan nem kellenek :) A fejlesztési fában nem kell bronzkori anyag, a területeket pedig katonákkal foglalom el :)
Úgyhogy ha valakinek kell 100 kő, némi bor és fa, és találkozik velem, akkor állok rendelkezésére.

Azert jo ez a jatek, mert mindenki mashogy jatssza. Es sajnos masoknak nincs annyi idejuk, vagy energiajuk az osszes teruletet meghoditani.

Ezert javasoltam az, hogy legyen egy kereskedo, amellyel az arucikkeket egysegekre, forge pontokra, vagy nyersanyagokra lehetne beváltani.
 

DeletedUser

Guest
Igen ez is jó benne, de szerintem a beváltás azért lenne jó dolog mert gyakrabban lehetne használni. Területhez ha jól emlékszem kellet ilyen 25 db a bronzkori cuccokból az meg ugye nem egy nagy összeg (pláne, hogy például nekem akkor szinte mindegyikből volt raktáron 200)
 

DeletedUser3968

Guest
szerintem ez az ötlet semlegesen jó.
de nem kéne uj topikot nyitni minden ötletnél????
 

DeletedUser20666

Guest
Üdv.
Az én javaslatom az lenne, hogy a laktanyában az egységek feloldásánál a rákattintás után adjon ki egy megerősítő ablakot. Touchpadon játszom, és már kétszer oldottam fel teljesen véletlenül, ami kb. 70.000 nyersimbe került.
 

DeletedUser11

Guest
Szia Valba, Üdvözlünk a fórumon!

Az ötleted teljes mértékben támogatásomat élvezi, nagyszerű ötletnek tartom. Ez vonatkozzon a Prémium feloldásra is.
 

DeletedUser1698

Guest
Ezt támogatom, én is jártam már így amikor laptopon léptem fel.
 

Csiliz

Aktív tag
Nekem a csatákhoz lenne egy ötletem. Majd ti, hozzászólók eldöntitek, hogy mennyire jó vagy rossz.

Most, hogy meg lehet nézni a csaták lefolyását, visszanézve a védőim által megnyert csatákat, azt tapasztaltam, hogy ott úgy nyertem csatákat, hogy szinte nem is volt csata. A támadó mindjárt az elején visszavonult, mert nem "neki állt a zászló". Ezeknél, és minden más csatánál a támadó kap csak pontokat és akkor csakis akkor, ha megnyeri a csatát. A védő nem kap semmit, még akkor sem, ha megvédi városát. Hogy elejét vegyük, ennek a "Bekukkantok és majd meglátom" módnak, a következőt javasolnám:
1) a védekező fél pontozásán nem változtatnék, azaz egyik esetben sem kapna pontot
2) a támadó fél pontozásán viszont igen. Ha egy támadó elveszti a csatát, akkor vonjanak le neki annyi pontot, mint amennyit a védő kaphatna a győzelméért.
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Szerintem a támadó félnek már az is nagyon nagy veszteség, ha elveszíti a katonái egy részét. Abban viszont egyetértek, hogy a védő játékos is kaphatna harci pontot, ha megnyeri a csatát, vagy a támadó játékos meghátrál.
 

DeletedUser

Guest
Szia,

Szerintem a támadó félnek már az is nagyon nagy veszteség, ha elveszíti a katonái egy részét. Abban viszont egyetértek, hogy a védő játékos is kaphatna harci pontot, ha megnyeri a csatát, vagy a támadó játékos meghátrál.

no igen ha foszt valaki akkor sem biztos, hogy visszakapja az elvesztett egység árát :) Viszont a védőnek járó ponttal egyetértek én is, mindegy hogyan nyer, hiszen a lényeg, hogy ő nyert tehát jár a pont... :)
 

DeletedUser

Guest
Ne csináljuk azt, hogyha nyer a védő, akkor pontot kap :) Csak akkor, hogyha egyből visszavonulót fúj a támadó!
 

DeletedUser

Guest
Egy másik topikban kapott válasz alapján lenne egy javaslatom ötletem. A jelenlegi kontinensek feltöltése játékosokkal rednszer szvsz konstrukciósan hibás. Jelenleg csak egész kontinenseket mozgat így ebben a rendszerben 40 főig vagy alá kell esnie az aktív játékosoknak, hogy végre történjen valami, viszont közben teljesen élvezhetetlen lesz az egész játék a kis létszám miatt. Másrészt egy idő után elég unalmas, illetve szerencsétlen csillagzat esetén a mindig ugyanaz az eredmény miatt rohadt frusztráló is tud lenni az állandó játékoskörnyezet.
A javaslatom az lenne, hogy bizonyos időközönként mondjuk akár random 8-12 hetente, szedje szét a kontinenseket és ossza újra az összes játékost a rendszer.
Valahogy úgy, hogy ha van 1580 játékos akkor abból lehet csinálni 20 db 79 fős kontit
01. konti, ide kerülne minden 20. játékos (20-40-60-...-1580)
02. konti, a megmarad játékosokból ide kerül minden 19. játékos
03. konti, az első és második kontira kerültek után megmaradtakból minden 18. játékos
....
19. konti, a megmaradtak közül minden másidik, azaz (2-4-6-8...)
20. konti, a maradék játékosok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Személy szerint azt javaslom, hogy hetente (amint tudjuk, hétfőnként) az ugyan olyan pontú játékosokat rakják egy helyre. Így mindenki a saját korcsoportjával harcolhat, és kevésbé fognak panaszkodni az ún. unfair játékra.
 

DeletedUser

Guest
Személy szerint azt javaslom, hogy hetente (amint tudjuk, hétfőnként) az ugyan olyan pontú játékosokat rakják egy helyre. Így mindenki a saját korcsoportjával harcolhat, és kevésbé fognak panaszkodni az ún. unfair játékra.

A renszer szerintem más módon de majdnem ugyanolyan káros lenne.

Magasabb pontokon a játékosok nemigen termelnek alacsonyabb szintű terméket, így a régebbi korok termékeiből lenne állandó hiány. Ellehetetlenülne a több tornyos PVP, mert mindenki ugyanabban az egyben harcolna 1-1 kontinensen. Illetve kontraszelektál, hasonlóan a mostani rendszerhez. Ugyanis az azonos pontszámot nem biztos hogy azonos aktivátás mellet éri el a játékos, ha ez a rendezőelv akkor a kevésbé aktív de kitartó játékosokkal van rendszeresen kitolva. Tehát végülis a cég és a játékosok szempontjából fontos játékosréteggel van kiszúrva vele, és két szélsőséget azaz a nagy aktivitású és/vagy fizetős, illetve az alacsony aktivitású játékosokat támogatja ami nem biztos, hogy jó.

Az aktivitást persze figyelembe lehetne venni, feltéve, hogy ehhez rendelkezésre állnak adatok. Mondjuk a heti pontszámnövekedés és a csaták száma alapján lehetne 2-3 nagyobb csoportot létrehozni és utánna alkalmazni a korábbi hszemben vázolt rendezési elvet az adott csoportra. De szerintem a havinál sűrübb átrendezés itt sem lenne szerencsés.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Szerintem nem értjük egymást. Ha ugyan annyi pontú játékosok kerülnek össze, akkor FELTEHETŐLEG ugyan ott tartanak a játékban. Ezért lenne praktikus, hogy az ugyan olyan korcsoportú játékosokat egy kontinensre rakják.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent