Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20494

Guest
Nem tudom hogy írták e- ezeket az ötleteket de itt 1-pár db!Először is :
Jó lenne ha a nappal és az éjszaka változna a játékban
Kicsit több ember menne a városban pl:katonák
Lenne egy óra is a játékban ami mutatná a pontos időt.
És lehetne cheatot is/Tudom a fórumon van egy de az nem olyan jó szerintem/
 

DeletedUser10514

Guest
Nem tudom hogy írták e- ezeket az ötleteket de itt 1-pár db!Először is :
Jó lenne ha a nappal és az éjszaka változna a játékban
Kicsit több ember menne a városban pl:katonák
Lenne egy óra is a játékban ami mutatná a pontos időt.
És lehetne cheatot is/Tudom a fórumon van egy de az nem olyan jó szerintem/
Cheatot ne :) Ingame chat meg szerintem legfeljebb céhes lenne jó/képzelhető el.
 

DeletedUser11

Guest
Szia kuruc,

En egytol egyig tamohatom az otleteidet, de sajnos vannak kriteriumok egy jatek keszitesenel:

Az ejszakai grafika nagyon nagy leterhelest jelentene a szervereknek, ezzel maximum egy fel ev, vagy tobb ido mulva talalkozhatunk, vannak fontosabb dolgok is, amiket eloszor be kene vezetni, vagy kjavitani. Erre meg kell varni egy kicsit. Felre ne ertsd, nem vagyok senki a cegnel, ezeket csak tapasztalatbol tudom, nem varhato effajta ujjitas a jatekban.

A katonak, es tobb emberke a varosban megoldhsto lenne, en is igazan rajongok az effajta dolgokert a jatekban, ezert ennek en is orulnek.

A server idonek en is orulnek, bar kicsit nincs ertelme. Aki nagy kepernyoben jatszik is, egy ESC gombot kell csak nyomnia, es lathatja az idot, vagy benyul a zsebebe/odanyul az asztalra, es megnezi a telojan az idot.

A chatekrol annyit, hogy en orulnek egy in game chatnek, a cehtagok kozott, de a forumon ez mar nehezkesebb. A vBulletin forumoknak is ugyan olyan verzi frissites kene, mint ahogy a jateknak is, es ezt nem lehet csakugy megoldani, a vBulletin osszekottetesben van az InnoGames-szel, ebbe szerintem meg kevesbe van beleszolasunk, bar ahogy lattam, van egy-ket magyar ember a cegben.

Szoval en minden otletedet tamogatom, de sajnos nem adok nagy eselyt a megvalositasukra.
 

DeletedUser

Guest
Ha senki nem ír, írok én, azért azt még lehet :)

Szerintetek jót tenne a játéknak ha bevezetnék az élő játékostól falu foglalást vagy nem lenne jó döntés ?!?

- szerintem simán jó lenne. vinne egy kis izgalmat a játékba :) túl járni a másik eszén, támadás a túlélés :)
- persze mellette futtatnék egy sima ilyen servert, ilyen beállításokkal.


Áthelyeztem! Angyal
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20494

Guest
Sziasztok!Újabb ötletek írok le!Kommenteket várok persze kultúrált körülmények között!
1-es ötlet:Egy városfal nagyon jól mutatna minden városhoz ezenkívül lehetnének védelmi bónuszai is/Vagy desingként is jól nézne ki[ez hiányzik szerintem legjobban a játékból]lehetne hozzá bástyákat kapukat vizesákokat építeni..stb
2-es ötlet:A városlakók esznek egyáltalán valamit??Mert szerintem nem..Ezt roszzul találták ki.. Íme néhány megoldás:
Amiket elfoglalunk tartományokat miért nem lehetséges oda búza-mezőket rakni és akkor lenne élelem a lakoságnak.Meg ott a folyó onnan is lehetne halászni mondjuk bronzkorban szigonyal,vasban kis ladikkal,korai középben hajóval,virágzóban vitorlás hajóval,És a későiben meg lehetnének rajta ágyuk stb.. ezzel ki lehetne menni a nyílt vízre és összecsapni kalózokkal stbb..Ugyanúgy mint szárazföldön csak hajókkkal..Ez sztem sokat dobna a játékon!
3-mas ötlet:Az hogy új korokat vezetnek be nekem nem jön be anyira mert előbb-utóbb elérünk az l-ll-ik világháborúhoz ami sztem senkinek nem tetszik..E-helyett lehetne hasonló eventeket csinálni mint farmer-am..on Ez nagyon is sokat dobna a játékon szerintem!
Egyenlőre enyi kérném hogy egy admin írja le mit gondol az ötletekről és hogy megvalósíthatók -e??
 

DeletedUser11

Guest
Akkor ahogy megszokhattatok, oszinten elmondom a velemenyemet.

Az elso otleted nem jo, hisz mindenki mashogy terjeszkedik, mashova rakja le a terjeszkedeset, a bonusz meg megint nem lenne jo, mert a vedoknek mar igy is eleg nagy elonye van. Design-nak talan meg elmenne.

A masodik otleted, miszerint enniuk kene valamit, ott vannak a fak, gondolom allatok is, ott van a patak, vagy folyo. Mondom, ezek mind reszletkerdesek, mint a tegnapi otlet, miszerint tobb ember setalhatna a varosban, meg az ejszakai grafika. Otleteknek jok, de nem most, maximum a kesobbi idokben lehetnenek, most legyen stabil a rendszer.

Az uj korszakokrol annyit, hogy azok a jatek utolso eselyei, es speciel en szeretem a haborukat, szerintem sokan vannak meg igy.

Es ahogy irtad, kered egy mod velemenyet is, de ok biztosan nem tudjak neked megmondani, hogy ezek megvalosithatoak-e, hisz ok ugyanugy nem szolhatnak bele a jatek tervezesebe, ahogy mi.
 

DeletedUser

Guest
Nagyon jó lenne egy mobil verzió is a játékoz, mert az android már nem használ flash-t. Sokszor jól jönne ha lenne mobil változata is, mert nem szeretném cipelni magammal mindenhova a laptopot.
 

DeletedUser7560

Guest
ha jól emlékszem org fórumon volt erről szó, de a cég annyit mondott, hogy a játék jelenleg beta verzióban van, és amíg abban lesz nem készítenek hozzá mobil verziót
a mobil verzió csak az után fog megvalósulni, hogy a játékot kiveszik a beta verzióból
 

DeletedUser11

Guest
Elnezest az irasomert, romaniaban vaagzok cserediakkent. eyert fogok y helzett z betut irni mindig, es forditva.

A mobil veryiorol meg nincs informacio, egzenlore nem is lesy, elosyor a jatekot tesyik stabilabba. Es a jatek pl. okostelefonrol nem erheto el, mert a jatek nagzon nagz flash plazer syintet igenzel.
 

DeletedUser

Guest
Jó lenne, ha a fejlesztési fa "megjegyezné", hogy hová gördítettük éppen. Mert egy pöppet bosszantó, hogy mindig ez jelenik meg, ha rákattintok, és mindig görgetni kell.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
 

DeletedUser

Guest
A fejlesztési fa már most is megjegyzi,hova gördítettél előbb.
Ha nálad nem,az valószínűleg a böngésző hibája.
 

DeletedUser7560

Guest
ami azt illeti nekem se jegyzi meg
előző verzióban megjegyezte mert örültem is, hogy nem kell folyton vissza görgetnem

de most se a chrome se az ff -nél nem működik
 

DeletedUser10514

Guest
Én is Tűzrókát használok és nálam működik. :) Tehát a hiba nem a verzióban van.
 

DeletedUser

Guest
Egen, weblapfejlesztésnél visszatérő hiba, hogy egyik böngészőben pöpecül működik, a másikban meg abszolúte nem. Miért nem csak 1 böngésző létezik!...
 

DeletedUser

Guest
Hmm kipróbáltam, elsőként mindegyik böngiben (Opera-t kivéve minden lentebb leírtat próbáltam) töröltem minden előzményt stb-t és utána beléptem, de továbbra sem jegyzi meg hol voltam a fejlesztési fán... Biztos valami más a probléma, majd ha lesz kedvem próbálkozom vele hátha sikerül :) Firefox-ot is próbáltam bár nem használom erre a játékra mert nekem túl lassan tölt be, IE-t nem használom mert nem szeretem ill voltak vele "apróbb" problémáim a játék elején, Chrome nem volt rossz de azzal is volt valami "apró" problémám, Opera-t lusta vagyok telepíteni hiszen így is van elég böngi a gépen :D Jelenleg Comodo Dragont használok mert eddig nem akadt problémám játék közben és gyorsnak mondható (Firefoxnál írtam, hogy lassú: nos ami annál 20 mp-be kerül (pl belépés utáni betöltés) az ennél max kb 2 mp)...
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok
Nekem egy olyan ötletem volna, hogy a régi korok nyersanyagait be lehetne váltani pénzre vagy nyersanyagra. Persze nem olyan bődületesen sokra, mondjuk 1 az 1 arányban (100 fáért 100 pénz vagy alapanyag) Így ezek a nyersanyagok sem válnának teljesen hasztalanná de nem jelentene olyan nagy előnyt sem.
Vélemény ?
 

DeletedUser7560

Guest
valamilyen beváltási módszer mindenképp jól jönne szerintem
én inkább valami olyasmire gondolnék hogy az előállítási költség 50-75% át kapjuk vissza
de csak akkor lehetne eladni, ha már ki van kutatva az adott nyersanyagtermelő épület, így ki lehetne küszöbölni hogy egy nagyobb ad 150puskaport egy kicsinek és abból a kicsi vígan ellenne
 

DeletedUser10514

Guest
Manwe véleményével értek egyet, mindenképp korlátozni kell, másképp a multizást segítené csak elő. Beállna mondjuk a bronzkori 3-4 farmmal bort termelni és mondjuk 1-1 arányban cserélné papírért. Elég hamar fel lehetne tápolni így egy accot. Mondjuk így is, tehát én szigorú lennék: csak a saját kezűleg termelt anyagainkat adhatnánk el a kereskedőknek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent